Jump to content
VonLihas

Äkki vend vähk oskab midagi asjalikku öelda!

Recommended Posts

Mul siis üks küsimus millel loodan vastust saada.

Olen kuulnud et võestakse proteiini ja kreatiini koos. Mõtlesin et kas sellest mingit head tulemust ka tuleb? Või et kuidas ma neid koos üldse võtma peaks ja kas oleks üldse mõtet sellisel asjal?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mul siis üks küsimus millel loodan vastust saada.

Olen kuulnud et võestakse proteiini ja kreatiini koos. Mõtlesin et kas sellest mingit head tulemust ka tuleb? Või et kuidas ma neid koos üldse võtma peaks ja kas oleks üldse mõtet sellisel asjal?

Äkki katsuks rohkem otsingut + loeks / uuriks ise ja esitaks vähem tarbetuid küsimusi ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mul siis üks küsimus millel loodan vastust saada.

Olen kuulnud et võestakse proteiini ja kreatiini koos. Mõtlesin et kas sellest mingit head tulemust ka tuleb? Või et kuidas ma neid koos üldse võtma peaks ja kas oleks üldse mõtet sellisel asjal?

Selliseid teemasid peaks siin olema üle kümne....

kui mitte kümneid...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

sõnale proteiin tuli fitnessi foorumist otsinguga peaaegu 500 vastet ... kreatiinile ainult umbes 400 vastet ... et jahh ega need ju nii vähatähtsad asjad et nendest eriti siin ei räägita jahh :rolleyes::)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere!

Jah, ega siin minulgi midagi rohkem lisada ei ole. Isegi kasutan praegu kreatiini, glutamiini ja erinevaid proteiine iga päev ning vorm paraneb jõudsasti! Toidulisandite pakenditele on ka lisatud soovituslikud kogused ning võid kreatiini ja proteiini segamini kasutada küll!

EDU!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×