Jump to content
ristokru

Mis valku osta?

Recommended Posts

Nii siis, äkki saate aidata mind, nimelt ma ei tea mis valku kasutama hakkata, otsisin ka otsinguga infot aga ei leidnud :D

Vaatasin poes valke ja seal oli nii palju erinevaid et ei tea mida osta ;)

Äkki aitate?

Trenni olen teinud 8 kuud ja jõusaalis nädalas 3-4päeva

Seni kasutanud Gain Fast-i, aga see sisaldab anaboolseid asju mida ei tahaks kasutada algul.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Siiani parim(nii maitselt kui tulemustelt) mis olen saanud on 100% Whey Gold Standard. Mida siin samas fitness.ee poes saadaval on :D

Julgen ka seda soovitada, kuna olen kasutanud ja kasutan siiani ...

Kõvasti parem kui Protein No. 1

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nii siis, äkki saate aidata mind, nimelt ma ei tea mis valku kasutama hakkata, otsisin ka otsinguga infot aga ei leidnud ;)

Vaatasin poes valke ja seal oli nii palju erinevaid et ei tea mida osta :P

Äkki aitate?

Trenni olen teinud 8 kuud ja jõusaalis nädalas 3-4päeva

Seni kasutanud Gain Fast-i, aga see sisaldab anaboolseid asju mida ei tahaks kasutada algul.

Julgen soovitada Tai Kane ja Fasti kraami_hea maitsega ja normaalse hinnaga. Muidugi töötab ka!! :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

protein no.1 eriti maasika maitsega . seda olen proovind sokolaadi pole veel jõudnud aga maasikast niipalju et ma leidsin et see on väga magus,täpselt nagu jäätis:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

paljude seda pulbrit näost sisse ajate siis või mis tulemustest te räägite tavalise valgupulbriga ? tulemusi siiamaani annavad minu teada õige trenn puhkus ja korralik päevamenüü kõik kokku

asendasin hommikuse peti paki kohupiimaga...tulemused väga head :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nitro-Tech (900g)

[MuscleTech]

Kas keegi teab midagi sellest valgust?

Küsin siis uuesti, kas keegi teab midagi sellest valgust?

Praegu tellisin 100%WGS , kas sinna peaks ka veel vist lisaks ostma süsivesikuid?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Küsin siis uuesti, kas keegi teab midagi sellest valgust?

Praegu tellisin 100%WGS , kas sinna peaks ka veel vist lisaks ostma süsivesikuid?

jah soovitaks dextrot!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tegelikult hakkas huvitama, mis anaboolseid asju see massilisaja gain fast sisaldab aga mida valgu ja süsivesiku koks ei sisalda??? Gain fast peaks ju iseenesest olema pisut parem taastaja ja massi kasvataja kui mingi suvaline valk ja dekstroos???

Nii siis, äkki saate aidata mind, nimelt ma ei tea mis valku kasutama hakkata, otsisin ka otsinguga infot aga ei leidnud :D

Vaatasin poes valke ja seal oli nii palju erinevaid et ei tea mida osta ;)

Äkki aitate?

Trenni olen teinud 8 kuud ja jõusaalis nädalas 3-4päeva

Seni kasutanud Gain Fast-i, aga see sisaldab anaboolseid asju mida ei tahaks kasutada algul.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tegelikult hakkas huvitama, mis anaboolseid asju see massilisaja gain fast sisaldab aga mida valgu ja süsivesiku koks ei sisalda??? Gain fast peaks ju iseenesest olema pisut parem taastaja ja massi kasvataja kui mingi suvaline valk ja dekstroos???

Seda tahaks isegi teada? Valke nii palju et ei tea enam mida võtta :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

eelnevalt võtsin veega, täna proovisin jogurtiga, homme ja edaspidi võtan piimaga, mul on 100%WGS cookies n cream- väga hea!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
eelnevalt võtsin veega, täna proovisin jogurtiga, homme ja edaspidi võtan piimaga, mul on 100%WGS cookies n cream- väga hea!

Sa võiksid rääkida mitu korda päevas ja mitu mõõtulusika täit võttad?

Ja kas sa kasutad ka süsivesikuid?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ise toidulisandeid ei tarbi kuid soovitan 100% Whey Gold Standard, sest see on 2 aastat järjest võitnud parima toidulisandi ja parima valgu tiitli www.bodybuilding.com lehe andmetel ...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×