Jump to content
ÜRASK

Mokatubakas

Recommended Posts

Huuletubaka kaitseks võiks öelda järgmist:

- selle tarbimine ei mõju teiste inimeste tervisele

- ei ole avastatud seda, et ta tekitaks vähki

- tunduvalt väheneb sigarettide tarbimine

Negatiivsed küljed on:

- tekitab suuremat sõltuvust kui suitsetamine, kuna nikotiini tase organismis ühtlasem kui sigaretisuitsetamisel;

- paljudele inimestele tundub tarbimine ebaeesteetiline

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma nägin kuskil pilte ja artiklit, kus oli mokatubaka tarvitajate huultest pilte tehtud. Ei olnud kena vaatepilt, huultel tekib pikaajalisel tarvitamisel sissepoole selline nahk nagu talla all sisuliselt. Pluss imendub organismi märksa rohkem nikotiini.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kas nikotiinil tõesti pole muid halbasid omadusi kui sõltuvuse tekitamine?

või on mul valesti meelde jäänd, et ahendab veresooni jne....

??

ei tahaks uskuda et mokatubakas tervisele mingit negatiivset mõju ei avalda... :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kas nikotiinil tõesti pole muid halbasid omadusi kui sõltuvuse tekitamine?

või on mul valesti meelde jäänd, et ahendab veresooni jne....

??

ei tahaks uskuda et mokatubakas tervisele mingit negatiivset mõju ei avalda... :D

Nagunii keegi ei usu seda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Venitab sul m6nuga moka ka v2lja :D

+ s66vitab sul moka alt suht palju,s6ber kes pika aega pannud saab enam v2hem n2pu moka alt silmani lykata,suht r6ve... ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Venitab sul m6nuga moka ka v2lja :D

+ s66vitab sul moka alt suht palju,s6ber kes pika aega pannud saab enam v2hem n2pu moka alt silmani lykata,suht r6ve... ;)

Tean ka ühte ja see on rõve, ise ei soovita küll minuarust mõtetud need meelemürgid aga igaühe oma valik mis eluga teeb.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Seal on pilt ka:http://www.neti.ee/cgi-bin/cache?query=snus&alates=0&url=http%3A%2F%2Fvelo.clubbers.ee%2Ffoorum%2Fviewtopic.php%3Ft=1765%26view=previous.

Muudetud kasutaja OldMan poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kas nikotiinil tõesti pole muid halbasid omadusi kui sõltuvuse tekitamine?

või on mul valesti meelde jäänd, et ahendab veresooni jne....

??

ei tahaks uskuda et mokatubakas tervisele mingit negatiivset mõju ei avalda... :rolleyes:

Nikotiin koguneb südameveresoontesse ja võib tekkitada seal ummistusi - ummistused tekitavad südamelihase seiskumise (infarkti) ja kolmas infarkt on saatuslik ! Pealegi pärsib nikotiin kasvuhormooni eritumist !

Kindlasti on nikotiinil veel kõrvalmõjusi!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere Oldman!

Ma tahaksin teie k2est nõu küsida et mis teeb mokatubakas halba või head (Tarvitan KREATIINI)....

TÄNUD !!!

Tere,pole küll Oldman, aga enda poolt võin lisada mida tean.

HALB:

Rootsis ja Norras on suitsu asemel populaarsem mokatubakas, kuna see ei jäta riiete külge suitsu haisu ja säästab ümbritsevaid inimesi suitsu haisu käest. Kuid selle eest on nendes riikides suur minek lõuaimplaatidel, kuna mokatubakas söövitab/teeb lõualuud hapraks, muidugi pikemas perfektiivis.

Kui tahad, et mokatubakas ei söövitaks Sul mokkadesse,põskedesse süvendeid. Pane mokatubakat üks kord ülesse moka alla, teine kord alumise moka alla, kolmas kord "põse vahele"(loodan, et saada aru) jne.

HEAD:

Selle saad ise teada ,kui tarvitad seda, sest inimesed on erinevad.

NB: Mõnele annab trenni tehes ilgelt jõudu, kuid mõni ei suuda seda füüsilisel pingutusel moka all hoidagi, ajab ropsima.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei ole selles sittagi head! Minge kuskile nurgataha häbenema oma nikotiininäljaga. Pole siin midagi poppi ja noortepärast nikotiinis. Vaevalt et härra Kalmuski oma suitsetamise üle uhke on.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei ole selles sittagi head! Minge kuskile nurgataha häbenema oma nikotiininäljaga. Pole siin midagi poppi ja noortepärast nikotiinis. Vaevalt et härra Kalmuski oma suitsetamise üle uhke on.

Paraku on suitsetamine tänapäeval popp ja noortepärane :S. Näiteks - minu klassis on 8 õpilast ja mittesuitsetajaid peale minu veel ÜKS ... masendav protsent või mis ? 75% suitsetajaid ja 25% mittesuitsetajaid ;) . Ja siis väidavad mulle ka, et küll ma ükskord veel suitsetama hakkan :huh: .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jah, tõesti on nikotiinil negatiivseid mõjusid.

Siiski on tal ka positiivseid, kuid neist ju ometi kõvasti ei räägita... ;)

Snusisõber.

Oh jaa - nikotiin sama kasulik ju kui vitamiinid tead :huh:. Ja tore, et see igal aastal miljoneid inimesi ei tapa maailmas ;).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma küll ei suitseta, aga ma olen proovinud mokatubakat, kangemat, kui paar min on huule all olnud siis tekib selline tune nagu oleks alkohoolist täis, võtad ära siis paari minutiga uuesti taastud :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×