Jump to content
kiirus

6laharjutus kangiga kukla taha ... kui alla lasta

Recommended Posts

6LAHARJUTUS KANGIGA KITSALT JA KUI ALLA VOIB LASTA SEDA, ET KOIK LIHASED TOIMIKS.

hehh... kle selline kysimus.trennis yks teadis mainida, et kui liiga alla lased( alla k6rvade),siis hakkab mingit valet asja rebestama. mainin ara et see harjutus on kangiga ja fikseeritud masinal ja HAARE ON KITSAS!! laia haardega vaatan et Kiivikas laseb ise ka alla,aga kui haare kitsam,siis peatub k6rvade juures.s6ber mainis et harjutusel pole m6tet kui alla kukla vastu ei lase, et mingi lihas ei t66ta siis. mul see probleem ,et ega ta ei lahegi alla,jaab kinni ja teeb haiget kui venitan teda k6rvadest allapoole. niiet ootan tarkadelt infi :ph34r:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kukla taha lasta on üldse õlale suht ohtlik ja kerge vigastada. Tee ette lõua alla, see on suht hea harjutus ja pole palju võimalusi valesti teha. Rind püsti ja küünarnukid kangi ette ja suru

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kitsalt? siis kaob selle harjutuse täis amplituut. Selle harjutuse miinus on suur vigastuse oht ja samuti on sellel ka optimaalne käte laius, kus koormuse saab just delta!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina loobusin sellest harjutusest, sest vigastasingi paar korda liigest sellega. Nüüd teen käe tõstmist kõrvale alaplokil ning käsikute lennutamist ja mõjuvad palju paremini kui kangi kukla tagant surumine ja liigestega ka pole probleeme.

Muudetud kasutaja jorsik poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ei ole seda mitu aastat kasutanud, mainisin ka varem, et see on vigastusi silmas pidades üks ohtlikumaid harjutusi, nii et kasutage pigem kas hantleid või eest kangi surumisi. Seal saab kasutada ka täisamplituudi ehk lasta maksimaalselt alla.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vaadake kuidas profid teevad , täisamplituudiga ei tehta peaaegu ühtki harjutust ja õige ka, kui ikka liigest nii ütelda piirajast piirajasse taguda , saavad need liigesed päris kiirelt otsa. Kui tõesti on vaja seda teha , siis kõrvadega ühele joonele langetamisest on küll. Tegelikult see harjutus ei ole nii eriline ja asendamatu , et riskida õlavigastusega, see võib lüüa su trenniplaanidesse suure augu , mul oli kaks aastat( põhjus ei olnud küll otseselt selles harjutuses). Smithi masinast hoiaks üldse kaugemale , kukla tagant surumine smithi masinal kõlab minu jaoks nagu breiktants miiniväljal.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×