Jump to content
RDK

Noortekulturism

Recommended Posts

Alustame uut hooaega teisipäev 12 sept. kell 16.00 - 18.00 Tallinnas Reval - Spordis aadressil Aia 20. Sellest aastast on moodustatud kaks rühma, eliit ja tavaharjutajad, st. eliit rühma arvatakse need, kes juba võistlevad, vastavad võistlustasemele või hakkavad võistlema esimesel võimalusel, nendel on ka harjutamiseks vabam graafik. Teistel, kes soovivad lihtsalt keha vormis hoida ja alles alustada treeninguid, neil on täpselt ette antud ajad ja päevad, millest tuleb rangelt kinni pidada. Treeningud toimuvad E,N,R kella 16.00 - 18.00. Alati on võimalik ühest rühmast teise liikuda vastavalt eesmärkidele ja sportlikule tasemele. Kuutasu orienteeruvalt 150 - 250krooni, see on täpsustamisel ja annan sellest ka teada siin saidil. Vanus keda rühma ootame on 15-18a. Erandkorras on olnud ka nooremaid, siiani kedagi ära ajanud ei ole, lihtsalt oskan öelda, et liiga noorelt ei saada aru ala raskusest ja see on selline pool vägisi kohal käimine. Kulturism on individuaalala ja ei maksa oodata, et keegi teil selja taga istuma hakkab, seda paluks kõigil arvestada, kes soovivad rühmaga liituda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tulge jah 12sept. kella 16.00, kes soovivad kuutasu 3x nädalas kindlatel kellaaegadel käies on 150.-krooni, eeldusel et vanus jääb 15-18a. Erandkorras võtame vastu ka nooremaid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Võivad olla ka neiud samas vanuses, kellel huvi fitnessiga tegeleda, koht ja aeg ning tingimused samad, eeldades, et vanus on sobilik (noorterühma mõistes)

Ott, Ott, mõtled ka mis häda sa endale kaela kutsud... kes seda (mõlemapoolset) kihistamist ja sosistamist ja eputamist jõuab ära kannatada, kui noored poisid-tüdrukud korraga saali lasta :ph34r:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Võivad olla ka neiud samas vanuses, kellel huvi fitnessiga tegeleda, koht ja aeg ning tingimused samad, eeldades, et vanus on sobilik (noorterühma mõistes)

Siis lootusetult hiljaks jäänud :ph34r:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ma ka mures ... oleks ma teadnud aastaid tagasi et on sellised noorte treeningud .... oleks nii väga tahtnud osa võtta :ph34r:

niisama küsin et kas 23 aastasele mehele oleks mingeid selliseid trenne või on ainult nii et tuled jõukasse ja seal siis küsid ise kui küsilane on ??

Muudetud kasutaja greenu poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See, et mina tegelen noortega ei tähenda seda, et teised harjutajada ilma abita jäävad. Revalis on treener Martin iga kohal iga päev kella 17-21.00 tema poole võivad pöörduda igas soos ja vanuses treenijad. Olen ka nõustanud vanemaid tegijaid, kes soovivad tegeleda võistlusspordiga (kõik Reval - Spordi eest võistlevad sportlased käivad minu juures nn. ülevaatuselja konsulteerimas)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Revalspordi kodulehelt lugesin, et ülemine vanusepiir on 17, siit näen, et 18. Ise olen 18 täis, et kas mul oleks ka võimalus selle n-ö harrastajate rühmaga liituda? Ja hirmsasti piinab küsimus, et miks on see hind võrreldes teiste jõusaalidega nii madal - kas seal mingit konksu pole (nagu jõusaalikülastamise eest eraldi maksmine jms) ?

Veel huvitab mind see, et kas treenijatele mingid tasemeelistused ka on või saavad ka need tulla, kes pole kangi uneski näinud? Et noh, piiramatult suureks gruppi ju kasvada lasta ei saa...

Esmapilgul on aga tegu toreda projektiga ja 12. septembril olen vast kohal (ehk saab mõne sõbragi kaasa kutsutud :ph34r:) .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kogu konks peitub selles, et kulturism ja fitness kuulub Tallinna pearahasaajate nimekirja st. linn toetab seda ettevõtmist, sellest ka selline soodne sportimise hind, see vanusepiirang 18 aastased kuuluvad sinna alla keda linn veel noorteks peab (Revali lehel oli aastane aps sisse lastud, õige on 15-18 kaasarvatud).

Nagu varem kirjutasin, siis rühmad eraldatakse (eliit ja harrastajad), viimatimainitud rühma võib tulla ka see, kes alles soovib alustada regulaarseid treeninguid. Igal juhul tere - tulemast kõigile.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kirjutan natuke sellest, mis aastaga on juhtunud nende meestega, kes aasta tagasi liitusid noorterühmaga

Kristjan Johannes Konsap (alustades treeninguid olid näitajad sellised vanus 16a, pikkus 173cm kaal 57kg. maximum tulemused täiskükk kang turjal - 75kg, lamades surumine 57,5kg, jõutõmme 95kg)

aasta hiljem september 2006 (kaal 73kg, täiskükk 90kg x 8, lamades surumine 80x5, jõutõmme 130x6)

Henri Tohver ( aasta 2005 sept, 17a. pikkus 173cm, kaal 59kg, kükk 85kg, surumine 60kg, jõutõmme 100kg.

aasta 2006 sept, 18a. kaal 69kg, kükk 120x6, surumine 85x3, jõutõmme 140x6)

Indrek Vändrik (aasta 2005 sept, 18a, 184cm, kaal 80kg. kükk 80kg, surumine 80kg, tõmme 120kg.

aasta 2006sept, 19a. kaal80kg, kükk 125x4, surumine 100kgx4, tõmme 160x4 - vaatamata kaalu mitte muutumisele on toimunud väliselt oluline muutumine samuti jõunäitajate suurenemine.)

Peab tunnistama, et kõik kolm on pühendunud spordimehed, st. ka suvel kui enamus noorterühmast puhkas, siis need mehed tegid trenni, nii nagu üks pühendunud kulturist tegema peab (ei tohi lasta segada ennast ilmastikuoludest, et nüüd on suvi ja nüüd lihased ei kasva?).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tulemused on head, tahaks isegi midagi saavutada.MInu konks on selles et kevadel surusin 55kg aga suvel ei saadud ennast liigutatud ja nüüd surusin vaid 50 kg :ph34r: Et vorm on kergelt kaduma hakanud minema.Igatahes kell 16.00 Teisipäeval jh? Kas pean maksma kohe samal päeval 150 ? Ja nii mööda-minnes kui palju on see aasta noori oodata, võistlejaid ma mõtlen.Tahaks teada kes vastas on B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tulemused on head, tahaks isegi midagi saavutada.MInu konks on selles et kevadel surusin 55kg aga suvel ei saadud ennast liigutatud ja nüüd surusin vaid 50 kg :D Et vorm on kergelt kaduma hakanud minema.Igatahes kell 16.00 Teisipäeval jh? Kas pean maksma kohe samal päeval 150 ? Ja nii mööda-minnes kui palju on see aasta noori oodata, võistlejaid ma mõtlen.Tahaks teada kes vastas on ;)

Mina võistlen- Kristjan-Johannes Konsap.Ma tahaks, et keegi SEEKORD mulle vastu tuleks. :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere, Ott. Olen Kaur, k2isin teisip2eval sinu trennis. Sa pidid mulle 3p 2eva kava saatma. Mul oleks v2ike probleem et ma ei sa k2ima hakata kella 16:00 kuna mul on kool. Ma j6ukas k6ige varm umbes kella 17:00 kuna rong tuleb kehrast v2lja 15:58 ja linnas on 16:40. Kuskil nii. Aga kas n2dalavahtusel on v6imalik j6usaalis kasutada? Tahaks k2ima hakata ning v6istlema. Palju see kuu maks on neile kes elavad v2ljaspool Tallinnat. Ma unustasin infolauast kysida. Ma unustasin enda 6pilaspileti kah sinna leti 22rde kust sisse tulles m66dud :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere, Ott. Olen Kaur, k2isin teisip2eval sinu trennis. Sa pidid mulle 3p 2eva kava saatma. Mul oleks v2ike probleem et ma ei sa k2ima hakata kella 16:00 kuna mul on kool. Ma j6ukas k6ige varm umbes kella 17:00 kuna rong tuleb kehrast v2lja 15:58 ja linnas on 16:40. Kuskil nii. Aga kas n2dalavahtusel on v6imalik j6usaalis kasutada? Tahaks k2ima hakata ning v6istlema. Palju see kuu maks on neile kes elavad v2ljaspool Tallinnat. Ma unustasin infolauast kysida. Ma unustasin enda 6pilaspileti kah sinna leti 22rde kust sisse tulles m66dud :D

Mul on ajaga sama probleem.Täpselt seepärast ei jõudnudki teisipäeval trenni.Tulen küll homme(neljapäeval) kuid see on erandjuhus, muidu ma ei saa hakata nii vara käima.Reede ja teisipäev sobiksid küll aga neljapäevase trenni lükkaks heameelega laupäevale kui võimalik.

Edit: Tallinna elanikele on 150.- teistele 250.- . Me Sinuga peame ostma busi/rongipileti + 100.- rohkem jõusaali eest ka ;)

Muudetud kasutaja RDK poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Poisid, rühma mõte on see, et linn toetab seda üritust, mina niipalju, et leian oma niigi vähesest ajast aega, et teiega tegeleda. Samas on ka see, linn toetades ka kontrollib, kas need tegelased kelle jaoks linn raha annab ka kohal käivad, kuid kui käiakse suva aegadel ei ole seda võimalik kontrollida. Kuna ka äsja liitunud meeste seas ei ole kohe võtta sellist meest, kes võistelda võiks, tuleb mõnda aega siiski ise oma treeningutesse investeerida ja kui asi on seal maal, et hakkavad tulemused tulema, vaadatakse asjad ümber. Pakkusin välja ka neile, kes tahavad käia neil aegadel kunas tahavad ja palju tahavad, et neil jääb võimalus tulla minu juurde konsulteerima, makstes tavalist noort kuukaardi tasu. Fakt on see, kes tahab kohale tulla, see ka õigeks ajaks tuleb, kasvõi mõne muu tegevuse arvelt, meil ei ole võimalik hakata kõigi soovide järgi sättima treeningaegu, alati kellegile ei sobi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma tuleks kyll aga mulle lihtaslt ei ei klapi rongi ajad....Ma peaks hakkama teisip2ev neljap2ev ja reede koolist 2ra hakkama tulema. Ega rahas probleem ole lihtsalt ajas....

Muudetud kasutaja kakur007 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma tuleks kyll aga mulle lihtaslt ei ei klapi rongi ajad....Ma peaks hakkama teisip2ev neljap2ev ja reede koolist 2ra hakkama tulema. Ega rahas probleem ole lihtsalt ajas....

Ei hakka siis üldse käima? :D

Mina isiklikult käisin juba neljap. ja reedel kohal.Ikkagi piinab mind see küsimus veel et kas on võimalik hakata käima ka nädalavahetustel ja mõnikord rohkem kui 3x nädalas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui treener väidab, et on vaja käia 3x nädalas, siis milleks vaja seda omaloomingut nädalavahetustel?

Vb sellepärast et neljapäeval ei jõua ja asendaks selle päeva laupäevaga... ??

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×