Jump to content
jaykobe

seljavalu kõhuliha tegemisel

Recommended Posts

Tean, et sama probleem on mitmetel inimestel. Kui ma istulitõuse teen, tuleb juba umbes 20nda istulitõusu ajal selga tugev valu. Ma ei saa aru, kas see on lihasevalu või millestki muust tingitud. Aga isegi kõva treening ei aita selle vastu. Kas kogenumad oskavad aidata?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mul sama asi täpselt. arvatavasti on alaselg kõhulihaste arengust nii palju maha jäänd siis.. Mulle soovitati teha kõhupressi muude harjutuste asemel .. alguses oli tunda et kõht saab vatti aga viimasel ajal on ka selle harjutusega selg enne väsima hakanud..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Äkki on sul tehnikas viga, mul valutab ta ka kui valesti teen. Proovi kõhulihaste tegemise ajal hoida selga natuke kõveras ja väldi selja sirgu laskmist

vb see aitab

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

selg on nõrgem kui kõht..... sest seljalihas peab kompenseerima selle jõu millega kõhulihas keha istesse tõstab... kui seljalihas ei jõua selga sirgena hoida siis tunnedki valu .... vastand lihased ... kui üks teeb tööd siis teine peab vaatama et kõik oleks stabiilne ja korras ..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas alaselga treenid, seljasirutamist jne?

Ei ole treeninud. Aga saan aru, et tuleb see asi ette võtta

mul sama asi täpselt. arvatavasti on alaselg kõhulihaste arengust nii palju maha jäänd siis.. Mulle soovitati teha kõhupressi muude harjutuste asemel .. alguses oli tunda et kõht saab vatti aga viimasel ajal on ka selle harjutusega selg enne väsima hakanud..

vabanda võhiklikkust, aga mis on kõhupress?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ka mina ei tea mis on kõhupress ... kui ma netist otsima hakkasin siis tulid vastuseks rasedad koerad ja naiste sünnitamine ..... et täitsa huvitab kohe mis moodi see kõhupress välja näeb ...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ka mina ei tea mis on kõhupress ... kui ma netist otsima hakkasin siis tulid vastuseks rasedad koerad ja naiste sünnitamine ..... et täitsa huvitab kohe mis moodi see kõhupress välja näeb ...

Vast midagi sellist mõeldud:

http://www.fitness.ee/lehed/tooriistad/har...nk/koht/116.gif

http://www.fitness.ee/lehed/tooriistad/har...k/koht/f008.gif

http://www.fitness.ee/lehed/tooriistad/har...k/koht/f010.gif

Muudetud kasutaja StaticMoth poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mulle jäi mulje et see teine on alaseljale mitte kõhule.

*Ei ma ikka eksisin. Sry. <_<

Muudetud kasutaja Creek poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

vaheta istessetõus pingil välja keretõstete vastu maas! Istessetõus pingil on üks sagedamaid seljavalu põhjustajad, seda enam kui tehakse vale tehnikaga või töö puusapainutajaga!

Proovi teha nii, et hoiad käed risti rinnal, mitte kukla taga. Selg hoia sirge.

oled sa kindel, et sirge seljaga?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

heh, ega seda kõhtu ei peagi nii tegema et täiesti pysti ylesse ja täiesti alla.. natuke kõigutad ennast ja nö "pressid" lissalt.. nimodi vaikselt jõnksutad ja hoiad kõhulihaseid pinges siis töötab ilusti, peale korralikku seeriat on ikka mõnus kuumus kõhus sees : <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
heh, ega seda kõhtu ei peagi nii tegema et täiesti pysti ylesse ja täiesti alla.. natuke kõigutad ennast ja nö "pressid" lissalt.. nimodi vaikselt jõnksutad ja hoiad kõhulihaseid pinges siis töötab ilusti, peale korralikku seeriat on ikka mõnus kuumus kõhus sees : :)

Peale seda korraliku seeriat on selline tunne et karju valust. Mõnus... <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kardan, et sul pohjustav seljas valu just vale tehnika. Kohulihaste treenimisel ara kunagi touse 100% yles ning ara lase end ka 100% alla. Kunagi sai ise ka sama valu tunda, kuid oige tehnika aitas kohe. Samas, kui treenid kohtu, siis proovi keha tibake kohust koverdada vaid sellisel viisil mojub harjutus kohulihastele. Pole vaja olla sirge nagu mingi latt ning koigutada end yles ja alla. Samas aitab ka harjutuse vahetamine. Proovi naiteks rippudes jalgade tostmist voi siis nt pingil jalgade koverdamist - need aitavad kohe kindlasti teha norm kohu <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kosmodisk on lihtne ja tőhus abivahend, mis leevendab seljavalu vői kaotab selle sootuks. See koosneb kahest osast: pikk osa kogu selja ja selgroo jaoks ning lühike osa alaselja jaoks. Kosmodisk on meditsiiniliselt testitud ning uuringute tulemustest selgub, et seade vähendab seljavalu 80 – 85 % juhtudest.

Kosmodisk toime tuleneb selle kujust. Seade ei vaja ühtki lisa energiaallikat nagu magnetid või patareid. Tänu sellele on abivahendi kasutamine äärmiselt lihtne ja turvaline. Kosmodiski eriline vorm avaldab selgroole survet ja teeb seljale mikromassaaži. See parandab vereringet ja vabastab lihaspingest.

Kosmodiski tuleks kasutada alati, kui Teid vaevab seljavalu. Esialgu soovitame Kosmodiski valu leevendamiseks kanda 20-30 päeva jooksul iga päev vähemalt 3 tundi.

Kui valu väheneb vői kaob, vőite Kosmodiski kandmisest loobuda. Kosmodiskil on ka seljavalu ennetav toime.

Hind: 860,00 EEK

http://www.avenija.com/topshop_est/tshop.a...c=IZD&ID=92

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×