Jump to content
ristokru

Kas teen midagi valesti? Palun aidake!

Recommended Posts

Arvesta valgu võtmist umbes nii et 2g valku ühe kilogrammi kohta oma kaalus. Kui juba valk ära ostetud siis pole küll mõtet seda minema visata, kasuta peale trenni. See 1 banaan toidukorras midagi ikka annab juurde aga kuna sa tahad lihast kasvatada, siis on valgud väga tähtsad. Kui sa sööd liiga palju valku siis osa tuleb sul teisest otsast välja ja osa ladestub rasvadeks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui mina surusin 7x70kg siis samal ajal oli mu max 95. (Lihtsalt näitamiseks, et need valemid tihti ei tööta.)

uusn et surusid 10x65

ühe valemi järgi on selliste väikeste raskuste juures nii et võtad raskuse millega surud 10 korda ja siis lisad sellele 30 kilo ja see on sinu potensiaalne max raskus ... endal on mul see siiamaani töödanud .... iseasi kas selle max üles ka surud ... minul oli mingi emotsionaalne piir 100 juures ... kuid kui 100 üles läks siis 2 nädalat hiljem läks ka 110 ..... seega jõust alati ei piisa :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Arvesta valgu võtmist umbes nii et 2g valku ühe kilogrammi kohta oma kaalus. Kui juba valk ära ostetud siis pole küll mõtet seda minema visata, kasuta peale trenni. See 1 banaan toidukorras midagi ikka annab juurde aga kuna sa tahad lihast kasvatada, siis on valgud väga tähtsad. Kui sa sööd liiga palju valku siis osa tuleb sul teisest otsast välja ja osa ladestub rasvadeks.

Üleliigselt valke tarbida ka hea ei ole. :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aga kui kahjulik on kui mõnikord jääb mõni nädal trenn tegemata ja ku teen trenni siis mõnikord tulevad sõbrad ja teed paar õlle :lol: ?

Ja kui tähtis on magamine, kas 7 tunnist piisab?

Kust saab veel hästi süsivesikuid peale banaani? Äkki peaks ostma juurde süsivesikuid, või pole mõttet :lol:

Igaljuhul tänud vastajatele!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

minu soovitus on et kella kahene väike jogurt asenda suure 1 liitrise jogurtiga( alma metsmaasika jogurt) sealt saad kätte 35 g valku .Kuna sul on töö kus lähebki palju enrgiat vaja sis lihtsalt söö rohkem( ei ole vaja kogeda olekut kus tunned et kõht on tühi :lol: Ja trennis tee harjutusi aeglasemalt

lisavalgu soovitaks asendada NO1 ga. see on mul andnud häid(siiani parimaid) tulemusi

väike lisasoovitus veel.Keskendu oma motivatsioonile.Motivatsioon viib sihile.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga kui kahjulik on kui mõnikord jääb mõni nädal trenn tegemata ja ku teen trenni siis mõnikord tulevad sõbrad ja teed paar õlle :lol: ?

Ja kui tähtis on magamine, kas 7 tunnist piisab?

Kust saab veel hästi süsivesikuid peale banaani? Äkki peaks ostma juurde süsivesikuid, või pole mõttet :lol:

Igaljuhul tänud vastajatele!

Kui mõni nädal trenn tegemata ei juhtu ka midagi ja õlled ka ei tee halba, näiteks Marek Kalmusel on oma toitumis kavas nii et ta joob päevas õlle või kaks.

Süsivesikuid saad kui sööd näiteks hommikul müslit või putru.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tänud kõigile kes aitasid!!

Proovin nüüd siis teist moodi aga praegu olen teinud paar päeva suurema söögiga ja kaalun praegu 79kg

Kas oleks mõtekas võtta valgusheiki peale trenni või enne magama minekut või tasub üldse midagi muud enne magama minekut võtta? Kas kõhulihaste jaoks on ka mõnda head nippi? Mul ei taha kõhulihased üldse kasvada. :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tänud kõigile kes aitasid!!

Proovin nüüd siis teist moodi aga praegu olen teinud paar päeva suurema söögiga ja kaalun praegu 79kg

Kas oleks mõtekas võtta valgusheiki peale trenni või enne magama minekut või tasub üldse midagi muud enne magama minekut võtta? Kas kõhulihaste jaoks on ka mõnda head nippi? Mul ei taha kõhulihased üldse kasvada. :lol:

Peamine nipp on järjepidevus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tänud kõigile kes aitasid!!

Proovin nüüd siis teist moodi aga praegu olen teinud paar päeva suurema söögiga ja kaalun praegu 79kg

Kas oleks mõtekas võtta valgusheiki peale trenni või enne magama minekut või tasub üldse midagi muud enne magama minekut võtta? Kas kõhulihaste jaoks on ka mõnda head nippi? Mul ei taha kõhulihased üldse kasvada. :lol:

Istesse tõuse tehes ära tõsta oma keha täielikult üles (nagu pead põlvede juurde), tõsta keha nii et ta oleks maapinnaga umbes 45kraadi all, ja soorita kõik kordused puhta tehnikaga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas oleks mõtekas võtta valgusheiki peale trenni või enne magama minekut või tasub üldse midagi muud enne magama minekut võtta? :lol:

Valgu shake ikka peale trenni , enne magama minekut võid kohupiima süüa.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kõhulihaseid lisaks sellele et ülevalt kuni 45 kraadi kuid alt maha ka ei lase seega 10 kraadi juures hakkad jälle ülakeha tõstma ... siis kõtu ilusti kogu aeg pinges ...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Igaks juhuks panen ka oma uue toitumis kava <_<

Söömine:

8.00- hommiku helbed ja banaan

10.00- 220g kohupiima tavaliselt

11.30-kanafileed, salatit,kartul ,0,5l piim jne.

14.00- banaan ja 220g kohupiima

19.30- banaan, jälle kohupiima või kana fileed, pasteedi saiad jne.

õhtul tavaliselt jäätist, mõnikord kartuli krõpse ja paar võileiba

Arvan et midagi on ikkagi puudu aga ootan ära asja tundjate arvamused :)

AAA, valgu sheikid jätsin nüüd täitsa välja.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Igaks juhuks panen ka oma uue toitumis kava <_<

Söömine:

8.00- hommiku helbed ja banaan

10.00- 220g kohupiima tavaliselt

11.30-kanafileed, salatit,kartul ,0,5l piim jne.

14.00- banaan ja 220g kohupiima

19.30- banaan, jälle kohupiima või kana fileed, pasteedi saiad jne.

õhtul tavaliselt jäätist, mõnikord kartuli krõpse ja paar võileiba

Arvan et midagi on ikkagi puudu aga ootan ära asja tundjate arvamused :)

AAA, valgu sheikid jätsin nüüd täitsa välja.

Jäätist oleks targem süüa pigem hommikul või päeval kui õhtul, sest see sisaldab kõvasti süsivesikuid ja rasvu ... Samas 1 väike vahvlitops ei sisalda nii väga midagi, aga mina näiteks vahel päeval söön terve lidrase suure jäätise ära :P

Ja kui krõpse kindlasti nii väga vaja süüa, siis need kah parem päeva peale jätte, kui õhtusse ...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No kui ta tahab kaalus jurde võtta, siis ta peab õhtul korralikult sööma. Töö on ju füüsiline ja trenn ka, siis õhtul vaja kõvasti süüa. Päeval ta ju nagu nälgiks, mingi salat ja banaan + valk. Selliste minimaalsete süsivesikute kogustega ei õnnestu küll kaalu lisada, vähemalt siis õhtul saagu oma kalorid kätte, mis vaja. Kas just nendest, see on tema otsustada, aga peaasi et sööb. Muidu ta lihtsalt raiskab raha kogu selle valgu (kohupiim, kana) söömiseks, aga kaal ei tõuse, võibolla isegi langeb.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No kui ta tahab kaalus jurde võtta, siis ta peab õhtul korralikult sööma. Töö on ju füüsiline ja trenn ka, siis õhtul vaja kõvasti süüa. Päeval ta ju nagu nälgiks, mingi salat ja banaan + valk. Selliste minimaalsete süsivesikute kogustega ei õnnestu küll kaalu lisada, vähemalt siis õhtul saagu oma kalorid kätte, mis vaja. Kas just nendest, see on tema otsustada, aga peaasi et sööb. Muidu ta lihtsalt raiskab raha kogu selle valgu (kohupiim, kana) söömiseks, aga kaal ei tõuse, võibolla isegi langeb.

Ma sain nii aru et valkust praegu piisab aga süsivesikute puudus on kindlasti!

Seega äkki saad aidata midagi süsivesiku rikkast soovitada aga midagi suurt pole mõttet sest tööl paus ainult 10 min. :lol: Kas ka shokolaad aitab?

Kas siis valgust ei piisa lihase kasvatamiseks, sest kaal pole kõige tähtsam vaid tahaks ka lihast vähe saada ja praegu kaalun 80 :ph34r: Väikselt kaal tuleb B)

Tänud vastajatele ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

eee,

toitumise koha pealt peaks ma kyll ytlema, et väga nigel v6rreldes sellega mis mulle Kiivikas koostas :ph34r:

selles suhtes et ikkagi mega nigel.

Mulle määrati umbes 5x selline ogus nagu sa sööd :S

ja ära iga päev sellise kava järgi trenni tee, mul endal kogmust kyll vaid pool aastat, kuid siiski julgen soovitada, et toit peab olema mitmekesine

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
eee,

toitumise koha pealt peaks ma kyll ytlema, et väga nigel v6rreldes sellega mis mulle Kiivikas koostas :ph34r:

selles suhtes et ikkagi mega nigel.

Mulle määrati umbes 5x selline ogus nagu sa sööd :S

ja ära iga päev sellise kava järgi trenni tee, mul endal kogmust kyll vaid pool aastat, kuid siiski julgen soovitada, et toit peab olema mitmekesine

Sa oled vist rahaliselt mega hästi varustatud B)

Võiks parem soovitada mis on süsivesiku rikkas? Midagi lihtsat mida süüa tööl?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Motlesin et ytlen ka midagi sekka. Ma pole mingi proff aga fitness.ee on mind 6petanud ja olen koik omalkael pusind ja olen suht rahul endaga.

Olin kleenuke suht,aga mitte vaga.Minu viga on see, et ma pole teinud viimased 2a pidevalt trenni, ikka holiday'de aeg ja muud jamad,aga alati olen saanud trenni tagasi.esimest korda siis olen kindla sihi v6tnud pidevalt teha,et ikka 3-4 korda nadalas trenn 70min ja ikka dieediperioodid ja massiperioodid.

Olin kunagi,nii 2a tagasi 67kg jne.Rinnalt olen ikka suutnud 50-60kg teha.Hetkel edusammud on suht kiired seega arvan et olen oigel teel.Laiskuse perioodi loppedes m66tsin rasva % ja see oli 14. Tana 12nadalat hiljem on see 8,5% max( aitas mind ka fat burner3000 igal trennil) ja kaalu kukutasin 82kg alla 76-le. 12 ndalat oli vaga raske trenn,laisklemist polnud.Kehalt kadus palju rasva ja lihased tulid ilusti valja. 1 sept alustasin massiperioodi ja teen seda seekord kvaliteetselt ja kavatsen 6gida 8 nadalat.S66n 6 korda paevas ja koos sheikide ja kreatiiniga ja kuni 10 munavalget paevas. Kui tulemustest raakida siis rinda 12 nadalat tagasi alustasin 65kg,tana teen trenni lopus 92,5kg 3-4 korda. Lendasin haltitega 17,5kg ,tana 30kg. Biitseps oli 37cm,tana on 40cm.

Eesmark on massiperioodil +10kg juurde v6tta.

Meeletut tahtej6udu vaja ja palju pappi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Trenni teen 3päeva järjest, siis vaba päev jne. Jõusaali kava pole sest nii olen nagu paremaid tulemusi saanud B)

Ok, oled 6 kuud käinud ja treening päevad jaotuvad 3+1.

Äkki on sul ületreening? :ph34r:

Sest kui sa oled 6 kuud jõusaalis käinud ja käid nädalas 5-6 korda, siis ma arvan, et see võib olla liig, ma küll ei tea kui intensiivsed su trennid on, kuid see oleks üks võimalus?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ok, oled 6 kuud käinud ja treening päevad jaotuvad 3+1.

Äkki on sul ületreening? :ph34r:

Sest kui sa oled 6 kuud jõusaalis käinud ja käid nädalas 5-6 korda, siis ma arvan, et see võib olla liig, ma küll ei tea kui intensiivsed su trennid on, kuid see oleks üks võimalus?

Enam jaolt teen trenni praegu esmap, teisip,kolmap. ja siis neljap,reede ja laup. puhkan kuna nädala vahetustel vaja käia igal pool.

!!! Kui ma söön kõigi arvates nii vähe kas äkki ma peaks ikkagi hakkama kasutama valku ja süsivesikuid??

Või pole mõttet enam üldse trenni teha B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Enam jaolt teen trenni praegu esmap, teisip,kolmap. ja siis neljap,reede ja laup. puhkan kuna nädala vahetustel vaja käia igal pool.

!!! Kui ma söön kõigi arvates nii vähe kas äkki ma peaks ikkagi hakkama kasutama valku ja süsivesikuid??

Või pole mõttet enam üldse trenni teha :ph34r:

Õige mõte oleks hoopis toitumis kava muretseda. Telli Kiivikaselt!... või oma jõusaali treenerilt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

6 kuuga 2 kilo juurde ja 2 cm biitsepsi mõõdu suurenemist on väga hea tulemus. Algajatel tuleb väga kiiesti, ja paari aasta pärast enam nii lihtsalt midagi ei tule, siis peab iga cm jaoks rohkem vaeva nägema. Ja toitumine peab siis ideaalses korras olema.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×