Jump to content
ristokru

Kas teen midagi valesti? Palun aidake!

Recommended Posts

Tere,

Tekkis selline küsimus et olen teinud jõusaali peaaegu 6 kuud ja näiteks biitsepi ümbermõõt on kasvanud selle ajaga 2cm? Juurde ka eriti ei võtta, selle ajaga olen juurde võttnud 2 kilo :lol:

Valku võttan hommikul, enne ja pärast trenni ja sõõn enam vähem iga 2 tunni tagant.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ei oska muud soovitada kui, et harjutused soorita võimalikult aeglaselt ja puhtalt. Treening hoia võimalikult intensiivne. Endal seee viimane ka just vaatluse alla võetud, kipun puhkama liiga palju. See on minu arvamus. Ja kui sa võtad ainult valku, siis soovitan segada mingi banaani ka sisse, annab süsivesinikke.

ei oska hästi kommenteerida, aga kui sa võtad 2kg lihast juurde 6 kuuga, siis see suht hästi ju?

Muudetud kasutaja SHOXi poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere,

Tekkis selline küsimus et olen teinud jõusaali peaaegu 6 kuud ja näiteks biitsepi ümbermõõt on kasvanud selle ajaga 2cm? Juurde ka eriti ei võtta, selle ajaga olen juurde võttnud 2 kilo :lol:

Valku võttan hommikul, enne ja pärast trenni ja sõõn enam vähem iga 2 tunni tagant.

Eeldame, et toitumine on korras. 1 võimalik selgitus on, et harjutused pole piisavalt stimuleerivad (proovi teha harjutust aeglasemalt, väiksemad pausid seeriate vahel, baasharjutused suuremate raskustega).

Samas ma ei tea, palju sul üldse kaalu on ja kui suured jõunäitajad. Äkki on 2kg ikkagi suht normaalne sinu jaoks (4-5kg aastas puhast lihast pole paha tulemus)?

2cm piitsu kasvu on küll ok. Ise punnitan juba mitmendat kuud, et 39 pealt 40le saada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No kuigi iga inimene on erinev tuli minul alguses ikka mõne kuuga kohe mitu senti biitsepsi ja kaalu tuli ka ikka mõni kilo.

Aga mind üllatas kõige rohkem et vaid kuus kuud käinud aga juba kasutad valke, kuigi see ju halb ei ole siis mina küll juba niivara valke ei võtaks, käiks enne vähemalt regulaarselt aasta või kakas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No kuigi iga inimene on erinev tuli minul alguses ikka mõne kuuga kohe mitu senti biitsepsi ja kaalu tuli ka ikka mõni kilo.

Aga mind üllatas kõige rohkem et vaid kuus kuud käinud aga juba kasutad valke, kuigi see ju halb ei ole siis mina küll juba niivara valke ei võtaks, käiks enne vähemalt regulaarselt aasta või kakas.

Ega enne kakas käimist jah valke ei tasu võtta :lol:

Ja peale seda tuleb kavva kindlasti lisada rebimune...

Valke tegelikult tuleks võtta siis kui keha neid vajab. Ei ole nii, et käid aasta või kaks ära ja siis hakkad rohkem valke vajama lupsti. Massi järgi käib see ja kui tavatoidust ikka valku kätte ei saa, siis võib ka esimesest päevast peale trennijärgselt ühe koksi võtta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

trennis peaks käima hommikuti ... siis pidi inimese testosteroon olema kõrgeim... testo aitab kaasa lihase kasvule ...

paljud inimesed teevad iga trenn jõutõmmet või kükke et testo üles lüüa vott...

vastupidiselt õhtule kui on jõud max ....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Räägin vähe rohkem siis,

Kaalusin algel 74 , praegu 77

Biitseps oli 33,5 kaks nädalat hiljem 34,5 ja siis jäi ka seisma ja vikselt läks 35,5-le :lol:

Vanuseks 23

Söömine:

8.00- hommiku helbed ja siis valgu sheik

10.00- 220g kohupiima tavaliselt

11.30- tükk kanafileed, salatit,kartul jne.

14.00- banaan ja väike jogurt

17.00- tavaliselt valgu sheik enne trenni

19.30- valgu sheik+kreatiin peale trenni ja banaan

õhtul tavaliselt jäätist, mõnikord kartuli krõpse jne.

Valguks kasutan Gain Fast-i , Selles peaks vist olema piisavalt süsivesikuid?

Trenni teen 3päeva järjest, siis vaba päev jne. Jõusaali kava pole sest nii olen nagu paremaid tulemusi saanud :lol:

Jõunäitajad, nt. rinnalt surumine algul tegin seeriaid 50, nüüd 58. Praegu pole proovinud aga rinnalt peaksin suruma umbes 77 ikka, sest 70 surusin 7 korda

Kas väiksematest puhke pausidest on siis rohkem kasu?

Magamine vist pidi olema ka tähtis? Magan u. 7 tundi

Igaks juhuks mainin et on ka väga kiire aine vahetus ja nii õelda kleenuke keha.

Muudetud kasutaja ristokru poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Söömine:

8.00- hommiku helbed ja siis valgu sheik

10.00- 220g kohupiima tavaliselt

11.30- tükk kanafileed, salatit,kartul jne.

14.00- banaan ja väike jogurt

17.00- tavaliselt valgu sheik enne trenni

19.30- valgu sheik+kreatiin peale trenni ja banaan

õhtul tavaliselt jäätist, mõnikord kartuli krõpse jne.

Kuna koguseid ei tea, siis kaloreid lugema ei hakanud, aga tundub, et süsivesikuid ja rasvu peaks rohkem olema! Praegune dieet meenutab enam-vähem võistluseelset toitumist, massi kogumiseks tuleks ikka täiega süüa. Võrdluseks sulle - alustades olin ka 74, praegu 89-90 vahel. Trenninud 2a2k. Kasv on tulnud just neil perioodidel kui õgin niipalju kui magu normaalselt kannatab, rasvu ja süsivesikuid ei visaka menüüst välja. Valgu sheike võtsin ka 2-3 korda päevas. Ca 1+ kg kuus oli normaalne juurdekasv neil perioodidel.

Olen proovinud ka "täpselt" kaloerid ja valku/rasvu/s.vesikuid süüa... ei tulnud jõudu ega lihast juurde.

Olgem ausad, need tüübid, kes aasta läbi enam-vähem vormis on, ega nad ikka ei kasva eriti. Veen on pidevalt väljas, aga ümbermõõdud on aastast aastasse samad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sa ju süsivesikuid praktiliselt üldse toidust ei saa! Sellise toitumisega ei saa massi kogumisest juttugi olla. Söö süsivesikuterikkaid aineid ja küll sa kasvad. Aga 2 kilo võib muide täitsa normaalne tulemus olla, juhul kui sul on 6 kuu jooksul rasva vähemaks läinud ja lihast juurde kasvanud, siis tegelik massi kasv võib olla suurem kui 2-3 kilo.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kuna koguseid ei tea, siis kaloreid lugema ei hakanud, aga tundub, et süsivesikuid ja rasvu peaks rohkem olema! Praegune dieet meenutab enam-vähem võistluseelset toitumist, massi kogumiseks tuleks ikka täiega süüa. Võrdluseks sulle - alustades olin ka 74, praegu 89-90 vahel. Trenninud 2a2k. Kasv on tulnud just neil perioodidel kui õgin niipalju kui magu normaalselt kannatab, rasvu ja süsivesikuid ei visaka menüüst välja. Valgu sheike võtsin ka 2-3 korda päevas. Ca 1+ kg kuus oli normaalne juurdekasv neil perioodidel.

Olen proovinud ka "täpselt" kaloerid ja valku/rasvu/s.vesikuid süüa... ei tulnud jõudu ega lihast juurde.

Olgem ausad, need tüübid, kes aasta läbi enam-vähem vormis on, ega nad ikka ei kasva eriti. Veen on pidevalt väljas, aga ümbermõõdud on aastast aastasse samad.

Äkki saad aidata mida peaks veel söömise kavasse tooma?

Sa ju süsivesikuid praktiliselt üldse toidust ei saa! Sellise toitumisega ei saa massi kogumisest juttugi olla. Söö süsivesikuterikkaid aineid ja küll sa kasvad. Aga 2 kilo võib muide täitsa normaalne tulemus olla, juhul kui sul on 6 kuu jooksul rasva vähemaks läinud ja lihast juurde kasvanud, siis tegelik massi kasv võib olla suurem kui 2-3 kilo.

Kust saab veel hästi süsivesikuid? Ja kui on tulnud nii vähe nt. biitsepi ümbermõõtu kas se ongi siis tekkitatud sellest et pole saanud süsivesikuid? Või on need tulemused normaalsed? :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Banaan on väga hea ja pane valgujoogi sisse ka glükoosi

Aga kas mitte gain fastis ei pidanud olema juba hästi palju süsivesikuid?

171 g sheiki kohta peaks olema gain fastis.

Palju neid banaane siis sööma peaks? Kas tooks iga söömise korra sisse ka ühe banaani?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Äkki saad aidata mida peaks veel söömise kavasse tooma?

Kust saab veel hästi süsivesikuid? Ja kui on tulnud nii vähe nt. biitsepi ümbermõõtu kas se ongi siis tekkitatud sellest et pole saanud süsivesikuid? Või on need tulemused normaalsed? :lol:

Võiksid võtta menüüsse juurde / kõrvale / mitmekesistamiseks

piima 2,5% (piimaga võiks teha sheike ja hommikusööki),

kodujuustu (mingi 5% rasvaga, maitseb ka paremini kui rasvatu),

kanamuna, valgeid niipalju kui muu söögi kõrvalt mahub, kollaseid ca 2 päevas,

hiina toit on reeglina süsivesiku pomm (palju riisi ja nuudleid) ja üsna rasvane kah,

lõhe / forell - kallis aga maitsev,

leivast ei peaks loobuma

söön ka õhtuti praeliha 400-500gr, poodides valik suht suur, need küll grillimiseks tavaliselt mõeldud, aga pannil/ahjus saab ka hakkama.

Naljaga pooleks: kunagi kalkuleerisin toidukulusid ja lihaskasvu... tuli midagi sellist, et 1kg lihaste peale kulub min. 10 000 EEK :lol: Kui sa oled odavamalt hakkama saanud, siis isegi ju hästi!

Ja õlavarre ümbermõõdu suurendamiseks on netis palju erinevaid tehnikaid (mis lühiajaliselt toimivad väga hästi, siis peab jälle midagi uut proovima, googelda).

Muudetud kasutaja olli poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

olen trenni teinud 2 kuud, alguses küll biitsepsi ära ei mõõtnud, mõõtsin kuskil siis kui olin 1 kuu käinud olid 29 ja nüüd mõõtsin uuesti ja oli 32

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Räägin vähe rohkem siis,

Kaalusin algel 74 , praegu 77

Biitseps oli 33,5 kaks nädalat hiljem 34,5 ja siis jäi ka seisma ja vikselt läks 35,5-le :lol:

Vanuseks 23

Söömine:

8.00- hommiku helbed ja siis valgu sheik

10.00- 220g kohupiima tavaliselt

11.30- tükk kanafileed, salatit,kartul jne.

14.00- banaan ja väike jogurt

17.00- tavaliselt valgu sheik enne trenni

19.30- valgu sheik+kreatiin peale trenni ja banaan

õhtul tavaliselt jäätist, mõnikord kartuli krõpse jne.

Valguks kasutan Gain Fast-i , Selles peaks vist olema piisavalt süsivesikuid?

Trenni teen 3päeva järjest, siis vaba päev jne. Jõusaali kava pole sest nii olen nagu paremaid tulemusi saanud :lol:

Jõunäitajad, nt. rinnalt surumine algul tegin seeriaid 50, nüüd 58. Praegu pole proovinud aga rinnalt peaksin suruma umbes 77 ikka, sest 70 surusin 7 korda

Kas väiksematest puhke pausidest on siis rohkem kasu?

Magamine vist pidi olema ka tähtis? Magan u. 7 tundi

Igaks juhuks mainin et on ka väga kiire aine vahetus ja nii õelda kleenuke keha.

Kui ikka niivõrd alguses oled, siis unusta lisandid ära. Kreatiin kohe kindlasti. See Gain Fast on ka liiast natuke(Gain Fastis on vist üldse kerged anaboolsed lisandid sees?). Üldiselt sinu vanuses peaks rinnalt kuskil 100...110 ringis suruma(eeldades, et see sa treenid ka muud peale surumise) enne lisanditele minemist. Valgu võiks esialgu kõik kanafileega asendada ja kreatiini üldse ära unustada, nagu varem mainitud. Süsivesikuid peaks saama ka piisavalt tavatoidust.

Muudetud kasutaja eintsius poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui mina surusin 7x70kg siis samal ajal oli mu max 95. (Lihtsalt näitamiseks, et need valemid tihti ei tööta.)

Muudetud kasutaja jrx poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui ikka niivõrd alguses oled, siis unusta lisandid ära. Kreatiin kohe kindlasti. See Gain Fast on ka liiast natuke(Gain Fastis on vist üldse kerged anaboolsed lisandid sees?). Üldiselt sinu vanuses peaks rinnalt kuskil 100...110 ringis suruma(eeldades, et see sa treenid ka muud peale surumise) enne lisanditele minemist. Valgu võiks esialgu kõik kanafileega asendada ja kreatiini üldse ära unustada, nagu varem mainitud. Süsivesikuid peaks saama ka piisavalt tavatoidust.

kreatiini võin ju kõrvale jätta aga valgusheike vahetada välja, ei tea, sest mul poleks aega hommikul, enne trenni ja pürast trenni kogu aeg aega fileed süüa juba rahaliselt võttes :lol:

Ei tea kas see loeb ka midagi trennile et mul on raske töö koht, 8 tundi jalgadel ja rohkesti sibimist, nimelt töötan akna firmas ja seal on ka suht rasked asjad :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Päris toitu peaksid igal juhul rohkem sööma sellise koormuse juures. Ja süsivesikuid just. Pudrud, võileivad, aedviljad. Valguallikateks kodujuust ja kohupiim ka head...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Päris toitu peaksid igal juhul rohkem sööma sellise koormuse juures. Ja süsivesikuid just. Pudrud, võileivad, aedviljad. Valguallikateks kodujuust ja kohupiim ka head...

Kas aedviljad on siis süsivesiku rikkad? Siiani arvasin et puuviljad.

Kus on veel hästi palju süsivesikuid? Kui ma panen iga söögi korra kõrvale ühe banaani kas sellest siis piisab?

Kas tasub siis valgu sheigid ära jätta?Peale trenni oleks ju vaja et saaks lihased kohe midagi ja süüa ju ei tohi kohe peale trenni? Äkki peale trenni ikkagi peaks võtma?

Ja enne trenni võttes annab gain fast ju lisa võimsust et teha suuremate raskustega?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eks see valk hea ole küll rahakotile, aga antud Gain Fast on vale asi, mida suhteliselt algaja tarbima peaks. Proovi lihtsalt rohkem valgurikkaid asju süüa:kohupiim, piim, kodujuust, lihatooted jms. Raske töö on kahjulik vormile. Pead pidevalt peale passima, et valku saad iga 3h tagant ja süsivesikuid ka pidevalt sööd, muidu töö ajal hakkab organism valelt asjalt(loe: lihasmassilt) energiat ammutama :lol:.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Eks see valk hea ole küll rahakotile, aga antud Gain Fast on vale asi, mida suhteliselt algaja tarbima peaks. Proovi lihtsalt rohkem valgurikkaid asju süüa:kohupiim, piim, kodujuust, lihatooted jms. Raske töö on kahjulik vormile. Pead pidevalt peale passima, et valku saad iga 3h tagant ja süsivesikuid ka pidevalt sööd, muidu töö ajal hakkab organism valelt asjalt(loe: lihasmassilt) energiat ammutama :lol:.

kui palju peaks siis iga 3 tunni tagant valku saama ja kas peaks lõpetama siis igasuguse valgu sheigi võttmise või võtan ainult peale trenni?

Küsin uuesti siis,kas see on piisav kui panen iga söögi korra sisse 1 banaani?

Ma saaksin süüa valku jne. iga 2 tunni tagant, kas see liiga tihedaks ei lähe ja mis siis juhtub kui süüa liiga palju valku?

Muudetud kasutaja ristokru poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×