Jump to content
enks20

Kuidas suhtuda L-karnitiini jookidesse?

Recommended Posts

Tere

Tegelen pika ja keskmaa jooksuga. Saan sellega tegelda üsna kaootiliselt. Suvel üldiselt rohkem. Olengi juba oma 2 kuud jooksmas käinud nii 5-11 km korraga. Olen alustanud sörkjooksuga, et pulss liiga kõrgeks ei läheks. Seega olen ka mõningatest üleliigsetest kilodest lahti saand. Olen proovinud Fatburnerit ja usun, et see rohelise tee oma on ka kaalu normi piirides hoidmiseks parem kui need teised.

Aga neid L-karnitiini jooke on müügil veel teisigi. Kas keegi teab, kas need on Fatburneriga võrdväärsed, sest hind neil ju odavam. Olen proovinud seda Acticut L-karnitiiniga. Enesetunne on küll hea olnud.

Kuidas üldse suhtuda sellistesse spordijookidesse?

olen proovinud Arcticut L-karnitiiniga

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Arctic on küll odavam, kuid seal on ka vähem L-Karnitiini.Ma ei sanudki aru , palju siis Arcticus L-Karnitiini on. Igatahes võid ju osta Fatburner 3000 ja selle pikema aja peale ära juua. Ma arvan, et tuleb ikkagi kasulikum kui arctic.

Ja noh, üldiselt on ju head, aitavad rasva põletada ja magusanälga leevendada, annavad energiat.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Arcticu 1,5 l pudelis on kokku sama palju L-karnitiini kui FatBurneri rohelises... Seega sama kogus rohkema vedeliku ja soodsama hinnaga.. :unsure:

Huvitav kas selle 3000mg L-karnitiini omandab organism samas koguses 1,5l vedelikust nagu 0,5l vedelikust?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Organism pidi 24h jooksul tarvitama/vastu võtma vaid 1000mg L-karnitiini.

Seda küll aga kui joodki nt 1000mg'se fat burneri ära ega siis kõike su keha sealt ei "omasta" äkki läheb 40% kasutusse ??

Või on see vale mõtlemine ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×