Jump to content
icebrker

rinnalihased

Recommended Posts

Kas rinnalihase jaoks piisab tavaliselt kangitõstmisest rinnalt? Kuulsin, et korralikult hakkab rind arenema alles 120 kg raskuste juures. Enne seda ei kaasata kõiki lihaseid.

Et kas rind areneb ise korralikult välja kui nii suurte raskusteni jõuan või tuleb ikkagi ülemise, keskmise ja alumise osale eraldi tähelepanu pöörata?

Muudetud kasutaja icebrker poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas rinnalihase jaoks piisab tavaliselt kangitõstmisest rinnalt? Kuulsin, et korralikult hakkab rind arenema alles 120 kg raskuste juures. Enne seda ei kaasata kõiki lihaseid.

Et kas rind areneb ise korralikult välja kui nii suurte raskusteni jõuan või tuleb ikkagi ülemise, keskmise ja alumise osale eraldi tähelepanu pöörata?

no loogiline on, et kui eraldi osi teha, siis areneb kiiremini:)

ainult kangi surumine pole küll mingi trenn

pealegi, kui sa teed 120kg trenni ja ülemisele rinnalihase osale teinud pole, siis näeb see vist suht friiki välja

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
no loogiline on, et kui eraldi osi teha, siis areneb kiiremini:)

ainult kangi surumine pole küll mingi trenn

pealegi, kui sa teed 120kg trenni ja ülemisele rinnalihase osale teinud pole, siis näeb see vist suht friiki välja

Trenni vähemaga aga jõuad 120kg üles tõsta...

Ja ega ma ainult kangti tõstagi. Mul on väga detailne treeningkava. Samas alles algaja.

See jäi mulle meelde üht foorumit lugedes. Üks mees oli mures, et rinna alumine osa suurem kui sisemine ja ülemine osa.

Ja kui ma ei eksi, siis see suure raskuse point käis just rinna sisemise osa kohta. Et see hakkab arenema suurte raskuste puhul... Et kas on nii?

Muudetud kasutaja icebrker poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eraldi osi sa ei saa teha. Rind ei koosne osadest, see on üks lihas. See ei tee friigiks, kui ainult lamades surumist teed. On palju ka selliseid inimesi, kelle arust kulturistid on friigid, et peavad iga nurga alt rinnalihast treenima. Lamades surumisega treenid kogu rinnalihast! Ma ei tea, kas surujad ja jõutõstjad teevad kaldpingil trenni, vähemalt mitte esimese harjutusena rinnaülaosa massi jaoks, ei ütleks, et neil kehv rind on või, et nad oleksid friigi välimusega.

Kui su eesmärk on suruda 120kg siis on palju efektiivsem treenida jõutõstjate moodi, mitte kulturistide moodi ehk siis nagu gmaster ütles. Kui sa teed 20 seeriat erineva nurga alt, siis 120ni läheb palju aega.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Eraldi osi sa ei saa teha. Rind ei koosne osadest, see on üks lihas. See ei tee friigiks, kui ainult lamades surumist teed. On palju ka selliseid inimesi, kelle arust kulturistid on friigid, et peavad iga nurga alt rinnalihast treenima. Lamades surumisega treenid kogu rinnalihast! Ma ei tea, kas surujad ja jõutõstjad teevad kaldpingil trenni, vähemalt mitte esimese harjutusena rinnaülaosa massi jaoks, ei ütleks, et neil kehv rind on või, et nad oleksid friigi välimusega.

Kui su eesmärk on suruda 120kg siis on palju efektiivsem treenida jõutõstjate moodi, mitte kulturistide moodi ehk siis nagu gmaster ütles. Kui sa teed 20 seeriat erineva nurga alt, siis 120ni läheb palju aega.

Ei. Eesmärgiks on rinnalihase arendamine (välimus).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei. Eesmärgiks on rinnalihase arendamine (välimus).

siis on ikkagi parem erinevate nurkade alt ja erinevate harjutustega

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
lase silikoonid panna.

irw, oleks naine ja rinnad olematud, siis laseks vast ka :(

Mis sa järgmisena pakud? Synthol'i?

9.jpg

15.jpg

5.jpg

Ega ma mannekeen ei ole. Jõudu ka ikka vaja.

Muudetud kasutaja icebrker poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Okei, teen asja selgeks. Rind on üks lihas. Rind pole viis või rohkem erinevat lihast, mida saab eraldi isoleeritult teha osade kaupa, et täna teen keskelt, homme ülevalt ja alt, siis väljast ja siis seest. Sellest võiks ikka aru saada. Siis on veel kaks erinevat gruppi inimesi:

1) ühed arvavad, et nt pos kaldpingil tehes stimuleerib rohkem ülaosa kui alaosa

2) teised arvavad, et pole vahet kuidas teed, ikka stimuleerib võrdselt

Aga sellest ma ei viitsi vaielda. Point on selles, et eraldi osi ei saa teha (nagu gmaster ütles). Töötab kogu rinnalihas. See, kas ülemine osa töötab rohkem või mitte, seda ma ei taha vaielda, vaid et sa ei saa isoleeritult töötada ainult ülemist osa, ainult alumist osa jne.

Muudetud kasutaja Mr.Y poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No vott kui jõudu on vaja, siis on teine asi natuke B)

Aga üldiselt on rinnalihas enese liigutamise (või raskuste liigutamise) koha pealt üks keha mõttetumaid (noh tegelikult on selline sõnastus muidugi liialdus) lihaseid .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

vale jutt.... mida kauem oled teinud seda aeglasemalt lihased arenevad....

Aga mõeldud on võibolla seda selle jutuga et kui oled piisavalt tugev,

siis saad keskenduda tehnikale tundmata muret sellepärast mida teised arvavad..

N. kui jõuad suruda 120kg aga teed trenni 70kg kangiga siis peaks rind hakkama hästi arenema

kuna jõuad teha vääga aeglaselt... 2 sek üles ja 4 sek alla

Ma ise jõuan ka 120 suruda mõned korrad... aga trenni ei tee sellega, aga rinnaga rahul pole.. ja ega ta areneda ka ei taha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No vott kui jõudu on vaja, siis on teine asi natuke B)

Aga üldiselt on rinnalihas enese liigutamise (või raskuste liigutamise) koha pealt üks keha mõttetumaid (noh tegelikult on selline sõnastus muidugi liialdus) lihaseid .

Seda küll, kuid kuidagi on see lihas saanud jõusaalis kõige populaarsemaks. Kui muid harjutusi ei viitsi teha, siis rinnalt surumist teeb igaüks. Ning jõusaali kõige tähtsam asi ehk küsimus:"Palju rinnalt surud?"

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Point on selles, et eraldi osi ei saa teha (nagu gmaster ütles).

saab.

Rinnalihas koosneb ju kahest osast, mitte ühest. Ja mina küll saan eraldi osi treenida, vähemalt mõjub.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
irw, oleks naine ja rinnad olematud, siis laseks vast ka B)

Mis sa järgmisena pakud? Synthol'i?

9.jpg

15.jpg

5.jpg

Ega ma mannekeen ei ole. Jõudu ka ikka vaja.

Kas keegi seletaks ära, mis värk nende biitsepsitega on? Või on see photoshop?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei ole kahjuks photohop. Selline kemikaal nagu Synthol hoopis. Siit saad rohkem infot kui huvitab.

Süstid ja valmis. Haige värk.

Ei ole mõtet võidu suruma hakata. Sealt need vigastused tulevad. Ega see mees kes rohkem surub parem inimene ei ole. Ta lihtsalt jõuab rohkem rasuki tõsta. Mis siis?

Oma ego jäta jõusaali ukse taha, kui kuskile jõuda tahad.

vale jutt.... mida kauem oled teinud seda aeglasemalt lihased arenevad....

Aga mõeldud on võibolla seda selle jutuga et kui oled piisavalt tugev,

siis saad keskenduda tehnikale tundmata muret sellepärast mida teised arvavad..

N. kui jõuad suruda 120kg aga teed trenni 70kg kangiga siis peaks rind hakkama hästi arenema

kuna jõuad teha vääga aeglaselt... 2 sek üles ja 4 sek alla

Ma ise jõuan ka 120 suruda mõned korrad... aga trenni ei tee sellega, aga rinnaga rahul pole.. ja ega ta areneda ka ei taha.

Ei ei. Tehnikale tuleks ikka kohe algul keskenduda oma esimest kangi üles tõstes. Ja väga aeglaselt saab väiksemate kaaludega ka teha.

Kui sa suudad 4 korda 120kg üles tõsta. Või ehk 100kg 4 korda,siis sa peaksid sellega trenni tegema. Täpsemini, kõige paremini peaks tulemusi andma raskus,mida jaksad 4-8 korda üles tõsta. See on 75% - 85% su max jõust. Parema tulemuse all mõtlen IIB lihaskiudude arenemesist, ehk siis neid, mis on kõige tugevamad ja suuremad.

Muudetud kasutaja icebrker poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
irw, oleks naine ja rinnad olematud, siis laseks vast ka :P

Mis sa järgmisena pakud? Synthol'i?

Kusjuures näiteks Ameerikas on meeste rinnaimplantaadid pea sama populaarsed kui naiste omad. Just sellepärast et paistaks nagu oleks kõva rinnalihas välja arendatud, ega eriti ei viitsita käia jõusaalis USAs, lihtsam on lasta panna silikoonid endale kui aastaid vaeva näha jõusaalis.

Okei, teen asja selgeks. Rind on üks lihas. Rind pole viis või rohkem erinevat lihast, mida saab eraldi isoleeritult teha osade kaupa, et täna teen keskelt, homme ülevalt ja alt, siis väljast ja siis seest. Sellest võiks ikka aru saada. Siis on veel kaks erinevat gruppi inimesi:

1) ühed arvavad, et nt pos kaldpingil tehes stimuleerib rohkem ülaosa kui alaosa

2) teised arvavad, et pole vahet kuidas teed, ikka stimuleerib võrdselt

Aga sellest ma ei viitsi vaielda. Point on selles, et eraldi osi ei saa teha (nagu gmaster ütles). Töötab kogu rinnalihas. See, kas ülemine osa töötab rohkem või mitte, seda ma ei taha vaielda, vaid et sa ei saa isoleeritult töötada ainult ülemist osa, ainult alumist osa jne.

Rinnalihas koosneb 3-st osast: ülemine keskmine ja alumine. Pingi kallet muutes stimuleeritakse rohkem vastavat osa, täiesti isoleeritult jah ei saa teha erinevaid osasid aga fakt on see et pingi kallet muutes saab rohkem vastavat osa arendada, ma ei tea kust sina oma jutu võtad aga mina olen seda kogenud omal käel ja ka tippkulturistid arvavad nii. Erinevate harjutustega saab eraldi isegi lihaste sise ja väliskülgi koormata, rääkimata eri osadest. Tipptegijatel on 3 eri osa selgelt eristatavad pingutades.

Kas rinnalihase jaoks piisab tavaliselt kangitõstmisest rinnalt? Kuulsin, et korralikult hakkab rind arenema alles 120 kg raskuste juures. Enne seda ei kaasata kõiki lihaseid.

Et kas rind areneb ise korralikult välja kui nii suurte raskusteni jõuan või tuleb ikkagi ülemise, keskmise ja alumise osale eraldi tähelepanu pöörata?

http://thefitshow.com/week3/milos_chest_med.htm Kuula siit, mida on eks-mister universumil öelda selle kohta ja kuula vähem mingit lolli jura. Lihast võib korralikult isoleerides väikese raskusega rohkem arendada kui suure raskusega lohakalt tehes. Ise pole veel 100 kiloni jõudnud aga areneb küll ja täitsa normaalselt. Mina teen isiklikult lamades surumist kangiga ja kaldpingil hantlitega ülemisele osadele ja juba saab aru et mul on parem ja vasak rinnalihas :D

Seepärast see minu arust siuke naljakas peenisepikendus ongi B)

jrx viinamarjad on hapud? :lol: Sa ei saa ju eitada et visuaalselt on rinnalihas väga oluline osa kehast, nii mehel kui naisel, praktiline kasutus on jah väike.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Pingi kallet muutes stimuleeritakse rohkem vastavat osa, täiesti isoleeritult jah ei saa teha erinevaid osasid aga fakt on see et pingi kallet muutes saab rohkem vastavat osa arendada

Seda ma üritasingi ju öelda!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
jrx viinamarjad on hapud? :lol: Sa ei saa ju eitada et visuaalselt on rinnalihas väga oluline osa kehast, nii mehel kui naisel, praktiline kasutus on jah väike.

Ma ei tea... ei kurda ei enda väljanägemise ega ka surutava numbri üle kuigi spetsiaalselt seda sai vaid 2-3 kuud treenitud. Vbla kunagi jälle kui aega ja energiat üle on, et hakata seda 1,5x kehakaalu numbrit taga ajama jälle, millest möödund korral pisut puudu jäi. B)

Minu arust see eest selline isoleeritult treenitud punniaetud "tiss" (meestest siis jutt) on küll liiast - eriti kui sinna juurde käib õllekõht ja kurejalad... ja see ei ole mitte harv nähtus

Ja üldse kui rääkida sellest, mida uuringud näitavad, siis mehed ARVAVAD, et vastassugupool peab oluliseks käsi ja rindu, aga TEGELIKULT on need hoopis palju tagapool ja eesjärjekorras on hoopis tagumik ja kõht koos ilusate silmade ja hammaste ja muu sellisega...

Muudetud kasutaja jrx poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Okei, teen asja selgeks. Rind on üks lihas. Rind pole viis või rohkem erinevat lihast, mida saab eraldi isoleeritult teha osade kaupa, et täna teen keskelt, homme ülevalt ja alt, siis väljast ja siis seest. Sellest võiks ikka aru saada. Siis on veel kaks erinevat gruppi inimesi:

1) ühed arvavad, et nt pos kaldpingil tehes stimuleerib rohkem ülaosa kui alaosa

2) teised arvavad, et pole vahet kuidas teed, ikka stimuleerib võrdselt

Aga sellest ma ei viitsi vaielda. Point on selles, et eraldi osi ei saa teha (nagu gmaster ütles). Töötab kogu rinnalihas. See, kas ülemine osa töötab rohkem või mitte, seda ma ei taha vaielda, vaid et sa ei saa isoleeritult töötada ainult ülemist osa, ainult alumist osa jne.

No eks iga rinnalihase harjutuse juures töötab kogu rinnalihas, aga point on selles, et milline osa kõige rohkem töötab. Kui teha plokil ristvedu, siis on tunda, et suurema osa pingest saab rinna keskosa.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Külaline
Teema on suletud.

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×