Jump to content
Marek Kalmus

Arnold Schwarzenegger sai eile 59 aastaseks

Recommended Posts

Ühinen Marek Kalmuse õnnesoovidega.

Loodetavasti Austria Tamm ikka loeb neid mingil ajal siin kui aega saab :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ühinen kah.. tulgu neid aastaid veel palju - õnnelikke ja edukaid.

Arni on olnud paljudele eeskujuks s.h. ka mulle.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ükskoik mis pattu mees teinud,valiks USA presidendiks(kui oleks voimalus ja talle antakse see au) ja ilusat sünnipäeva takkajärgi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ükskoik mis pattu mees teinud,valiks USA presidendiks(kui oleks voimalus ja talle antakse see au) ja ilusat sünnipäeva takkajärgi.

No kui Arnie presidendiks pürgiks siis oleks tal toetus paljude kulturismi fännide poolt, samuti ka filmisõpradelt, eriti kui tuleb väja "Terminaator4" :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

see pilt on tehtud pärast ta südameklapi operatsiooni... see oli vist mingi 2002 aastal või nii... nii et see on vabandatav

vaadake millises vormis ta T3 oli..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Võrreldes sellega milline ta oli, siis on vorm ikka käest läinud.

Ega jah, T3 ajaks ta oli end treeninud. Mäletan, et isegi lehes kirjutati, et siis 55 aastane jõudis õlal hoida ühe käega sellist kirstu : http://www.hollywoodjesus.com/movie/terminator_3/20.jpeg Kui ma ei eksi siis minu mäletamist mööda kaalus see kirst kõvasti üle 100 kg. :( Respect !

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

100 kilo,nu ei tea, aga jah see blairi-ga pilt hää ja blair meenutab seda va psühholoogi terminator 2-st ja 3-ndast,nii et 4 -nda osa kassaedu oleks vabalt garanteeritud siis.aga t3 juba sellele mehele ma arvan et oleks hea kui jääks viimaseks.keegi tema kloon voiks seda edasi teha,mitte tema,no mine tea. ta andekas vanahärra voibolla isegi paneb suu ammuli filmi vaatama

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ega jah, T3 ajaks ta oli end treeninud. Mäletan, et isegi lehes kirjutati, et siis 55 aastane jõudis õlal hoida ühe käega sellist kirstu : http://www.hollywoodjesus.com/movie/terminator_3/20.jpeg Kui ma ei eksi siis minu mäletamist mööda kaalus see kirst kõvasti üle 100 kg. B) Respect !

Ei usu nagu hästi et see 100kg oli, tühi kirst vasti ikka nii raske pole. Aga noh ei tea palju need kirstud kaaluvad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kui ma swarz oleks mina küllseda ei vötaks niikauaks ajaks õlale,natuke peaga vaja moelda,voibolla osad kaadrid läksid valesti ja mees pidi uuesti selle maa läbi lonkima.ei ei ,voimalik on ,aga milleks? ta jouab,ma ka usun aga pigem topis see,kahjuks eipannud tähele kuidas ta koigub õlal,kui üldse koigub,sest tolle järgi kohe aru saada kas on 100 kilo voi topis

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Huvitav, kas Arnold tegelikult ka kasutas seda:

Methandrostenolone (Methan) was a very popular drug in the 70´s, and still is. It is a 17 alpha-alkyl based steroid which produces dramatic strength and size gains. This is also a very toxic drug.

This drug is probably the reason for Arnolds muscles.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×