Jump to content
Kuup

Südame kloppimine

Recommended Posts

Olen viimased paar päeva tunnetanud tavapärasest häiritumat südame tagumist. Eile öösel vaatlesin selle tulemusena lage tund aega une asemel, täna tööl annab südame puperdamine endast samuti tavapärasest tugevamalt endast teada. Varem sellist muret pole olnud.

Järgin siinsete treenerite poolt kokku pandud toitumis- ja trennikavasid. Olen normaalkaalus 20 aastane naissoo esindaja. Umbes 3-4 kuud tehti ka põhjalik terviseuuring, sealhulgas kardiogramm ja stressitest. Toidulisanditena kasutan vaid Arthrostopi ja Omega-3e lisandit. Perekonnas leidub südamerikete ajalugu mõlemal pool.

Hiljuti pole trennikoormus märkimisväärselt muutunud, mainida võiks vast ainult olukorra sunnil tantsutundide vahetumist ellipsi/ratraa sõtkumise vastu. Trenni teen 6 korda nädalas, 3 päva jõusaali, 3 aeroobset. Samuti olen vähemalt viimased paar päeva korralikult öösel magada saanud, kuigi eelnev nädal oli nagu vast paljudel tugeva pidutsemise tähe all veedetud.

Siit siis küsimus, et millest see häiriv südametegevus tingitud võiks olla ning mida selle vastu peale hakata?

Kui see tugev pidutsemine Sul ka rohke alkoholiga möödus, siis pole ju imestada, kui tervis tunda annab. Mul kord on isegi mitte just väga suurest kogusest rummikoksi joomisest öösel süda puperdama hakanud... Teine variant, mis mulle pähe tuleb, on näiteks õhtune kohvi- või energiajoogi tarbimine. Samas mu mees on sellist asja kogenud paaril korral, kui tööl on pingerikas periood olnud ja ta mõne lahendust nõudva asja peale liiga palju mõtlema on hakanud.

Muudetud kasutaja marjasha poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×