Jump to content
kaysu

juua siis või mitte juua

Recommended Posts

Mulle meeldib väga fat burner.Loen siin,kes joob seda enne trenni,kes pärast,kes tahab kaalust alla võtta.Mina trenni ei tee ja rasvaprotsent mu kehas on olematu.Jama aga selles,et tunnen,et olen sellest joogist täitsa sõltuvuses.Tunnen,et ta annab mulle energiat ja see annab ka hea enesetunde.Aga vot aru ma ei saa,kui ma seda joon (nt.avalikus kohas)kohas,siis inimesed vaatavad pika pilguga ja väga viltuse näoga ja kõik tuttavad mainivad ka ikka ära,et mida sinul ka põletada on (minu kaal ju aint 40-45).Sellest küsimus ka,et kas ma teen sellega endale liiga kui joon rasvapõletajat.Kust midagi võtta pole,sealt ju pole.Joon hea maitse pärast,energia pärast eriti ja üleüldse annab ta ju ka päevase vitamiinivajaduse.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mulle meeldib väga fat burner.Loen siin,kes joob seda enne trenni,kes pärast,kes tahab kaalust alla võtta.Mina trenni ei tee ja rasvaprotsent mu kehas on olematu.Jama aga selles,et tunnen,et olen sellest joogist täitsa sõltuvuses.Tunnen,et ta annab mulle energiat ja see annab ka hea enesetunde.Aga vot aru ma ei saa,kui ma seda joon (nt.avalikus kohas)kohas,siis inimesed vaatavad pika pilguga ja väga viltuse näoga ja kõik tuttavad mainivad ka ikka ära,et mida sinul ka põletada on (minu kaal ju aint 40-45).Sellest küsimus ka,et kas ma teen sellega endale liiga kui joon rasvapõletajat.Kust midagi võtta pole,sealt ju pole.Joon hea maitse pärast,energia pärast eriti ja üleüldse annab ta ju ka päevase vitamiinivajaduse.

Joo kui maitseb. Vitamiini vajadust ta Sul küll ei korva, sest tegu on nö sünteetiliste vitamiinidega, need on poole vähema väärtusega kui "päris" vitamiinid ( puu- ja juurviljad )

Halba ta Sulle ei tee, niiet kui meeldib siis joo ja ära pane teisi tähele. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Joo kui maitseb. Vitamiini vajadust ta Sul küll ei korva, sest tegu on nö sünteetiliste vitamiinidega, need on poole vähema väärtusega kui "päris" vitamiinid ( puu- ja juurviljad )

Halba ta Sulle ei tee, niiet kui meeldib siis joo ja ära pane teisi tähele. ;)

Tnx! Loobuda ma vist tõesti ei suuda.Eriti praegu,suvel,kui pidevalt janu kimbutab.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ott Kiivikas joob ka enne ja ka trenni ajal fat burnerit, mis lisaks rasvapõletamisele aitab kaasa ka lihaste taastumisele L-karnitiini kaudu. Kui enam rasva pole, mida põletada, siis lihas selle joogi manustamisel vast ikka kaduma ei hakka ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
vaatasin siis teema pealkirja ja mõtlesin et uurin kah kuidas selle kesvamärjukese tarbimisega siis on aga vot sulle ;):lol:

Sama siin, muideks :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen kõiki maitsta saanud... B) Kõige parem on punane!!Aga ma eriti seda osta ei saa ,sest kohe hakatakse narrima ,et kas see ikka põletab rasva ka.... :ph34r: Aga maitse on super hea

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tarbisin seda oma dieedi ajal n2dala... vahet ei olnud... kaalust v6tsin sama palju alla nii enne kui peale n2dalast tarbimist

produkte on miljoneid. ei tasu ennast petta. dieet on ainuke lahendus, mis kindlasti toimib.

Muudetud kasutaja icebrker poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
"ei suuda loobuda" "joon kogu aeg"

Kuidagi kahtlaselt reklaami moodi või mis? :D

ja samas tundub ka et nimetatud jook siis sisaldab mingeid narkootilisi aineid mis sind soltuvusse massivad. kas siis ikka see jook ongi nii hea? kas ta mitte hoopis tervisele kahjulik pole kui soltuvust tekitab?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ja samas tundub ka et nimetatud jook siis sisaldab mingeid narkootilisi aineid mis sind soltuvusse massivad. kas siis ikka see jook ongi nii hea? kas ta mitte hoopis tervisele kahjulik pole kui soltuvust tekitab?

tark jutt..... :D ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Jartmok
ja samas tundub ka et nimetatud jook siis sisaldab mingeid narkootilisi aineid mis sind soltuvusse massivad. kas siis ikka see jook ongi nii hea? kas ta mitte hoopis tervisele kahjulik pole kui soltuvust tekitab?

Ma olen söömisest sõltusest, kas ma olen ka narkomaan? :D:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sattusin just paar nädalat tagasi lugema Tartu Ülikoolis tehtud uuringut L-Karnitiini kohta ja selles uuringus leiti, et L-Karnitiini manustamine suu kaudu ei avalda praktiliselt mingit mõju selle tasemele lihastes. Vähemalt inimestel mitte, mõju oli mingil roti liigil olemas. Ma ei oska hinnata kui pädev see uurning on..

Mina ise arvan, et pidevalt Fat Burneri jooki tarvitada ei tasu, sest lisaks L-Karnitiinile on seal igasugu muud sodi, nagu kunstlikud magustajad, toiduvärvid, jne.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ega vist mujalt sa teda sisse ei pane ju kui oraalselt või süstides,anaal tee on vähe usutav.

Verre ju läheb nii või teisiti!?!? :D

Veel mainiks,et vedelal kujul l-carnitine liquid mõjus väga hästi,kui võtsin pool tundi enne areoobset.

Muudetud kasutaja maza poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×