Jump to content
sokos

Herr Kalmus tänases KROONIKAS.

Recommended Posts

Küsimus ei ole ju tegelikult selles, kas võib narkarit noaga/püstoliga/Stingeriga maha tappa. Kui seda on VAJA teha (nt. oma pere kaitsmiseks) siis mees/naine/laps seda ka teeb ja ei mõtle võimaliku karistuse peale.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui mees tuleb su majja vargile ja su elu ei ohusta ja sina lased ta püssist maha, siis saad sa küll karistada.

Ma ei täpselt ei tea, kuidas Eestis on, aga Venemaal ei tohi ka enesekaitse jaoks kohe kasutada tulirelva. Esiteks tuleb hoiatada suuliselt, siis tuleb teha hoiatuslask ja alles siis võib tulistada. Ja enesekaitse puhul tuleb siiski sihtida nii, et meest maha ei lase, vaid lihtsalt vigastad.

Muudetud kasutaja alessandro poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui mees tuleb su majja vargile ja su elu ei ohusta ja sina lased ta püssist maha, siis saad sa küll karistada.

Ma ei täpselt ei tea, kuidas Eestis on, aga Venemaal ei tohi ka enesekaitse jaoks kohe kasutada tulirelva. Esiteks tuleb hoiatada suuliselt, siis tuleb teha hoiatuslask ja alles siis võib tulistada. Ja enesekaitse puhul tuleb siiski sihtida nii, et meest maha ei lase, vaid lihtsalt vigastad.

Milline ebaõiglus... kõigil võiks ikka olla õigus oma kodus varast tappa... ;)

Maailm oleks palju parem paik...

no tegelt saab ju varga maha lüüa ja pärast ühe oma kööginoa talle ka pihku pista kui muud varianti pole.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ära tee teisele seda mida sa ei taha, et sinule tehakse... :lol: Ärge lööge, ärge laske, ärge käige närvidele, kui keegi teid teie kodus röövib või tahab pätt teie naisega mürada siis seiske kõrval ja rääkige, et see ei ole hea mis te härra teete. Selle eest võidakse teid vastutusele võtta. Ja kui ta teid lööb siis keerake ette teine põsk ja las lööb ka sinna kui tahab. Ärge ainult ise midagi ette võtke, muidu olete veel ise pärast süüdi.

Selliselt siis arenes teema "KALMUS KOROONIKAS" Ei tea mis sellel kõigel Kalmusega pistmist on???? ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
§ 28. Hädakaitse

(1) Tegu ei ole õigusvastane, kui isik tõrjub vahetut või vahetult eesseisvat õigusvastast rünnet enda või teise isiku õigushüvedele, kahjustades ründaja õigushüvesid, ületamata seejuures hädakaitse piiri.

(2) Isik ületab hädakaitse piiri, kui ta kavatsetult või otsese tahtlusega teostab hädakaitset vahenditega, mis ilmselt ei vasta ründe ohtlikkusele, samuti kui ta ründajale kavatsetult või otsese tahtlusega ilmselt liigset kahju tekitab.

"Eestis tohib kaitsta ennast nii tugevalt, kui vastane sulle ohtu kujutab. Et siis kui relvadeta pätt tuleb sulle vargile, siis keelab seadus sul püssi, noa, kirve, kurika jm asjaga vastu hakata. Vastasel juhul võid ise krõbeda karistuse saada õige kaabaka asemel"

Seadust oskan ise ka lugeda aga Sa seda tõlgendada oskad? Sa tahad mulle öelda, et Sind karistatakse selle eest kui vanal pole relva, ja Sa oled invaliid või on tegu relvitu narkomaaniga kes Su pisitütre tuppa just läks ilmselges narkouimas siis Sul pole õigust talle nuga selga visata või kurikaga jäsada selja tagant?

Kui pole asja õppinud, paluuuun ole nii kena ja jäta rahva eksitamine mölaga. Seda, et tead mis lk lugeda seadust Sa juba tõestasid. Mõned õpivad lugema ja arvavad, et on, teised õpivad seda ülikoolis 5a ja rsk ikka veel pole. Get the point? ;)

Narkouimas kriminaal sisenemas pisitütre tuppa on juba sinu kujutlusvõimest lisatud. Ma rääkisin suvalisest pisisulist, kes tuleb majja telekat näppama. Kui nüüd hakkad sellist äput kurikaga taguma või tulistama kuule ta pihta, siis loomulikult jääd ise süüdi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

äi jõua vaielda :lol:

tehku iga mees nagu oskab, kes ei oska lendab kinni ja kes oskab lööb raisa maha ja saab veel "aitäh" ka politsei käest ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Fakt on see, et kui teie koju tungib varas, siis tegutsete te hetke emotsiooni ajel. Teid ei huvita Karistusseadustiku 28. paragrahv, vaid teete kõik võimaliku, et see situatsioon lõppeks õnnelikult teile endale ja teie perele mitte aga vargale, seejuures vahendeid valimata. Te valite mooduse, mis sel hetkel ja selles kohas tundub sinu jaoks ÕIGE. Hiljem, tagantjärele selge peaga mõeldes, oleksite ehk teisiti käitunud, aga mis olnud, seda muuta ei saa. Te ei istu voodiservale ja ei hakka mõtlema karistusele, mis teie tegu võib tuua. Siis on iga hetk väärtuslik ja nii te proovitegi kurjategija iga hinna eest kahjutuks teha. Kui teie 7 last, naine ja 80 aastane ämm jäid ellu, siis oli teie tegu igati õigustatud.

Muudetud kasutaja Fre poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Fakt on see, et kui teie koju tungib varas, siis tegutsete te hetke emotsiooni ajel. Teid ei huvita Karistusseadustiku 28. paragrahv, vaid teete kõik võimaliku, et see situatsioon lõppeks õnnelikult teile endale ja teie perele mitte aga vargale, seejuures vahendeid valimata.

eks ta ole neh... "minu koobas on minu kuningriik" :lol: aga mis puutub tegudesse siis mjaaah....vahendeid ei valiks, parem vana mättasse lüüa ja kinni minna kui istuda pärast paari kirstu ees ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
eks ta ole neh... "minu koobas on minu kuningriik" :lol: aga mis puutub tegudesse siis mjaaah....vahendeid ei valiks, parem vana mättasse lüüa ja kinni minna kui istuda pärast paari kirstu ees ;)

Täpselt!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
eks ta ole neh... "minu koobas on minu kuningriik" :lol: aga mis puutub tegudesse siis mjaaah....vahendeid ei valiks, parem vana mättasse lüüa ja kinni minna kui istuda pärast paari kirstu ees ;)

kirstu ees või kirstu sees....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kirstu ees või kirstu sees....

pigem kirstu sees kui voodi all ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Selliselt siis arenes teema "KALMUS KOROONIKAS" Ei tea mis sellel kõigel Kalmusega pistmist on???? ;)

No kuidas pole, kasuta fantaasiat - suur, julm ja vägivaldne :lol::D:P:P:P:P:P:P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ärge unustage inimõigusi, meie egotsentrilisus on nii suur, et me ei suuda mõelda kurjategijatele kui ka inimestele. Kasutage natuke empaatiat ja saate aru, miks ei ole eetiline/moraalne/seaduslik niisma maha lüüa teist, olgugi, et on halbade kavatsustega.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ärge unustage inimõigusi, meie egotsentrilisus on nii suur, et me ei suuda mõelda kurjategijatele kui ka inimestele. Kasutage natuke empaatiat ja saate aru, miks ei ole eetiline/moraalne/seaduslik niisma maha lüüa teist, olgugi, et on halbade kavatsustega.

Lisaksin veel nii palju, et mul on poisipea.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Lisaksin veel nii palju, et mul on poisipea.

me teame....

väidetavalt sa sellepärast saidki eelmine sügis Argo Väli käest ära :rolleyes:

saa nüüd juba ükskord üle sellest.

Muudetud kasutaja TANK poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ma pakun et 120 ....160 kgne tippkulturist teeb 70..90 kg-le poksijale, karatekale või maadlejale ära. Sest kulturistid on ka harjutanud lööke ja üldiselt teevad väga palju trenni. Ma arvan et tehnikaga loomulikult kulturist ei tee midagi ära, pigem teeb ta wrestlingut ja lihtsalt tambib ning lömastab.

Seda kõike annab võrrelda kui rekka ja sõiduauto kokkupõrkega. Kes saab rohkem viga siis??

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ma pakun et 120 ....160 kgne tippkulturist teeb 70..90 kg-le poksijale, karatekale või maadlejale ära. Sest kulturistid on ka harjutanud lööke ja üldiselt teevad väga palju trenni. Ma arvan et tehnikaga loomulikult kulturist ei tee midagi ära, pigem teeb ta wrestlingut ja lihtsalt tambib ning lömastab.

Seda kõike annab võrrelda kui rekka ja sõiduauto kokkupõrkega. Kes saab rohkem viga siis??

Siin arutatakse pikalt ja põhjalikult ühte teemat, mis võiks sind huvitada.

http://www.t-nation.com/readTopic.do?id=1215149&pageNo=0

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ma pakun et 120 ....160 kgne tippkulturist teeb 70..90 kg-le poksijale, karatekale või maadlejale ära. Sest kulturistid on ka harjutanud lööke ja üldiselt teevad väga palju trenni. Ma arvan et tehnikaga loomulikult kulturist ei tee midagi ära, pigem teeb ta wrestlingut ja lihtsalt tambib ning lömastab.

Seda kõike annab võrrelda kui rekka ja sõiduauto kokkupõrkega. Kes saab rohkem viga siis??

see on küll veits teemast mööda, kuid kaldun teistmoodi arvama, ikka aastaid poksi harjutanud mees võib ühe löögiga teise nokauti lüüa, ega nad ka sita pealt riisutud ole

olgu teine siis 120 v 160 kg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

usun täielikult et tehnikaga on võimalik endast palju suurem mees maha võtta juhul kui suurem mees ei tea ise midagi .... kui aga suurem teab et väikene tuleb maha saada ja maadlusega edasi aretada siis pole pisikesel mitte mingit sõnaõigust ..... et siis näitena niipalju et ju-jutsus treener oli mingi 60-70 kilo ... pisike mees ... sparringus sai ta mulle alati vastu kuid maadeldes ei olnud tal minu vastu eriti midagi öelda ... olen 90+ ... kollane vöö tema musta vastu ...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ma pakun et 120 ....160 kgne tippkulturist teeb 70..90 kg-le poksijale, karatekale või maadlejale ära. Sest kulturistid on ka harjutanud lööke ja üldiselt teevad väga palju trenni. Ma arvan et tehnikaga loomulikult kulturist ei tee midagi ära, pigem teeb ta wrestlingut ja lihtsalt tambib ning lömastab.

Seda kõike annab võrrelda kui rekka ja sõiduauto kokkupõrkega. Kes saab rohkem viga siis??

Suured mehed kukuvad raskelt, pikad mehed kukuvad kõrgelt.... poksijate rahvatarkus.

Pealegi pole kukkumiseks heal juhul vaja rohkem kui ühtainsat sobivat lööki... ja suurem mass siin muffigi ei loe, pigem on isegi miinuseks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×