Jump to content
sokos

Herr Kalmus tänases KROONIKAS.

Recommended Posts

vaadates tema veidi ebamääraselt suuri (nt mõne Eesti kulturisti kõrval) jalgu, siis tekib küsimus, kas ta üldse mahub sellisel kombel riiete sisse ära nagu meie lihtsurelikud.....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

hakkaks sellest pihta et iga normaalne endast lugupidav mees oskab kakelda exx .... see kes ei oska ... noo sorry siis exx .... ja ma usun et mehed kes on endale ilusa keha treeninud on kindlasti mingi aeg ka mingit enesekaitset õppinud ...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
hakkaks sellest pihta et iga normaalne endast lugupidav mees oskab kakelda exx .... see kes ei oska ... noo sorry siis exx .... ja ma usun et mehed kes on endale ilusa keha treeninud on kindlasti mingi aeg ka mingit enesekaitset õppinud ...

Selle statemendiga teed sa väga väga suure enamuse maailma meestest ebanormaalseteks endast mitte lugupidavateks meesteks ;)

Ausalt... mina ei arva, et kõik peaksid huvituma võitlusaladest... iagühele oma. Tean üht eesti tasemel tegijat kulturisti, kes võitlusalades oli totaalselt andetu ning talle ei meeldinud need ja ei pakkunud huvi (kõik kolm omavahel seotud) - väga muhe tüüp on muidu.

Ja kuskohas kõik need mehed kaklust õpivad? Korra kõrtsis täis peaga laamendades? Peale jõusaali 5 minutit poksikotti tagudes?

Sry, aga kaklemis või võitlemisOSKUS on ühiskonnas ikka väga haruldane asi :lol: ja kindlasti mitte asi, mis tänapäeva ühiskonda arvestades peaks olema A või isegi B.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

silmas pidasin siis seda et kui tänaval tullakse tüli norima narkari poolt siis olen võimeline selle narkari üldjuhul kahjutuks tegema ja seda peaks suutma ikka iga mees .... poisikesed ei suuda seda nagunii see on selge ...

ja minu steitment teeb tõesti enamuse mehi mitte meesteks klassikalises mõttes .... klassikaline mees on pere eest hoolitseja ja selle kaitsja .... tänapäeval on asi teisiti ... kui keskmine mees ärkab üles öösel ja kuuleb et korteris või majas on varas siis jääb vagusi pikali et järsku läheb pätt minema ja järsku naaber kutsub politsei .... minu visioon asjast on aga selline et haarad kätte esimese kõva eseme ja lähed materdama ....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
silmas pidasin siis seda et kui tänaval tullakse tüli norima narkari poolt siis olen võimeline selle narkari üldjuhul kahjutuks tegema ja seda peaks suutma ikka iga mees .... poisikesed ei suuda seda nagunii see on selge ...

ja minu steitment teeb tõesti enamuse mehi mitte meesteks klassikalises mõttes .... klassikaline mees on pere eest hoolitseja ja selle kaitsja .... tänapäeval on asi teisiti ... kui keskmine mees ärkab üles öösel ja kuuleb et korteris või majas on varas siis jääb vagusi pikali et järsku läheb pätt minema ja järsku naaber kutsub politsei .... minu visioon asjast on aga selline et haarad kätte esimese kõva eseme ja lähed materdama ....

tundub, et sa paned mehi alahindama nende vastast ... tänapäeval on ka ütlemine, et tark ei torma...ja kunagi ei tea, mis oskustega tüüp sul vastas on

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kella ma käepealt ikka narkarile ei anna ja korterit ma ka tühjaks ei luba varastada ... teine ei tea samuti millised oskused mul on ... ja samas üllatusmoment on mul ...... ja siis veel see ka et kui ma midagi ei ürita siis kahetsen elu lõpuni et järsku oleks pidanud .. kui saan üle tahi siis järgmine kord tean sealt lööki oodata:) .... kuid njahh .... see peaks ilmselt olema eraldi teema ..... et kalmusega vähe pistmist ;) .... lihtsalt point on selles et enda eest peaks oskama seista....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
silmas pidasin siis seda et kui tänaval tullakse tüli norima narkari poolt siis olen võimeline selle narkari üldjuhul kahjutuks tegema ja seda peaks suutma ikka iga mees .... poisikesed ei suuda seda nagunii see on selge ...

ja minu steitment teeb tõesti enamuse mehi mitte meesteks klassikalises mõttes .... klassikaline mees on pere eest hoolitseja ja selle kaitsja .... tänapäeval on asi teisiti ... kui keskmine mees ärkab üles öösel ja kuuleb et korteris või majas on varas siis jääb vagusi pikali et järsku läheb pätt minema ja järsku naaber kutsub politsei .... minu visioon asjast on aga selline et haarad kätte esimese kõva eseme ja lähed materdama ....

Kui tänaval tullakse narkari poolt tüli norima siis minu meelest tõeline mees ei lase end provotseerida ja jalutab minema. Vastasel juhul võib see lõppeda kui mitte enama, siis nakatatud süstlanõelaga keres...

Ma saan aru, et mees on pere eest hoolitseja ja kaitsja, aga kui sa haarad kätte esimese kõva eseme ja lähed materdama ja siis saad sina kuuli ja võibolla su pere ka, siis seda ma nimetaks lolluseks.

Sellistes olukordades ei ole kasu mitte niivõrd matil veedetud tundidest (kuigi võib ka nendest palju abi olla) vaid külmast peast, rahulikust häälest ja õnnest.

Oeh... eks see on kõik (mis siis kui keegi tuleb ja teeb seda) siuke fantaasia vili meie peades praegu ;) Loomulikult on võitlusalad ühed head ja vajalikud asjad ja ÕNNEKS kaasneb nendega (minu kogemuse kohaselt) enamasti just kaalutletud enesekindlus KOOS reaalse hinnanguga oma võimetele ning olukorrale...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
te väheke teemast mööda ei pane vä?

minu meelest on kõige parem supp ikka kanaga

homme tuleb vihma vist..

jne

Oi kas tõesti...? Näe ise ei pannudki tähele - selleks oli vaja 11 postitusega n00bi, et meile seda öelda.

Diskussioon on diskussioon ja kui see on asjalik ja inimesed omavahel normaalselt suhtlevad, siis pole ju NII oluline, mis teema all see toimub. Mingit otsa pidi oli teema inspiratsiooniks ja arenes edasi ja...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Oi kas tõesti...? Näe ise ei pannudki tähele - selleks oli vaja 11 postitusega n00bi, et meile seda öelda.

Diskussioon on diskussioon ja kui see on asjalik ja inimesed omavahel normaalselt suhtlevad, siis pole ju NII oluline, mis teema all see toimub. Mingit otsa pidi oli teema inspiratsiooniks ja arenes edasi ja...

vot kurat, loen ja imestan. Enesevalitsus, mitte provitseerida laskmine, klassikaline mees ja muu trallalaaa.

Fakt on selline, et loodus on ülesehitanud kõik süsteemis "eat or be eaten"

ise elan Koplis ja nu ole või vanarahu ise, siin küll sellise taktikaga kaua tervena ei kõnni ;)

Teod peaks olema loomulikult kaalutletud ja nagu kunagu mu treener ütles siis "parim võitlus on see mis pidamata jäi" aga üldiselt kui keegi ikka mehe püha kotta sisse tungib kus ta lapsed ja naine magavad... no andke andeks aga ma võtaks kirve, noa, kurika ja AK ning läheks lööks vana mättasse, ei hakkaks küll uurima mis rõõmu pärast tema mu majja tungib ( on tal siis detox või muidu kõht tühi )

Üks vanimaid õigusi on õigus elule ning oma elu kaitse.

Tsiteeriks Hobbesi siinkohal " bellum omnium contra omnes"

P.S jätkan teemast kõrvale kaldumist ( tundub, et siin tahetakse rohkem rääkida ellujäämisest kui Kalmusest :lol: )

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ei ole midagi... nii edasi läheb kannavad kõik relva nagu USAs ja kellelgi pole enam kaklusoskust vaja ega kasugi sellest.

ise pole endale relvaluba teinud... ainult sellepärast et ei viitsi endale raudkappi soetada ja relva eest hoolitseda ja vastutada... võimalus ja soovitus on olnud juba pikemat aega olemas

samuti pean ennast ka niisama kõvaks meheks et ma ei vaja endale Tokarevi või Makarovi põue.

kuid samas on ju päris lihtne mõnele tõmblejale (loe: võitluskunstnikule või narkomaanile) vajadusel kuuli perssse kihutada.

Või nagu kaitseliitlased ütlevad naljaga pooleks... 2 hoiatuslasku pähe ja siis 2 õhku...

Muudetud kasutaja TANK poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

relva omamisega suured riskid ... nimelt uurisin seda ja selgus et .... allilmal on politseis käpp sees ... nad saavad inimeste nimed kellel on relv ... varastavad relva ja teevaad sellega roima .... ja ongi kõik relvaomanik jääb süüdi ... uskumatu aga nii pidi see toimuma... seda siis olen kuulnud mitmelt inimeselt kes on praegu politseis või on olnud miilitsas kunagi ammu .... seega minu relvaomamise soov kadus koheselt....

ainuke relv mida võiks omada on nö gaasipüstol nagu et on täpne koopia pärisrelvast laseb gaasibalooniga kuid haavleid... algkiirendus on samas mis päris relval ... seega 5 m pealt on päris valus:P:P:P .... aga see selleks olen ise sellisest lasknud ja tean et selle ette jääda ei tahaks ... endal seda veel ei ole kuid maksab umbes 2000 peale ..... relva omamisega nimelt mega vastutus.....

kui lased inimest kellel relva pole siis jääd ise süüdi ... kui annad nuga kellegile kellel pole külmrelva ega tulirelva jääd ka ise süüdi .. samamoodi ei tohi kurikat kasutada ..... seega eestis on asi suht paha .... rusikaid võib ka ainult niipalju kasutada et teine pikali oleks ja siis peab teda hoidma nii kuni politseid tuleb ........ seega enesekaitse eesti on suht keeruline asi ....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
seega eestis on asi suht paha .... rusikaid võib ka ainult niipalju kasutada et teine pikali oleks ja siis peab teda hoidma nii kuni politseid tuleb ........ seega enesekaitse eesti on suht keeruline asi ....

No aga kui kukub maha siis tõstad püsti või seina najale ja kolgid seaduslikult edasi ;)

Aga jah... mäletan aega paar aastat tagasi kui Kaitseliitlased jalutasid Kalašnikoviga koju (kuna ei viitsinud malevas puhastada) läbi linna relv käes või õlal.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

relva omamisega suured riskid ... nimelt uurisin seda ja selgus et .... allilmal on politseis käpp sees ... nad saavad inimeste nimed kellel on relv ... varastavad relva ja teevaad sellega roima .... ja ongi kõik relvaomanik jääb süüdi ... uskumatu aga nii pidi see toimuma... seda siis olen kuulnud mitmelt inimeselt kes on praegu politseis või on olnud miilitsas kunagi ammu .... seega minu relvaomamise soov kadus koheselt....

See jutt on täielik absurd ;) kui asjad oleks nii lihtad vaid.. puht juriidiliselt on selline skeem suhteliselt võimatu, kui relvaomanik just täitsa sooda pole.

ainuke relv mida võiks omada on nö gaasipüstol nagu et on täpne koopia pärisrelvast laseb gaasibalooniga kuid haavleid... algkiirendus on samas mis päris relval ... seega 5 m pealt on päris valus:P:P:P .... aga see selleks olen ise sellisest lasknud ja tean et selle ette jääda ei tahaks ... endal seda veel ei ole kuid maksab umbes 2000 peale ..... relva omamisega nimelt mega vastutus.....

mul ka neid mänguasju olemas.. paraku aga ka seda ei tohi kaasas kanda ( iga kord kui jama pole ju mänguasja käepärast ) seega pole selle vidina enesekaitse mõttes suurt midagi teha kui ei taha just pidevalt riskida sellega, et vahele jääd.

kui lased inimest kellel relva pole siis jääd ise süüdi ... kui annad nuga kellegile kellel pole külmrelva ega tulirelva jääd ka ise süüdi .. samamoodi ei tohi kurikat kasutada ..... seega eestis on asi suht paha .... rusikaid võib ka ainult niipalju kasutada et teine pikali oleks ja siis peab teda hoidma nii kuni politseid tuleb ........ seega enesekaitse eesti on suht keeruline asi ....

see ka rumal jutt... ei ole see midagi nii must-valge. Seni kuni tegu on hädakaitsega nii reaalses mõttes kui juriidilisest aspektist võib nii kurikat kasutada kui ka relvast lasta või isegi nuga anda.

:lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

"kui lased inimest kellel relva pole siis jääd ise süüdi ... kui annad nuga kellegile kellel pole külmrelva ega tulirelva jääd ka ise süüdi .. samamoodi ei tohi kurikat kasutada ..... seega eestis on asi suht paha .... rusikaid võib ka ainult niipalju kasutada et teine pikali oleks ja siis peab teda hoidma nii kuni politseid tuleb ........ seega enesekaitse eesti on suht keeruline asi ...."

"see ka rumal jutt... ei ole see midagi nii must-valge. Seni kuni tegu on hädakaitsega nii reaalses mõttes kui juriidilisest aspektist võib nii kurikat kasutada kui ka relvast lasta või isegi nuga anda."

Hmm, mitte päris tegelikult. Nii naeruväärne kui see ka pole peab see mingil määral isegi paika... mitte küll sõna-sõnalt kuid, jah.

Kõnnid tänaval ringi märkad inimest kes sulle aastaid närvidele on käinud ning lased ta maha... politseile ütled, et tuli kallale ning sina kaitsesid ennast ehk siis enesekaitse. Vot see oleks must JA valge.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eestis tohib kaitsta ennast nii tugevalt, kui vastane sulle ohtu kujutab. Et siis kui relvadeta pätt tuleb sulle vargile, siis keelab seadus sul püssi, noa, kirve, kurika jm asjaga vastu hakata. Vastasel juhul võid ise krõbeda karistuse saada õige kaabaka asemel.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Eestis tohib kaitsta ennast nii tugevalt, kui vastane sulle ohtu kujutab. Et siis kui relvadeta pätt tuleb sulle vargile, siis keelab seadus sul püssi, noa, kirve, kurika jm asjaga vastu hakata. Vastasel juhul võid ise krõbeda karistuse saada õige kaabaka asemel.

kust Te võtate selle möla? vaata KarS kommenteeritud väljaannet ( Sootaki oma ) või loe mõni seda teemat puudutav Riigikohtulahend läbi. jeez....

Kui ei tea - ära räägi !! ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
§ 28. Hädakaitse

(1) Tegu ei ole õigusvastane, kui isik tõrjub vahetut või vahetult eesseisvat õigusvastast rünnet enda või teise isiku õigushüvedele, kahjustades ründaja õigushüvesid, ületamata seejuures hädakaitse piiri.

(2) Isik ületab hädakaitse piiri, kui ta kavatsetult või otsese tahtlusega teostab hädakaitset vahenditega, mis ilmselt ei vasta ründe ohtlikkusele, samuti kui ta ründajale kavatsetult või otsese tahtlusega ilmselt liigset kahju tekitab.

Siin on selgelt ära toodud mu jutt seaduslikul kujul. Tundub, et hoopis Sul on vaja teha veidi uurimust asja kohta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Teema on hästi "huvitava" suuna võtnud. ;)

Paistab et siin foorumis on 2 alafoorumit puudu (Seks ja Vägivald) kus saaks kasutajad oma auru välja lasta. Ja seepärast kipuvadki teemad käest minema.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
hakkaks sellest pihta et iga normaalne endast lugupidav mees oskab kakelda exx .... see kes ei oska ... noo sorry siis exx .... ja ma usun et mehed kes on endale ilusa keha treeninud on kindlasti mingi aeg ka mingit enesekaitset õppinud ...

mõtetu loll jutt

ja ärge rääkige reeglitest

tänavakakluses ei ole reegleid

seega

suurele ahvile jalaga keradesse ja ongi korras

mis sa ikka teda mujale peksad.lööd rusika ära ja saad surma ka äkki

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

§ 28. Hädakaitse

(1) Tegu ei ole õigusvastane, kui isik tõrjub vahetut või vahetult eesseisvat õigusvastast rünnet enda või teise isiku õigushüvedele, kahjustades ründaja õigushüvesid, ületamata seejuures hädakaitse piiri.

(2) Isik ületab hädakaitse piiri, kui ta kavatsetult või otsese tahtlusega teostab hädakaitset vahenditega, mis ilmselt ei vasta ründe ohtlikkusele, samuti kui ta ründajale kavatsetult või otsese tahtlusega ilmselt liigset kahju tekitab.

"Eestis tohib kaitsta ennast nii tugevalt, kui vastane sulle ohtu kujutab. Et siis kui relvadeta pätt tuleb sulle vargile, siis keelab seadus sul püssi, noa, kirve, kurika jm asjaga vastu hakata. Vastasel juhul võid ise krõbeda karistuse saada õige kaabaka asemel"

Seadust oskan ise ka lugeda aga Sa seda tõlgendada oskad? Sa tahad mulle öelda, et Sind karistatakse selle eest kui vanal pole relva, ja Sa oled invaliid või on tegu relvitu narkomaaniga kes Su pisitütre tuppa just läks ilmselges narkouimas siis Sul pole õigust talle nuga selga visata või kurikaga jäsada selja tagant?

Kui pole asja õppinud, paluuuun ole nii kena ja jäta rahva eksitamine mölaga. Seda, et tead mis lk lugeda seadust Sa juba tõestasid. Mõned õpivad lugema ja arvavad, et on, teised õpivad seda ülikoolis 5a ja rsk ikka veel pole. Get the point? ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×