Jump to content
joker

Tegijate treening: Marek Kalmus - selg ja trapets

Recommended Posts

sm Marek: Kas su rasvaprotsendile rohked süsivesikud õhtul ja öösel ei mõju halvasti? Või sa offseason sellest üldse ei hooli?

Praegune s.vesikute ööpäevane ja ennekõike öine kogus on minujaoks ikka väga väike. On olnud perioode kus sõin öö jooksul kaks pätsi saia ja pool liitrit mett. Seda küll siis kui tegin kangitrenni hommikuti. Nii et eriti ei ole mul selle rasvumisega probleeme olnud. Lihtsalt selline kiire ainevahetus tüüp.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Praegune s.vesikute ööpäevane ja ennekõike öine kogus on minujaoks ikka väga väike. On olnud perioode kus sõin öö jooksul kaks pätsi saia ja pool liitrit mett. Seda küll siis kui tegin kangitrenni hommikuti. Nii et eriti ei ole mul selle rasvumisega probleeme olnud. Lihtsalt selline kiire ainevahetus tüüp.

Siiani kohe kindlasti parim tegijate treening Marek austus minupoolt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tänud sõnumi eest, pensile jääd sina loodetavasti enne kui mina, seda passi vaadates, kuid kohtuda laval saame ainult juhul kui sa IFBB lavale astud, mina WFF võistelda ei kavatse ja mõnes kolmandas liigas samuti nii, et ega palju muid võimalusi üle jää. Video oli hea, tore on see, et fitness TV sai tehtud ja paljud noored, kellel ei ole võimalust oma eeskujusid reaalselt saalis treenimas näha on nüüd võimalus seda näha fitness.ee kaudu. Kahjuks su oma koduleht Sportlab sellist võimalust ei oma (healjuhul näeb uduseid telefoniga tehtud pilte), hea et nõustusid kaasa tegema meie lehel, loodan et see ei olnud viimane tegijate trenn sinuga. Edu ja kordaminekuid ja hüppa siis välja sügisel. Muide palju su kaal oli trenni aeg?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tänud sõnumi eest, pensile jääd sina loodetavasti enne kui mina, seda passi vaadates, kuid kohtuda laval saame ainult juhul kui sa IFBB lavale astud, mina WFF võistelda ei kavatse ja mõnes kolmandas liigas samuti nii, et ega palju muid võimalusi üle jää. Video oli hea, tore on see, et fitness TV sai tehtud ja paljud noored, kellel ei ole võimalust oma eeskujusid reaalselt saalis treenimas näha on nüüd võimalus seda näha fitness.ee kaudu. Kahjuks su oma koduleht Sportlab sellist võimalust ei oma (healjuhul näeb uduseid telefoniga tehtud pilte), hea et nõustusid kaasa tegema meie lehel, loodan et see ei olnud viimane tegijate trenn sinuga. Edu ja kordaminekuid ja hüppa siis välja sügisel. Muide palju su kaal oli trenni aeg?

Välja hüppan sügisel küll , kuid mitte see aasta. Vaatan ka vahel oma passi ja tahaks natuke rohkem puhata juba, ei jõua ainult tuld anda. Aga mine tea... Triitsepsi vigastus annab siiani tunda nii triitsa kui selja trennis imelikul moel. Samas ei sega rinna ja õla trenne. Enne kui see päris korda ei saa, ei taha võistlusteks valmistumisele mõelda. Poolikult välja tulla ei taha, eks neid laval käimisi on ju olnud ka.

Aga nagu ütlesin, ex paistab.

Kaal oli enne trenni 118, pärast 116,5

Jaksu sullegi!

Muudetud kasutaja Marek Kalmus poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kallid maailmavalitsejad Tokko Team'st

Tore, et amazon tegi sellise asja nagu fitness TV. Aga nagu meie kohalikud staarid hakkavad otsa saama, mis edasi ?. Nagu paljud on pannud ka tähele peale sportlab ilmumist on Amazoni poisid väheke hakkanud ennast liigutama.

Võin mainida niipalju, et Sportlab.ee saiti me pole praegu lihtsal eesmärgil uuendanud kuna käib tegemisel portaal, mille tulemust näeb juba sügisel. Sinu kurvastuseks, siis enam uduseid telefoniga pilte ei näe vaid tegijate tehtud pilte, videosid jne.

Ja selline paha uudis ka veel teile, ET see oli kahjuks TEIE viimane tegijate trenn Hr. Kalmusega.

Tuld,

head suve jätku

Raider

Tänud sõnumi eest, pensile jääd sina loodetavasti enne kui mina, seda passi vaadates, kuid kohtuda laval saame ainult juhul kui sa IFBB lavale astud, mina WFF võistelda ei kavatse ja mõnes kolmandas liigas samuti nii, et ega palju muid võimalusi üle jää. Video oli hea, tore on see, et fitness TV sai tehtud ja paljud noored, kellel ei ole võimalust oma eeskujusid reaalselt saalis treenimas näha on nüüd võimalus seda näha fitness.ee kaudu. Kahjuks su oma koduleht Sportlab sellist võimalust ei oma (healjuhul näeb uduseid telefoniga tehtud pilte), hea et nõustusid kaasa tegema meie lehel, loodan et see ei olnud viimane tegijate trenn sinuga. Edu ja kordaminekuid ja hüppa siis välja sügisel. Muide palju su kaal oli trenni aeg?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tekkis selline küsimus Marekile: Kas oled proovinud ja kui... siis mitu lõuga jutti tõmbad? (korduste peale... olgu see siis raskusega või ilma)

Muudetud kasutaja TANK poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kallid maailmavalitsejad Tokko Team'st

Tore, et amazon tegi sellise asja nagu fitness TV. Aga nagu meie kohalikud staarid hakkavad otsa saama, mis edasi ?. Nagu paljud on pannud ka tähele peale sportlab ilmumist on Amazoni poisid väheke hakkanud ennast liigutama.

Võin mainida niipalju, et Sportlab.ee saiti me pole praegu lihtsal eesmärgil uuendanud kuna käib tegemisel portaal, mille tulemust näeb juba sügisel. Sinu kurvastuseks, siis enam uduseid telefoniga pilte ei näe vaid tegijate tehtud pilte, videosid jne.

Ja selline paha uudis ka veel teile, ET see oli kahjuks TEIE viimane tegijate trenn Hr. Kalmusega.

Tuld,

head suve jätku

Raider

Ma ei saa aru kust selline meeletu viha ja kius Fitness.ee tegemiste vastu? Ei maksa ka end sellega meelitada, et tänu Sportlabile siin midagi muutub.

"Aga nagu meie kohalikud staarid hakkavad otsa saama, mis edasi ?" Eks püsi lainel, siis leiad jälle ehk midagi huvitavat, mida Fitness.ee lehelt maha copy/pasteda - nagu kõik ideed arvatavasti, mis Sportlabist leida võib. Kas sa Raider ei tea, et piraatlus on Eestis keelatud ja seadusega karistatav?

Viimane Tegijate trenn Kalmusega? Kui see on Mareki otsus, siis ma täielikult aksepteerin tema otsust. Vaevalt, et sina siin saad kaasa rääkida - sest mulle küll pole jäänud muljet, et Marek on igaühe lükata-tõmmata.

Usu mind, see viha ei ole kellelegi kasulik, mis sinus pulbitseb. Saan aru, et su elu eesmärk on Fitness.ee leht maamunalt pühkida, aga milleks on vaja Fitness.ee töötajaid mustata igal pool!? See, et sa saadad mustavaid e-maile laiali, süüdistad läbi MSN-i inimesi selles , et nende ajud on ära "nussitud" (kusjuures naisterahvastega kulla Raider pole nii ilus rääkida), püüad jõusaalides igale tegelinskile külje alla pugeda - see kõik on hale ja kajastub ka su tegemistes.

Kellel natuke rohkem ajurakke ajukäärude vahel saab aru, mis mees oled ja kuidas sa oma tegemisi teed ja mis nippidega sa oma asju "saavutad"

Siinkohal ei taha ma kiskuda suga riidu. Pigem kutsun sind üles lähenema asjadele natuke rahulikumalt ja mõistlikumalt. Ega see et konkurent olla, ei pea tähendama , et peab teine-teise kõri kallal olema.

Nagu spordis - kui laval konkurendid ollakse ei tähenda veel ju seda, et eraelus kõik vihkavad üksteist. Ma ei tea muidugi kuidas kettaheitjate ringis need asjad käivad.

Howgh

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

täiesti nõus jokeriga, miks on vaja seda konkurentsi asja nii tähtsaks ajada

mina olen mõlemas foorumis liige ja ei kurda midagi

why cant we all just get along

jõudu mõlemale tiimile:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ei saa aru, kohalikud staarid saavad kull otsa aga lihaseid on ju koigil veel millest videosid näidata, loodan, et ei piirduta ainlt nendega mis juba on siin Fitness TV-s. <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina hea meelega näeks kuidas Fitness.ee võtaks aja jooksul tegijate treeningusse ka mittekulturiste. Niteks kuidas teeb jõutrenni Tammert või Budõlin jne jne.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Väga hea artikkel tõesti.

Mul tekkis selline küsimus, et kas sul uneaega ei jää väheks. Eriti, arvestades veel neid öiseid üleskäimisi. Selge see et need ei võta pool tundi aega, aga ikkagi...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Väga hea artikkel tõesti.

Mul tekkis selline küsimus, et kas sul uneaega ei jää väheks. Eriti, arvestades veel neid öiseid üleskäimisi. Selge see et need ei võta pool tundi aega, aga ikkagi...

Söömine võtab mul aega 5 min ehk ja voodisse heites uinun silmapilkselt enamasti. Nii on see olnud regulaarselt, mõtlen öised söömised, juba 13-14 aastat. Olen elus , olen selle ajaga arenenud, järelikult ei jää uneaega väheks. Tõsi kui vähegi võimalik siis magan päeval peale teist sööki tunnikese, seda küll iga päev ei õnnestu, aga eks see toetab ka tublisti taastumist ja ehk siis kompenseerib ka neid öiseid üleval käimisi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Marek Mozoroviga oli kunagi jalatrenn, aga see oli võistlusteks valmistumisel, et mitte selline heavy workout. Muidu võiks olla küll, aga varsti hakkavad vist tegijad otsa saama. Mõned ehk on veel Jokeril plaanis, aga mis edasi, kas samad mehed uuesti jälle?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Marek Mozoroviga oli kunagi jalatrenn, aga see oli võistlusteks valmistumisel, et mitte selline heavy workout. Muidu võiks olla küll, aga varsti hakkavad vist tegijad otsa saama. Mõned ehk on veel Jokeril plaanis, aga mis edasi, kas samad mehed uuesti jälle?

üks võimalus oleks minna nüüd mitte kulturistide treeningut filmima vaid võtta näiteks poksija? kickboksija? maadleja? jiu-jitsu mehe jõutrenni...

see on ju ikkagi fitnessi foorum ( tervis, jõud, ilu ) niiet kõik peaks sobima, peasi, et on sport ja see annaks jälle laiema teadmistepõhja ka teistele kes ei huvitu vaid suureks saamisest.

Herr Joker äkki kaalub seda mõtet ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
üks võimalus oleks minna nüüd mitte kulturistide treeningut filmima vaid võtta näiteks poksija? kickboksija? maadleja? jiu-jitsu mehe jõutrenni...

see on ju ikkagi fitnessi foorum ( tervis, jõud, ilu ) niiet kõik peaks sobima, peasi, et on sport ja see annaks jälle laiema teadmistepõhja ka teistele kes ei huvitu vaid suureks saamisest.

Herr Joker äkki kaalub seda mõtet ;)

Keegi pakkus seda jah kuskil mujal ka. Tegelikult ju läheb peale igasugune treening, ma loeks seda ikka, isegi kui mitte kulturist poleks. Ongi võibolla huvitavam. Ja Joker võiks ju endast ka trenni artikli teha kui tahab :lol:

Ootaks nüüd Jokeri kommentaari, mis asjast arvab ja milline selle rubriigi tulevik on.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Keegi pakkus seda jah kuskil mujal ka. Tegelikult ju läheb peale igasugune treening, ma loeks seda ikka, isegi kui mitte kulturist poleks. Ongi võibolla huvitavam. Ja Joker võiks ju endast ka trenni artikli teha kui tahab ;)

Ootaks nüüd Jokeri kommentaari, mis asjast arvab ja milline selle rubriigi tulevik on.

No mis puutub minu treeningusse.... siin ikka Tegijate treeningud, kes võistlustel ühte koma teist saavutanud.

Aga rubriigi tulevik. Eks teeme edasi ka kulturistidega, aga tulemas on Kaido Leesmanni treening, kes surus ka oma treeningus uue Eesti rekordi, oma põhimõttelise nõusoleku on andnud ka Indrek Otsus, kes õpetab meid rattaga sõitma, Härra Silbaum õpetab jõutõmmet tõmbama, loodetavasti Fred Antson õpetab meile ka sõudmise kunsti, Inna Terasmaa näitab kui suuri raskusi suudavad naised liigutada kükkides, oma sõna on öelda ka Natalja Nazarenko-Kiivikal jne jne. Aga eks ma jõudumoodi püüan teha, kui mind pooleks ei treenita vahepeal, sest tundub et rahval huvi on.

Ja ei väsi ma kordamast, tehke julgesti ettepanekuid ja vaatame mis teha annab.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×