Jump to content
joker

Tegijate treening: Marek Kalmus - selg ja trapets

Recommended Posts

Siia on siis teretulnud kõik postitused artikli - "TEGIJATE TREENING: Marek Kalmus - selg ja trapets" kohta.

Kui on küsida lisaküsimusi või midagi jäi arusaamatuks, siis küsi siin Marekilt siin.

Artikkel siin:

http://www.amazon.ee/main.php?main=artikke...32&top=top.lime

Ja galerii siin:

http://gallery.amazon.ee/view_album.php?se...Selg-ja-Trapets

Varsti ka video saadaval!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui päris aus olla siis treening ei üllatanud eriti, küll aga söögipool. Alguses jäi imestusest suu lahti, et paganama pihta miks mees nii vähe sööb aga siis vaatasin veelkord üle ja avastasin mis mul kahesilmavahele jäi.

Ei tore mees ja korralik seljatreening:) Marek presidendiks!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Imelik, et peale trenni sööb nii vähe süsivesikuid (tomat, 50g maits. jogurtit, õlu) aga öösel 3 tunniks sööb 160g süsivesikuid. Muidu trapetsi harjutus tundub huvitav, aga kahjuks pole võimalust proovida. See käte kõverdatult hoidmine kindlasti väga kasulik nipp. Kokkuvõtteks oli ka lõpus pikk ja huvitav lugu, minu meelest see praegu parim Tegijate Treeningu artikkel <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Artikkel oli super, suured tänud Joker, nagu siin juba vist öeldi "Parim TEGIJATE TRENINGU artikkel (vähemalt selleajani <_< )", muidugi tänan meie head Marekit, kes nõustus oma treeningust rääkima!

RESPECT!

Võtan kindlasti kasutuse paar Mareki nippi (nt. Küünaliigeste kõveras hoidmine), proovin ka seda plokkide vahel trapetsi harjutust.

Aga ikka kõva pühendumine kulturismi mehel, isiklikult küll ei suudaks kaks korda öösel ärgata ja sööma hakata.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Artikkel oli super, suured tänud Joker, nagu siin juba vist öeldi "Parim TEGIJATE TRENINGU artikkel (vähemalt selleajani :huh: )", muidugi tänan meie head Marekit, kes nõustus oma treeningust rääkima!

RESPECT!

Võtan kindlasti kasutuse paar Mareki nippi (nt. Küünaliigeste kõveras hoidmine), proovin ka seda plokkide vahel trapetsi harjutust.

Aga ikka kõva pühendumine kulturismi mehel, isiklikult küll ei suudaks kaks korda öösel ärgata ja sööma hakata.

Ärkangi ainult seepärast, et tühi kõht ei lase magada, öistel söömistel pole minupuhul pühendumisega mingit pistmist. Öösiti käisin vorsti võileiba söömas ja piima joomas juba keskkooli ajal. Selline "haigus" vast siis. <_<

Muudetud kasutaja Marek Kalmus poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mina ei tea mis värk see öösel on,mul ka päev läbi pole mingit erilist isu ja öösel siis tuleb selline hundiisu,et täitsa jube!!

Äkki kuumadest ilmadest?

maga päeval söö öösel <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ärkangi ainult seepärast, et tühi kõht ei lase magada, öistel söömistel pole minupuhul pühendumisega mingit pistmist. Öösiti käisin vorsti võileiba söömas ja piima joomas juba keskkooli ajal. Selline "haigus" vast siis. <_<

Söö õhtul enne magama minekut rohkem ja midagi rasvast.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Söö õhtul enne magama minekut rohkem ja midagi rasvast.

Ei ole absoluutselt vahet mida ma söön, igaljuhul ajab nälg paari kolme tunni pärast ülesse.

Ju siis ikka haige?. <_< Igaljuhul söömine on mõnus ja seega on see "haigus" meeldiv. :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Miks eelistad täielikult ploki tõmbeid (raskusega) lõuatõmmete erinevatele variatsioonidele (erinevad haarded, raskuse erineva paigutamine jne)?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Miks eelistad täielikult ploki tõmbeid (raskusega) lõuatõmmete erinevatele variatsioonidele (erinevad haarded, raskuse erineva paigutamine jne)?

Ega ei eelistagi, see trenn oli lihtsalt sellina nagu ta oli. Teen vahel ikka ka rippes nii kitsa haardega lõuatõmbeid (lõpetuseks) kui ka alguses laialt ette tõmbeid. Ega seal vähet ei ole kas teed harjutust plokil või rippes, peamiseks peab jääma ikkagi lihase tunnetus. Vahelduse mõttes võib igasugu vigureid saalis teha (kangide ja masinatega pean silmas). Pole olemas ühtegi ime tr. kava, ühtegi ime harjutust, ühtegi imedieeti, et saada heaks. Heaks saadakse pika aja jooksul treenides ja enda ja teiste vigadest õppides. Sama katse-eksitus meetod kehtib ka toitumise kohta. Inimesed on siiski niipalju erinevad, et See mis on hea mulle ei pruugi samaoodi mõjuda teisele (nii tr, kui dieedi kohta). Niisiis kõigile head katsetamist ja OMA avastamist!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nüüd lähen ma teemast veidi kõrvale. Kalmus, Sa oled arvatavasti kõikide siinolijate eeskujuks ja su elu tundub suht muretu olema. Aga kas on midagi, mida sa oma elus ka selle 17 aasta jooksul kahetsed seoses kulturismiga vms?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Nüüd lähen ma teemast veidi kõrvale. Kalmus, Sa oled arvatavasti kõikide siinolijate eeskujuks ja su elu tundub suht muretu olema. Aga kas on midagi, mida sa oma elus ka selle 17 aasta jooksul kahetsed seoses kulturismiga vms?

Miks arvad, et mu elu nii muretu on??? Milles see veel välja paistab? Aga samas kahetseda ei ole ka nagu midagi nii hullusti. Kunagi ühes oma intervjuus sellisele ajakirjale nagu "Sporditäht" ütles Ain Paavo: "Mis viga oleks kui saaks uuesti alustada 20-selt ja praeguste kogemustega, ma ei teeks teisiti mitte midagi oleksin ainult palju targemalt kangi tõstnud." (teadupärast oli Ain Paavo enne kulturismiga tegelemist klassikaline tõstja)

Mina alustasin küll kulturismiga 19 aastaselt, kuid lolli trenni sai ikka omajagu tehtud.

Seega vastaksin sinu küsimusele umbes samade sõnadega nagu Ain.

Muudetud kasutaja Marek Kalmus poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×