Jump to content
jorsik

Piim on kole, milk is evil, mkay?

Recommended Posts

Loomulikult ei ole piim "kahjulik", kui tarbimine on mõistlikus annuses.Asi on pigem selles, et piima tervislikkuse rõhutamisega minnakse meil üle piiri. Teada tuntud rahvuslik müüt on jutt rasvlahustuvate vitamiinide ja (eriti) kaltsiumi rikkusest.

Meie kardiovaskulaarsete haiguste ja rohke (rasvarikka) piimatoodete tarbimise vahel on kindel seos.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sama teema jah...

Alates 45. eluaastast võiks mehed pidada kindlasti oma eesnäärme suhtes nõu arstiga. Isegi kui pole probleeme, on soovitatav õhtuti juua rohelist teed meega, süüa sageli tomateid ning piirata piima ja piimatoodete tarbimist.(Postimehe artikkel)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

inimene juba mitmeid tuhandeid aastaid lehmapiima tarbinud. Vähi ja allergia einemis sageduse suurenemine ilmnenud just 20 saj. Miks enne see siis vähki ei tekitanud ega tervisele kahjulik püolnud ja alergiaid ei tekitanud??? Loll jutt, jooge piima edasi.

PS. uuring tehti kindlalt mingite suurlinna rikurite põhjal, kelle ainuke sport on tööl käimine :ph34r::lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
inimene juba mitmeid tuhandeid aastaid lehmapiima tarbinud. Vähi ja allergia einemis sageduse suurenemine ilmnenud just 20 saj. Miks enne see siis vähki ei tekitanud ega tervisele kahjulik püolnud ja alergiaid ei tekitanud??? Loll jutt, jooge piima edasi.

PS. uuring tehti kindlalt mingite suurlinna rikurite põhjal, kelle ainuke sport on tööl käimine :ph34r::lol:

eks see asi ole nii, et liiga palju ükskõik mida on kahjulik.

ja ükskord sureb inimene niikuinii ära

samamoodi on võimalik ennast veest kõrbes surnuks juua

aga ei ole mõtet asja absurdini ajada

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tõeliste meeste jook on õlu. :ph34r: Lapsed ja vasikad joovad piima.

Muudetud kasutaja OldMan poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Liiga loll artikkel, et see peaks eksisteerima...

Ma kohe ei oskagi selle peale midagi öelda, eriti veel kommentaaride peale, kus mõned väitsid et on seda proovind ja tervis on paremaks läinud. No mida veel, vihale ajab..

Mina joon piima edasi ja söön kõiki piimatooteid edasi, mida annab süüa ja keegi ei saa seda keelata... Piss off :lol:

Minumeelest võivad nad selle fredi, või mis iganes ta nimi on, järgi elada. Kuid soovitan siiski tervislikumat viisi :ph34r:

Tänan!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
inimene juba mitmeid tuhandeid aastaid lehmapiima tarbinud. Vähi ja allergia einemis sageduse suurenemine ilmnenud just 20 saj. Miks enne see siis vähki ei tekitanud ega tervisele kahjulik püolnud ja alergiaid ei tekitanud??? Loll jutt, jooge piima edasi.

PS. uuring tehti kindlalt mingite suurlinna rikurite põhjal, kelle ainuke sport on tööl käimine :lol::D

Enne 20 sajandit ei suudetud vähki ja allergiaid diagnoosidagi. Siis olid "maaalused" kallal kui keegi punetama hakkas või käis "lendva" läbi kui keegi seletamatult maha suri. ;)

Mingi suvalise spa tegelase isiklikke mõtteid ei peaks küll ajalehed ja portaalid tõe pähe pakkuma. :ph34r:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina enam küll kunagi laulasmaa spa-sse ei lähe kui seal nii "loll" peaarst on ..... hea antireklaam vähemalt...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui keegi vaaatas, siis seda artiklit kommenteeriti ka ja öeldi, kuna on tegemist maksulise arstiga----ehk siis kes papi eest võib igasugust möla ajada, on see mingi kaubandulik trikk või mida iganes. :ph34r: Seega ärge pange üldse tähele :lol:

Muudetud kasutaja kummar poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Siit tuleb minu arvamus,MINU ARVAMUS.

Piim tekitab vähki :D .Pole imet ,et mineraalvesi ei tekita veel vähki,võib olla kunagi tekitab?

/Frey märgib, et lehma- ja ka kitsepiim sisaldab näiteks kaseiini, mida on raske seedida, ja mis võib põhjustada sisemist verejooksu/. Kui piima üle tarbitakse hakkab tõesti magu "veritsema", kuna piim neutraliseerb maohappe tegevust.Minu magu kannatab maapiima max 1,5l korraga,siis läheb jamaks.

/Samuti osutab Frey, et pidev lüpsmine põhjustab lehmal udarapõletikku ehk mastiiti. Põletikulise udara kaudu aga satub piima verd ja mädanikku./ Kui lehma ei lüpsta ,siis ta saab nigunii põletiku-piima "ülekülluse" põletiku. :ph34r:

/Ta toob näiteks Skandinaavia maad, kus piima ja piimatoodete tarbimine on väga suur. „See seletab ehk miks riikides, kus on kõrge piima tarbimine, on ka kõrgem osteoporoosi ehk luude hõrenemisse haigestumiste arv. Muide aasialased ei haigestu osteoporoosi ja nad harva joovad piima!”/ Muidugi Skandinaavia rahval luud hõrenevad, kui nad joovad tonnide kaupa piima mille protsent 0,05% ja mõned piimad isegi 0%. See on piim kus on kõik vajalikud ained välja "imetud" ja alles on jäetud valge värv+vesi=lubjavesi. Seal on ütlus: rasvane piim teeb paksuks,siin ka järeldus miks Skandinaavia rahval luud hõrenevad :lol:.

Tänud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ehee ... kui ma sveriges lapsi kantseldasin, siis neil oli keelatud piima juua -pidavat suhkruhaigust tekitama, samas komme aeti näost sisse nii kuidas keegi jaksas ja õhtusöögi kõrvale oli magustoidusks mahlapulga jäätis.

Vot see on amerikaniseerunud mõtteviis - nagu tüüpish coca cola light ja kreemisai :ph34r:

Kui ma piimatoite ei söök-jooks - näljasurm ootaks mind - :lol:

Muudetud kasutaja katsi poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

eks coca colal on vaja kliente juurde, viimased tervislikult toituda üritavad inimesed tuleb ka endale võita. ei imestaks kui need "arstid" soovitaks piima asemel tervislikku ja väheste kaloritega coca cola lighti kulistada :ph34r:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×