Jump to content
jorsik

Piim on kole, milk is evil, mkay?

Recommended Posts

Ma ei olnud sellisest sõnast/vigastusest enne kuulnudki, kui lõpuks ühte crossfiti foorumit lugesin, lol.

Ei ole rohkem lähemalt süvenenud aga pealiskaudne mulje on jäänud, et Crossfitis juhtub seda tihedamini, kui mujal. Tundub, aga arvatavasti selle pärast, et crossfit üldisemalt üks tuntumaid trendi-treeninguid - seega eks meedia vastukaja leiab ka rohkem.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Rabdomüolüüsi ennetamiseks tuleb vältida organismi dehüdratsiooni, ehk tuleb vett juua enne treeningut, treeningu ajal ja pärast treeningut.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Noel Polanco - 170 cm, 69 kg, selline pisike märkamatu pamp. Fotol võib temast viikingisõdalase ka teha, aga tänaval ei pane sellist keegi tähele ja mingi meheideaal ta küll pole.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Noel Polanco - 170 cm, 69 kg, selline pisike märkamatu pamp. Fotol võib temast viikingisõdalase ka teha, aga tänaval ei pane sellist keegi tähele ja mingi meheideaal ta küll pole.

Päris skinny dud jah, välimus on muidugi petlik, Bruce Lee (kes muide jõi ka piima ja tarbis ohtralt vadakulisandeid ja SURI ÄRA noorelt) oli isegi kergem aga eks see mõne mehe ära pettiski.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Noel Polanco - 170 cm, 69 kg, selline pisike märkamatu pamp. Fotol võib temast viikingisõdalase ka teha, aga tänaval ei pane sellist keegi tähele ja mingi meheideaal ta küll pole.

http://www.modelmayhem.com/1017696

Ta on 173 cm pikk ja 71 kg raske. Täitsa normaalne pikkus ja kaal. USAs on mehe keskmine pikkus 175 cm, aga latiino mehed on palju lühemad, nii 160 cm kanti. Seega pikkuse poolest on Noel modellina väga hinnas. Kaal on tal tervislik ja suurem ta olla ei tohigi, sellepärast ta raskeid raskuseid ei tõstagi. Ta ei tohi olla ei liiga lihaseline ega ka liiga sooneline. Siis ei peetaks teda klassikaliselt ilusaks.

Mulle meeldib pilt ja kirjeldus, mille Frank just viimati lisas:

The goal Is to look like you don't even work out with clothes on, then when the shirt comes off, everyones like #BOOM ! WTF is going on

e4613b8230e711e2b3ea123138190971_7.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

http://www.modelmayhem.com/1017696

Ta on 173 cm pikk ja 71 kg raske. Täitsa normaalne pikkus ja kaal. USAs on mehe keskmine pikkus 175 cm, aga latiino mehed on palju lühemad, nii 160 cm kanti. Seega pikkuse poolest on Noel modellina väga hinnas. Kaal on tal tervislik ja suurem ta olla ei tohigi, sellepärast ta raskeid raskuseid ei tõstagi. Ta ei tohi olla ei liiga lihaseline ega ka liiga sooneline. Siis ei peetaks teda klassikaliselt ilusaks.

Mulle meeldib pilt ja kirjeldus, mille Frank just viimati lisas:

The goal Is to look like you don't even work out with clothes on, then when the shirt comes off, everyones like #BOOM ! WTF is going on

e4613b8230e711e2b3ea123138190971_7.jpg

Tegemist on kahtlemata esteetilise kehaga, mis iganes ta ka oma kehaga ei tee, ilmselt teeb õigesti.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Trenn ei ole ainsana süüdi, erinevad ravimid ka põhjustavad seda (nt. kolesterooli alandavad ravimid).

Zocor on praegu kohtu all ja paar aastat tagasi oli Hydroxicut (mis on tihti kasutusel ka fitness-maailmas).

Rhabdomyolysis võib tekkida ka füüsilise trauma (nt. autoõnnetus) ja ka kuumarabanduse korral. Ka maohammustuse järel.

Trenni korral on võimatu ette ennustada, kes ja millal selle saab. Lisaks Crossfitile ja jõusaalis rassijatele on seda saadud ka spinningus, ujumises ja 1 mees sai selle kui tegi iga päev 30 istessetõusu nädal aega järjest! See ei ole ju mingi suur koormus, aga inimesed on erinevad.

Tervel ja tugeval inimesel on väga raske (jaks saab lihtsalt enne otsa) end sinna punktini treenida, et rhabdomyolysis tekiks. Tavaliselt on teised faktorid ka mängus, nt. ravimid ja kasvõi alkoholitarbimine. Liigse alkoholi tarbimine on ka muuseas seotud rhabdomyolysis'ega. Kujutage ette situatsiooni, kus noor ylekaaluline mees (toitub viletsalt, kasutab kolesteroolialandavat ravimit) paneb suurt pidu alkoholiga reede õhtul, järgmisel hommikul on tal halb olla, sellegipoolest tahab ta macho olla ja läheb crossfitti, tal on suur võimalus rhabdomyolysis saada seekord.

Muuseas, Crossfit ei poolda yldse mitte mingi alkoholi tarbimist.

Crossfit on populaarne siin sõjavägedes ja ka tuletõrjujate treeningus. Positiivseid tulemusi on väga palju, rhabdomyolysis juhtumeid väga vähe.

Üldiselt olen ma väga üllatunud, et siin foorumis mind rhabdomyolysis'ega püütakse hirmutada. See taktika on ikka tavaliselt couch potato'de pärusmaa. :)

Üldiselt olen ma üllatunud, et sellel teemal sa suudad aru saada ja argumenteerida, et crossfit üksinda ei pruugi olla mingi konditsiooni põhjuseks aga kui tulla tagasi piima juurde siis seal sa eelistad arvata, et piim üksi on mingi inimese tervisehädades süüdi ja justnimelt sellest loobumine toob parema tervise.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ei ole väitnud, et piim üksi on mingi inimese tervisehädades süüdi. Küll aga usun ja olen korduvalt näinud ma tervise paranemisse piimast loobumisel, misiganes muud faktorid ka eelnevalt on kaasa aidanud tervise halvenemisel. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ei ole väitnud, et piim üksi on mingi inimese tervisehädades süüdi. Küll aga usun ja olen korduvalt näinud ma tervise paranemisse piimast loobumisel, misiganes muud faktorid ka eelnevalt on kaasa aidanud tervise halvenemisel. :)

No näed, seega mõõdukus ennekõike. Kõik tänapäeva tervisehädad saavad alguse liialdamisest.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma pole selles sugugi nii kindel. Eks siin jällegi mängi rolli ka see, kes uurimustöö tellib

Uurimustöö tellitud tulemus oli et või on kahjulik ja margariin (vägagi kolesteroolivaba) kasulik. Aga läks vastupidi, nii et tulemus on vägagi usutav.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mulle meeldib pilt ja kirjeldus, mille Frank just viimati lisas:

The goal Is to look like you don't even work out with clothes on, then when the shirt comes off, everyones like #BOOM ! WTF is going on

e4613b8230e711e2b3ea123138190971_7.jpg

Sellist kartulikotti särgi asemel seljas kandes on igaühel sama efekt võimalik saavutada :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Uurimustöö tellitud tulemus oli et või on kahjulik ja margariin (vägagi kolesteroolivaba) kasulik. Aga läks vastupidi, nii et tulemus on vägagi usutav.

Vaadake filmi http://www.hungryforchange.tv/

Iva on alati selles, kes tellib uurimustöö. Kuna me ei tea alati, kes või mis on uurimustöö taga ja kelle huvides on (nn. sõltumatud uurijad pole alati siiski sõltumatud), siis kahjuks saab usaldada vist ainult iseennast.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Uurimustöö tellitud tulemus oli et või on kahjulik ja margariin (vägagi kolesteroolivaba) kasulik. Aga läks vastupidi, nii et tulemus on vägagi usutav.

Heh, margariin pole minu jaoks isegi mitte toiduaine nimetust väärt. Keemiapomm oleks õigem. Kust looduses saab vabalt margariini korjata? Selge see, et taimsete õlide struktuur muutub töötlemisel, üldse peaks inimene tehase keemialaborites töödeldud nn. toitudest võimalikult eemale hoidma. Inimene ja ka loomad peaksid sööma ainult seda, mida loodus vabalt pakub.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

http://www.modelmayhem.com/1017696

Ta on 173 cm pikk ja 71 kg raske. Täitsa normaalne pikkus ja kaal. USAs on mehe keskmine pikkus 175 cm, aga latiino mehed on palju lühemad, nii 160 cm kanti. Seega pikkuse poolest on Noel modellina väga hinnas. Kaal on tal tervislik ja suurem ta olla ei tohigi, sellepärast ta raskeid raskuseid ei tõstagi. Ta ei tohi olla ei liiga lihaseline ega ka liiga sooneline. Siis ei peetaks teda klassikaliselt ilusaks.

Ma ei tea, mis modell ta on, kuid üldiselt on vist keha modelli puhul teisejärguline, nägu on oluline. Ta on ju tüüpiline iluspoiss.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Misasja- keha peab just ilus olema, mismoodi palja ülakehaga nt. teksaseid modelleerida kui seal oleks lodev kõht või olematud käed või ribid väljas vms. Hea fotograaf suudab mitteilusat nägu teatud nurkade alt pildistades kenaks muuta, lodevat koledat keha aga ei saa. Aga noh, see juba OT. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Misasja- keha peab just ilus olema, mismoodi palja ülakehaga nt. teksaseid modelleerida kui seal oleks lodev kõht või olematud käed või ribid väljas vms. Hea fotograaf suudab mitteilusat nägu teatud nurkade alt pildistades kenaks muuta, lodevat koledat keha aga ei saa. Aga noh, see juba OT. :)

Photoshop

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Misasja- keha peab just ilus olema, mismoodi palja ülakehaga nt. teksaseid modelleerida kui seal oleks lodev kõht või olematud käed või ribid väljas vms. Hea fotograaf suudab mitteilusat nägu teatud nurkade alt pildistades kenaks muuta, lodevat koledat keha aga ei saa. Aga noh, see juba OT. :)

No hea fotograaf oskab koledal kehal ka selle hea nurga leida, ja muidugi Photoshop abiks :) Ja ära tule väitma, et reklaamides ei tehta photoshoppi :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Loomulikult kasutatakse photoshoppi, aga mitte selleks, et lodevaid inimesi vormi voolida :) vähemalt mitte modellinduses. Muidu tõesti võiks ju iga inimene modelliks hakata- kole nägu, pole probleem, kole keha, pole probleem- aga nii ei ole ju! ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×