Jump to content
shreku

Triitseps ja selg

Recommended Posts

Olen vaadanud ja uurinud siin erinevate tegijate kavu. On näha, et päris paljud panevad ühele päevale selja ja jala või siis selja ja biitsepsi. Mina aga olen teinud nii, et selg ja triitseps ühel päeval. Nii jääb ,mul lihtsalt rohkem auru mõlema lihasgurpi jaoks. Samas on lihtsam teha ka õlga ja biitsepsit ühel päeval. Nii jääb ka rind,jalg ja kerge trapets ühele päevale. Tahaksingi siis eelkõige arvamusi selja ja triitsepsi kooslusest. Juurde lisaks, et trennid on mul suhteliselt intensiivsed.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Teed selle järgi, kuidas endale meeldib. Kui tahad Selg + Triitseps, siis palun väga. Minu meelest pole üldse harv kooslus. Eesti treenijaid ei tea, aga viimati vaadatud USA kulturistide treeningutel enamikel on olnud Selg + Triitseps. Muidugi mitte kõigil, see hetkeline juhus, kuid jah, point oli et pole vahet kas Selg + Triitseps või Selg + Biitseps, mõlemaid kasutatakse ja edukalt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Et saada suurt koormust triitsepsile vxi biitsepsile parem variant on triitsepsit treenida rinnaga , sest siis txxtab triitseps ja seljaga biitsepsit ,sest siis txxtab biitseps , kui txxtada 100% peale saab sinu triitseps ja biitseps 2x koormust (biitseps seljalt , triitseps rinnalt)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Et saada suurt koormust triitsepsile vxi biitsepsile parem variant on triitsepsit treenida rinnaga , sest siis txxtab triitseps ja seljaga biitsepsit ,sest siis txxtab biitseps , kui txxtada 100% peale saab sinu triitseps ja biitseps 2x koormust (biitseps seljalt , triitseps rinnalt)

Ise ka saad aru, mida sa kirjutasid?

Kui teha korralikult rinda (enne rind, siis triitseps), siis kannatab triitsepsi trenn. Vastupidi tehes kannatab rinna trenn. Hea oleks teha neid ikka erinevatel päevadel.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ise ka saad aru, mida sa kirjutasid?

Kui teha korralikult rinda (enne rind, siis triitseps), siis kannatab triitsepsi trenn. Vastupidi tehes kannatab rinna trenn. Hea oleks teha neid ikka erinevatel päevadel.

Ma ei saa nüüd hästi aru, mismoodi trenn kannatab kui teha ühel päeval nii rinda kui triitsepsit? Teen rinda niikaua kui kavas on, siis teen triitsepsit niipalju kui jõuan ja on läbitöötatud triitseps, sellevõrra kuidas triitseps tööd teeb rinna trennil, lihtsalt teen vähem ja lühemalt triitsepsit pärast, oma koormuse saab ikkagi kätte ju triitseps? Kui ma panen eraldi päevadele, saab triitseps rinnapäeval nii suure koormuse et triitsepsi enda päevaks pole piisavalt ära taastunud ja tekib ülekoormus, või kuidas?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma ei saa nüüd hästi aru, mismoodi trenn kannatab kui teha ühel päeval nii rinda kui triitsepsit? Teen rinda niikaua kui kavas on, siis teen triitsepsit niipalju kui jõuan ja on läbitöötatud triitseps, sellevõrra kuidas triitseps tööd teeb rinna trennil, lihtsalt teen vähem ja lühemalt triitsepsit pärast, oma koormuse saab ikkagi kätte ju triitseps? Kui ma panen eraldi päevadele, saab triitseps rinnapäeval nii suure koormuse et triitsepsi enda päevaks pole piisavalt ära taastunud ja tekib ülekoormus, või kuidas?
näiteks ma teen rinda ja triicepsit sama päeval ja võtan mõlemad n-ö julmalt läbi, polegi vaja mingit krdi eraldi päeva rinna vms jaoks, nädal aega mõlemad taastuvad ja uuesti :)

ja selja tegemine koos biicepsi kui triicepsi tegemisega on nii ja naa. mõlemad lihasgrupid saavad watti, kui selga korralilult teha :blink:

näiteks ma teen rinda ja triicepsit sama päeval ja võtan mõlemad n-ö julmalt läbi, polegi vaja mingit krdi eraldi päeva rinna vms jaoks, nädal aega mõlemad taastuvad ja uuesti :D

ja selja tegemine koos biicepsi kui triicepsi tegemisega on nii ja naa. mõlemad lihasgrupid saavad watti, kui selga korralilult teha ;)

kuidas ma saan oma teksti muuta ? :S püüan siis aga ikka läheb *****

nüüd selline pudru ja kapsad :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Selg ja tric koos , miks mitte ,seljale näit. viimaseks pullover hantliga ,see koormab tric ka natuke. Westside kavas on surumine , tric ,lailihas ja õlg ühel päeval, kõike natuke. Mina teen praegu näiteks õlg ja rind koos , kusjuures õlg esimesena, enamik väidaks , et see on jama ,aga mulle sobib.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×