Jump to content
kairito

Sooviks osta rasvapõletajat

Recommended Posts

käin 3-4 korda näd. seipingus ja treener soovitas mul hakata kasutama rasvapõletuse preparaate. Ehk oskate soovitada, olen kuulnud FitLine toodetest. Kui ohutud nad on?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

joo enne trenni pool liitrit alecog-i seda fitline-i l-carnitiiniga! 1.5 l maksab mingi 18 kr ja jätkub 3-ks korraks! fatburner on tiba kallim aga ka paljud kiidavad! ohutute toodetega on tegu kui just ei ole mõne komponendi vastu spetsiifilist allergiat!

parimat...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
käin 3-4 korda näd. seipingus ja treener soovitas mul hakata kasutama rasvapõletuse preparaate. Ehk oskate soovitada, olen kuulnud FitLine toodetest. Kui ohutud nad on?

Võid proovida näiteks All Starsi ECA'd-mõjub küll!:)Kuid pea meeles,et mitte ükski rasvapõletaja ei mõju,kui sa toitumist paika ei SEA! :blink:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
käin 3-4 korda näd. seipingus ja treener soovitas mul hakata kasutama rasvapõletuse preparaate. Ehk oskate soovitada, olen kuulnud FitLine toodetest. Kui ohutud nad on?

enne kui hakkad rsavapõletuseks preparaate ostmaosta endale Polari pulsimõõtja

jälgi palju energiat kulutad ja püüa seda kasvatada

kui käid 50 min "seipingus" ja kulutad 250 kcal ei aita sind ka fatburner

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eelnevate inimeste jutt on õige, toitumine on kõige alus, ise pakukisn lisainetena välja Fat Burner 2000 või 3000 need on tõsisemad kogused kui A.Le.Coq is ja erinevatelt inimestelt olen kuulnud tagasisidet - positiivset Universal AnimalCuts ja EAS Thermo Dynamx.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×