Jump to content
shreku

Äkki kellegil on sama kiirus?

Recommended Posts

Alustasin nüüd väga intensiivse trenniga. Puhkepausid ei ületa 30s. Mind huvitab selle juures see, et kas sedasi treenides lihased sama kiirelt edasi kasvavad? Kordused on ju nagu massi kohta ikka.

Samas täheldasin, et kuigi tegin 6 harjutust kokku õlale ja triitsepsile möödus aeg liiga kiirelt. No ühesõnaga ma olin valmis u.40min.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Harjutuste vahel pea pikem paus. korduste vahel on 30 ok kui jõuad lõpuni nii teha. Ma teen minutise pausiga seeriate vahel, olenevalt harjutusest ja siis 5 minutit harjutuste vahel.

Üle pooleteise tunni ei olegi soovitavat trenni teha, niiet 40 minutit on ok, kui veel üksi ka teed. Olen ka isele tähele pand, et kui üksi saali lähen saan jube ruttu valmis, et nagu imelk kohe:D Tavaliselt kellekagi koos tehes läheb ikka üle tunni kindlalt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Alustasin nüüd väga intensiivse trenniga.

Ning teema luuakse foorumisse - Toitumine, Dieet ja Toidulisad.

Millal ära õpitakse õigesse teemasse asju postitama krt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Alustasin nüüd väga intensiivse trenniga. Puhkepausid ei ületa 30s. Mind huvitab selle juures see, et kas sedasi treenides lihased sama kiirelt edasi kasvavad? Kordused on ju nagu massi kohta ikka.

Samas täheldasin, et kuigi tegin 6 harjutust kokku õlale ja triitsepsile möödus aeg liiga kiirelt. No ühesõnaga ma olin valmis u.40min.

Selle kohaselt mis mina olen eri artiklitest lugenud siis oli soovitatav teha seeriate/harjutuste vahele sellised pausid et sa tunned et oles valmis uueks seeriaks/harjutuseks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Põhimõtteliselt mida intensiivsem on trenn, seda suurema aja jooksul on lihas kontrakteerunud. See aga tähendab, et tuleb lihasele suurem koormus, mis omakorda soodustab lihaskasvu <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere!

Küsiks omalt poolt,et kas soojendus ja mahajahutus peavad ka selle pooleteise tunni sisse mahtuma?

Aitäh!

Miks see poolteist tundi nii oluline on??? Nagu Kame ütles tuleb trenni teha tunde järgi! Pole mõtet vaadata kella ja kui ei ole 1,5 tundi täis, siis teha lisa harjutusi! Oluline on et lihased saaksid vajaliku koormuse, see on ka individuaalne kui kaua keegi trennis aega kulutab.Saage üle oma ajatreeningust!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mul on samuti lühikesed, kuid väga intensiivsed trennid. eks see oleneb - mis mõnele väga hästi sobib, oleks teisele täielik ajaraisk ja vastupidi. tuleb leida sellised treeningmeetodid, mis endale parimalt sobib.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Miks see poolteist tundi nii oluline on??? Nagu Kame ütles tuleb trenni teha tunde järgi! Pole mõtet vaadata kella ja kui ei ole 1,5 tundi täis, siis teha lisa harjutusi! Oluline on et lihased saaksid vajaliku koormuse, see on ka individuaalne kui kaua keegi trennis aega kulutab.Saage üle oma ajatreeningust!

Vot see on õige jutt <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pärast 1,5 tundi on hormoonide tase niivõrd madal, et treening ei tasu enam ära. Muideks kõige kõrgem hormoonide tase on just 30- 45 min ulatuses.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×