Jump to content
Mr.Y

Kust kangile raskuseid osta?

Recommended Posts

Soovitage kõiki kohti mis teate (internetis), kust osta lisaraskuseid kangidele. Ma tean ainult powergymi aga neil ei olnud väikekangidele, nagu mul vaja, mitte midagi. Anttilad ja muud kataloogid olen ka läbi vaadanud, neil pole ka midagi pakkuda. Soovitavalt võiksid olla 15kg kettad, aga võibolla saab ka muudega läbi ajada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma olen kõik kataloogid, mida tean, läbi vaatanud. Hetkel ei pakuta midagi. Kuid selliseid firmasid, kes müüvad raskuseid, ei tea ühtegi peale www.powergym.ee. Neil aga polnud, nii et äkki keegi teab veel mõnda?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ja kindlasti leiad sa raskused Rimist (Lasnamäe Rimis on kindlasti), kuid minu arust on nende hind seal väga utoopiline : alates 200-st kuni 500-ni

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ja kindlasti leiad sa raskused Rimist (Lasnamäe Rimis on kindlasti), kuid minu arust on nende hind seal väga utoopiline : alates 200-st kuni 500-ni

Mis seal umbes 1 kg hind võiks tulla? Ma tahaks u 25kr/1kg osta, aga ma ei tea on see odav või palju. Kasutatud on küll odavamad, aga neid pole kunagi pakkuda õigel ajal.

Sportservices ei olnud, olid ainult 25mm ja 50mm, mul on vaja 30mm kangile

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tuli uus Quelle kataloog kus on kettad 30mm kangil:

2x0,5kg/2x1,25kg - 99eek

2x2,5kg - 149eek

2x5kg - 299eek

2x10kg - 639eek

2x20kg - 1259eek

mõjalt saaks ka soodsamalt. :ph34r:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ma aretasin ise tellitava hantli toru paksemaks ja siiamaani pole katki läind:P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas kuskilt on võimalik ainult kahte 0,5kg ketast ja kahte 1kg ketast osta kohapealt ? Powermanist saab vist terve komplekti aga mul oleks saali aint eelpool nimetatud raskusi juurde vaja.

Tänud kui keegi oskab aidata

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×