Jump to content
run45

kreatiin aastaringselt

Recommended Posts

kas ma teen väga valesti kui ma võtan kreatiini aastaringselt enne trenni ja pärast trenni + vabal päeval ükskord päevas, ilma kuuajaliste vahedetta ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui kirjas, et tuleb vahet pidada siis tuleb seda ka teha ega seda ilmaasjata kirjutata.Kui järjest tarbida siis keha ei pidand enam ise tootma ja neerudele hakkab ka mingi aeg.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kas ma teen väga valesti kui ma võtan kreatiini aastaringselt enne trenni ja pärast trenni + vabal päeval ükskord päevas, ilma kuuajaliste vahedetta ?

kreatiini syyaxegi aastaringselt,õieti teed

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nojaa aga ilma pausideta? See kurnab neerud suht ära, ja sis pärast nutad taga. Pigem tee tsükklina ikka, keha peab puhkama ka sellest jamas mis sisse ajad. Normaalselt ei tooda keha ise elusees ju niipalju kreatiini. Ja kas teoreetiliselt nii pole, et lõpuks keh aharjub ära selle kreatiiniga? Kuna koguaeg tuleb ühtlsaelt peale?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

niukest jama pole küll kuulnd nagu tee siin räägite.aastaringselt soovitas võtta seda pulbrit näiteks Sergei Yatšuk. miks peaks keha kurnama kui ta on tavaline toiduaine mida saab kalast(heeringas) ja lihast. vahet pole kas võtad teda pulbrilisel kujul või toidust. keha ei tooda teda ise ju-toidust saab. ja ime pole et te sama lolli juttu proteiini ja vitamiinide kohta ei aja.

kreatiin süütu asi vabalt võib aastaringselt

Kui kirjas, et tuleb vahet pidada siis tuleb seda ka teha ega seda ilmaasjata kirjutata.Kui järjest tarbida siis keha ei pidand enam ise tootma ja neerudele hakkab ka mingi aeg.

keha toodab ise kreatiini?? :blink: ma arvasin ikka et toidust saab või mis!?

äkki räägid testosteroonist mida keha enam ei tooda eriti kui palju lisa võtad

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kuulge mehed, lugege ennem natukene :blink: sellest on nii palju juba räägitud, et oioi! Ja keha toodab ise ka kreatiini... Pange otsingusse kreatiin vms ning leiate palju materjali!!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Maks toodab kreatiini. Andreaze postitused ei ole enam mõttetud, vaid suisa kahjulikud juba, Rebane võiks midagi ette võtta enne kui ta hakkab kellegile soovitama metakat võtta peoga. Aga tulles tagasi teema juurde, kreatiini võetakse kuuridena, 3 kuud võtad, 1 pead vahet, Fred Antson ise soovitas niimoodi, ma eeldan et ta teab, mida räägib

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Teema läheb väga nõmedaks. :blink: Ja see mis mina eespool vastasin on kõik see mis olen mina lugend ja teada saanud aga ehk oskab "oldman" midagi öelda siin, et kõigil oleks ükskord juba selge. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kasutage otsingut rohkem, kõvemad tegijad kalmus jt on seda juba arutlenud, pole seal hullu midagi kui 5g päevas võtad kuni purk tühjaks saab ja siis teed alles pausi mingi 1 kuu ja siis paned uuesti samamoodi edasi, inimestel on kreatiinist vale arusaam tekkinud nagu oleks tegemist mingisuguse dopinguga. :blink:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Siinkohal võiks mainida, et ka onu Ott ütles, et võtab aastaringi.

Mulle soovitas üks KÕVA TEGIJA(nimesid ei nimeta) võtta aastaringi kreatiini nii,et üks kord päevas!Kreatiiniga mitte vahet teha,ennem teha pausi proteiiniga! :blink:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minumeelest soovitused soovitusteks, igaühe puhul on see siiski ju individuaalne. Ott võtab aastaringselt aga mõni teine mitte, ja tal ka mõjub. Eks see olegi katsetamise asi, kuidas kellelegi paremini mõjub. Kõike tuleb teha aind mõistuse piirides, ja mitte oma organismi ülekoormata igasuguste ainetega.

Sellesmõttes ei saa päris kullana võtta nende tippkulturistide soovitusi, nende jaoks need tõesti toimivad väga edukalt, aga vaadake ennem kui kaua nad sellega on tegelenud ja kui järjekindlalt ja plaanipäraselt. Sama nagu treeningkavadega, kui võtad mõne tippkulturisti kava ja hakata selle järgi treenima, väsitab su aind ära ja tulemused küll nii head ei tule nagu lahjema kavaga.

Aga noh see oli selline rohkem üldistav jutt. Kui oled juba varem tarbinud kuuridena ja tulemused ei parane enam nii hästi, sis võib ju aasta läbi ka võtta. Mingi väike paus võiks siiski olla, nagu eelpool mainitud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mulle soovitas üks KÕVA TEGIJA(nimesid ei nimeta) võtta aastaringi kreatiini nii,et üks kord päevas!Kreatiiniga mitte vahet teha,ennem teha pausi proteiiniga! :blink:

teha pausi proteiiniga? mõtled ka mis räägid vä? kas kasvad õhust siis? et jätad toidust välja munad, piimatooted, lihad, kalad ja kõik mis valku veel sisaldab? ei tea kaua nii elada suudad. ma pole elusees proteiiniga pausi teind, sünnist saati seda söönd. st. paar tundi võib jah pausi teha. siis peab tankima jälle.

ja mis oleks valgupausi mõte?lihaste vähendamine siis?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
teha pausi proteiiniga? mõtled ka mis räägid vä? kas kasvad õhust siis? et jätad toidust välja munad, piimatooted, lihad, kalad ja kõik mis valku veel sisaldab? ei tea kaua nii elada suudad. ma pole elusees proteiiniga pausi teind, sünnist saati seda söönd. st. paar tundi võib jah pausi teha. siis peab tankima jälle.

ja mis oleks valgupausi mõte?lihaste vähendamine siis?

ameerika tippkulturistid võtavad ka proteiini kuuridena, st üks periood tarvitavad ühte, teine periood teist marki, et keha ära ei harjuks

ja andreaz. näiteks multivitamiini pole ka hea aasta läbi võtta, ikkagi trsüklitena..

kõike mõistuse piires :blink:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
teha pausi proteiiniga? mõtled ka mis räägid vä? kas kasvad õhust siis? et jätad toidust välja munad, piimatooted, lihad, kalad ja kõik mis valku veel sisaldab? ei tea kaua nii elada suudad. ma pole elusees proteiiniga pausi teind, sünnist saati seda söönd. st. paar tundi võib jah pausi teha. siis peab tankima jälle.

ja mis oleks valgupausi mõte?lihaste vähendamine siis?

KLE,PROTEIINI all mõtlen ma just toidulisandit-mitte,et jätad valgud tarbimata!Vajalikud valgud saad toidust! :blink:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ameerika tippkulturistid võtavad ka proteiini kuuridena, st üks periood tarvitavad ühte, teine periood teist marki, et keha ära ei harjuks

ja andreaz. näiteks multivitamiini pole ka hea aasta läbi võtta, ikkagi trsüklitena..

kõike mõistuse piires :blink:

ei tea aminohappeid vajab keha pidevalt, eelkõige loomseid vadaku ja munavalku näitex...

aga vitamiinid-muidugi ei pea aastaringselt võtma tablette/süste kui toitud nii ideaalselt, mina ei söö igapäev juurikaid ja salateid, puuvilju kõike et vitamiinid/mineraalid kätte saada, seega lihtsam ja mugavam vitamiini tablett võtta kus kõik sees...ja kui ma ei võta tabletti siis peaks ju sellest ju nagu puudus olema?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kreatiini syyaxegi aastaringselt,õieti teed

Muidugi aastaringeselt Andrez ja anna lapsele ka.

Kõik mida raha eest saab ja reklaamitakse on hea ja paremgi veel.

Ma saan Bohemianrapsodyst täiesti aru

Kui Andreazt ei oleks tuleks ta välja mõtelda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

aga vitamiinid-muidugi ei pea aastaringselt võtma tablette/süste kui toitud nii ideaalselt, mina ei söö igapäev juurikaid ja salateid, puuvilju kõike et vitamiinid/mineraalid kätte saada, seega lihtsam ja mugavam vitamiini tablett võtta kus kõik sees...ja kui ma ei võta tabletti siis peaks ju sellest ju nagu puudus olema?

mine küsi apteegist, kuidas multivitamiine süüakse - kuuridena, kasvõi lihtsalt sellepärast, et mida rohkem sa neid järjest sööd, seda enam keha sellega harjub ja seega peaks sa aina rohkem sööma et sama tulemust saada. paljude asjadega on nii, et pead pausi pidama, et midagi toimuks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
aga vitamiinid-muidugi ei pea aastaringselt võtma tablette/süste kui toitud nii ideaalselt, mina ei söö igapäev juurikaid ja salateid, puuvilju kõike et vitamiinid/mineraalid kätte saada, seega lihtsam ja mugavam vitamiini tablett võtta kus kõik sees...ja kui ma ei võta tabletti siis peaks ju sellest ju nagu puudus olema?

mine küsi apteegist, kuidas multivitamiine süüakse - kuuridena, kasvõi lihtsalt sellepärast, et mida rohkem sa neid järjest sööd, seda enam keha sellega harjub ja seega peaks sa aina rohkem sööma et sama tulemust saada. paljude asjadega on nii, et pead pausi pidama, et midagi toimuks.

Teemaväline märkus.

Kas keegi mäletab kuidas Elvis meie seast lahkus?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×