Jump to content
wicked

Kes vöidab jalgpalli MM'i?

Recommended Posts

Olen Saksamaa poolt: ründav ja hea distsipliiniga, kuid olnud esimestes mängudes kaitses natukene ebakindel. Hetkel on Saksamaa ja Brasiilia näidanud kõige sisukamat mängu. Kuna Saksamaal koduturniir, siis arvan et motiveeritus on neil ülisuur, aga pinged samuti :lol:. Pakun Saksamaa võidab Brasiilia poolfinaalis 2:1. Väravad Saksamaa poolelt Klose ja Neuville. Saksamaa kohtub finaalis lootuste kohaselt Hispaaniaga. Võidab 2:0.

Saksamaa ja Brasiilia saavad ainult finaalis kohtuda :ph34r:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oi Ukraina üllatas jälle... olin kindel et Sveits võidab, muidugi penaltites enam mitte, seal on juba õnnemäng. Igatahes nüüd võiks Ukraina Itaaliale ka ära panna oleks mõnus :ph34r:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
1. Braziilia

2. Prantsusmaa

3. Saksamaa/Inglismaa. :ph34r:

Prantsusmaa ei saa teiseks jääda ja Brasiili võita, kuna kui Prantsusmaa võidab läheb ta Brasiiliaga veeranfinaalis kokku.

Muudetud kasutaja inside14 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Itaallaste treeningust:

http://usa.worldcupblog.org/group-e/secret...ning-video.html

*

Suisa rõve on vaadata, kuidas mehed jalgpalliplatsil simuleerivad. Saavad jalgadesse, aga käe panevad näo ette, justkui oleks saanud löögi näkku. Kohtunikud võiksid rangemalt simulante karistada. :ph34r:

Sport on räpane!

see on lausa väärt video ju :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
üks lemmiktiimidest(Portugal) taaskord lülitas inglased veerandfinaalis penaltitega välja :lol:

Mina olen väga rahul, sest Portugal lemmik :D öelgu teised mis tahavad nende kohta. :ph34r:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Prantsusmaa poolt... kohe mäng ka algamas, et siis kohe vaatama. Isegi, et olen Prm poolt, arvan et Brasiilia võidab. Ja finaal tuleb Brasiilia - Saksamaa nagu neli aastat tagasi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Õudne... sellistele simulantidele nagu brasiilia koondises on ei tohiks küll tiitlit anda :ph34r: Punane kaart kõigile eesotsas Ronaldole :lol:

Tubli Prantsusmaa... kahjuks jätsid siin enamus ennustajaid auhinnast ilma :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ise ennustasin ka Brasiiliat, aga väga pro et nad kaotasid :ph34r:

Prantsusmaa meeldib palju rohkem. Ei viitsi neid 9 lehekülge läbi vaadata, aga ei tea kas keegi üldse Prantsusmaad pakkuski? Turniiri alguses oli nende mäng siiski üsna kehvake. Muidugi pole nad veel võitjad ka, aga Portugal on nõrgem kui Brasiilia, nendele teevad küll ära ja finaalikoht olemas. Teise poolfinaali loodetavasti võidab Saksamaa. Ning finaal Saksamaa - Prantsusmaa.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×