Jump to content
wicked

Kes vöidab jalgpalli MM'i?

Recommended Posts

Isiklik lemmik on Rootsi....loodetavasti jõuavad nad vähemalt veerandfinaali. Aafrika meeskondadest tooksin esile Elevandiluuranniku, seal mõned päris kuulsad mängijad(Drobga, Kolo Toure jt), aga kahjuks nad sattusid surmagruppi...äkki nad suudavad üllatada. Aga võitjaks pakun ma ikkagi Brasiiliat.

Mu lemmik on ka rootsi, kuid eile oli lausa lust vaadata elevandiluuranniku mänge. Üleüldse meeldib mulle aafrika riikide mängustiil, nt. Senegal ja eilegi nähtud poisid. Ilusat jalgpalli mängivad. Rootsilt ootan 3ndat kohta, võitjaks pakun lambist Inglismaa.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Rootsi näitas eile nii kehva mängu, vavealt nad nii kõrgele jõuavad. Täna tuleb väga põnev ja võrdne mäng Serbia ja Hollandi vahel, ma hoian seal Hollandile pöialt, kuigi Serbia oli kvalifikatsioonis väga hea. Õhtul peaks palju väravaid nägema kui Portugal loputba Angolat. Muidu tsehhide poolt olen ka, võiksid vähemalt finaali jõuda, sest MMi nagunii võidab Brasiilia.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Prantsusmaa ^_^...loodetavasti :) Loodan, et Saksamaa teeks ka meile üllatuse ja paneks MM'i kinni, Holland oleks ka tore Tšehhi ka..... peaasi, et Brasiilia ei võida, aga kaldun seda arvama, et nii juhtub. Aga eriti rahul olen ikkagi siis, kui mõni Euroopa riik kinni paneb selle suurvõistluse. Samas Iraan võiks ka midagi suurt korda saata B)

Muudetud kasutaja MuskulaarKobras poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

EESTI EESTI EESTI!!!

Fakk kas Eesti üldse mängib? Ah keda see jalgpall ikka niiväga huvitab.

Aga no kui Eesti ei võida siis pakun, et ennem võitja selgitamist (ennem finaalmängu algust) lendab staadion uppi, tulevad tulvaveed, taevast hakkab tuld sadama ning maailma vallutab metsik parv tiivulisi putukaid. Seega - võitja jääb selgitamata.

Head vaatamist!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ja läbi vee, tule ja tiivuliste putakate märkab vaid peakohtunik, kuidas Ronaldinho viimase naela Saksamaa kirstu sisse lööb viies oma kalli kodumaa Brasiilia järjekordseks maailmameistriks...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga no kui Eesti ei võida siis pakun, et ennem võitja selgitamist (ennem finaalmängu algust) lendab staadion uppi, tulevad tulvaveed, taevast hakkab tuld sadama ning maailma vallutab metsik parv tiivulisi putukaid. Seega - võitja jääb selgitamata.

Võimalik, aga vähe tõenäoline ^_^

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
^_^ keeegi mr. andekus kes väitis et itaalia ei saa alagrupistki edasi kustuas oma postituse millegi pärast peale itaalia kindlat võitu ghana üle 2:0 Muudetud kasutaja Madis232 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
^_^ keeegi mr. andekus kes väitis et itaalia ei saa alagrupistki edasi kustuas oma postituse millegi pärast peale itaalia kindlat võitu ghana üle 2:0

Itaalia-Ghana oli minuarust parim mäng sel turniiril seni...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Brasiilia vist võidab jah. Ise olen aga Inglismaa poolt!

Nad ju kõigest kaks korda MM`i võitnud ja needki aastaid kui palju tagasi.

Hetkel siis.

1.Brasiilia

2.Saksamaa

3.Argentiina

4.Inglismaa

5.Portugal

PS! Esimeseks samas pakuksin siiski enda lemmiku, Inglismaa.... go Rooney go Rooney!!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Itaalia-Ghana oli minuarust parim mäng sel turniiril seni...

Oli küll jah, põnevust jätkus lõpuni ja ei hakatud passima ega palli hoidma.

^_^ keeegi mr. andekus kes väitis et itaalia ei saa alagrupistki edasi kustuas oma postituse millegi pärast peale itaalia kindlat võitu ghana üle 2:0

Ilus mäng oli ja Itaalia kaitse on kõvast puust.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×