Jump to content
Thomas

telesari "suurim kaotaja"

Recommended Posts

Mis arvate sellest telesarjast? Kui tõhusad meetodi on? Kas nad võtavad pärast saadet veel rohkem juurde või jäävad tervisliku toitumise peale? Kumb tiim võidab? ok palju küsimusi :unsure: . Ma arvan, et sinine tiim peaks võitma.

IGatahes, öelge oma arvamus sellest sarjast siis.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vaatasin siis kaalumise ka ära ja ikka suht hämmastav. Kes oli võtnud alla 8 kg, kes rohkem, kes vähem.Kui õigesti mäletan, siis üks võttis nädalaga 10 kg alla.

Muudetud kasutaja scorpion666 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui ma söön ja joon ennast rämedalt täis, WCd jätan mõnda aega vahele ja kaalun ning järgmisel korral kaalun siis kui olen nädala aega söönud tagasihoidlikult, viinud vee(ja muu koleduse) kehast välja; siis 10kg võib nende kaalumiste vahe küll ilusti olla. Mis näitaja see on. :unsure:

Kaalu kaotamine ei tähenda rasva kaotamist alati.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Võistlus ongi ju kaalu kaotamise peale, mitte rasva. Ja ei tea kui tervislik see ikka on mingi taimetoitlane olla ja päev otsa trenni teha. Muidugi kilod kaovad ja see on eesmärk jah, aga juba taimetoitlus ise pole tervislik värk.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

sellest 10kg'st, mis mõned kaotasid on heal juhul paar kilo rasva, kõik muu vee arvelt. arvatavasti järgnevatel kordadel hakkavad nad kõvasti vähem alla võtma.

samas sellest saatest nendele arvatavasti suurt kasu pole, heal juhul paar tükki jätkavad oma tervislikke eluviise ja ülejäänud mõne aasta vältel söövad oma rasva tagasi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kahju, ma olin Maurice poolt :unsure:

Aga jah, järgmine nädal nad kindlasti nii palju ei kaota ja siis on pettunud. Nagu praegugi need 80kg naised lootsid kaotada 6-10g nagu 150kg mehed, aga nad kaotasid ainult 1,5 ja 2 ja olid pettunud. Kas nad ei tule selle peale siis et nad ei saagi nii palju kaotada, neil on 2kg ka hea tulemus.

Selle peale saadet elamisega saab ka kursis olla. Kui keegi saatest välja hääletatakse siis peaks näitama, mida ta peale saadet korda saatis. Eile see naine, kes välja hääletati, võttis peale saadet veel 8kg vist alla, ei mälea mitme kuuga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tapkem tervist! - oleks saatele õige nimi. Kiirkaalulangetamine ei ole kohe kuidagi hea ega usaldusväärne meetod. See on nagu - meie eestlaste muutumise sari - kus kiirkorras tehakse inimene "korda", et ta hiljem saaks mõnusasti tervisehädade käes kannatada ja veel suuremasse masendusse langeda. Huvitav, mis lepingud osalistega enne tehakse üldse?

Minu arvamus siis - see saade teenib vaid raha, mitte mingit inimlikku kasu sellest pole. Nagu euroremont - ruttu, ilus, läikiv. Paari aasta pärast on hullem kui enne. Kahjuks, tõsijutt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui jutt on sellest samast sarjast, mis ka mingi aeg tagasi soomest tuli, siis ega seal see mees-naine ei võida, kes kõige rohkem saates kaalu alla saab, vaid hääletuste lõpuks jääb neid veel 3, kes pidid pärast kodus veel kuu aega (vist oli) omal jõul vastu pidama. JA võitja selgitati välja hoopis valemiga, mis võttis arvesse ka keha algmassi. Aga kes võitis??? Nime enam ei mäleta, aga mees, kes teiseks jäi, oli kohe kindlasti hoopis teine inimene - välimuselt.

Kahjuks jah ... vaevalt inimene, kes enda eest kunagi hoolitsenud pole, peale kerget muutumist seda tegma hakkab. Inimesed lähevad paksuks ikka söömisest, mitte raskest elust. Hambad ei kuku suust kui neid korralikult pesta jne. Suht mõttetud sarjad minu arust.

Muudetud kasutaja katsi poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×