Jump to content
sexyer

vahepalad

Recommended Posts

Tere!

Äkki keegi soovitaks mingit head vahepala,mida oleks kerge kaasa võtta ja tarbida...

Nt.

tean Farmi kohupiimakreem šokolaadi

Aitäh!

Saab kõike kaasa võtta ja süüa. Ainus takistus, miks seda või teist ei saa kaasa võtta, oled sina ise.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kana on juba kopa ette visanud,äkki soovitad midagi muud...ja eriti kerge teda ju tarbida pole,liha ma külmalt ei söö...

See,et sa tead et kõike kaasa saab võtta on ka muidugi väga tore,aga äkki siis soovitad mulle kui võhikule midagi....

Muudetud kasutaja sexyer poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kana on juba kopa ette visanud,äkki soovitad midagi muud...ja eriti kerge teda ju tarbida pole,liha ma külmalt ei söö...

See,et sa tead et kõike kaasa saab võtta on ka muidugi väga tore,aga äkki siis soovitad mulle kui võhikule midagi....

Mida sa muidu sööksid? Seda võtagi kaasa.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
proovi batoone teha endale:

http://forum.bodybuilding.com/showthread.php?t=346329

seal neid retsepte oma jagu, kuid isu saab neist kiiremini täis kui kanast..

Proovisin ise ka kunagi neid batoone. Ega neid eriti süüa ei jõua jah, üsna ruttu tüütab ära. Vb poest ostetud hirmkalli hinna eest on veel ok, seal maitset ka juures ikka. Kindlasti on võimalik ka kodustes tingimustes mingi hea asi valmis teha, aga neid retsepte on nii palju, et ei jõua kõiki ära proovida

Mina olen näiteks lõunal poest ostnud kohupiimakreemi rosinatega või moosiga. Läbipaistvas karbis ja pool kilo, maksis midagi 17 krooni vms. Igati toitev ja maitsev, oli ka astelpajuga ja šokolaadiga.

Jogurtit saad ka kaasa võtta, ja näiteks mõni šokolaad ka juurde.

Küsimus aga, et kui toitev üks suur pannkook on? Selline üle panni ikka, ütleme, et kaks tükki söön ära, siis on kõht täis küll, et siis valkuda ja süsivesikute kogus peaks ka koos olema? Kui näiteks mingi magusam moos või kohupiim seal veel juures on?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Proovisin ise ka kunagi neid batoone. Ega neid eriti süüa ei jõua jah, üsna ruttu tüütab ära. Vb poest ostetud hirmkalli hinna eest on veel ok, seal maitset ka juures ikka. Kindlasti on võimalik ka kodustes tingimustes mingi hea asi valmis teha, aga neid retsepte on nii palju, et ei jõua kõiki ära proovida

Mina olen näiteks lõunal poest ostnud kohupiimakreemi rosinatega või moosiga. Läbipaistvas karbis ja pool kilo, maksis midagi 17 krooni vms. Igati toitev ja maitsev, oli ka astelpajuga ja šokolaadiga.

Jogurtit saad ka kaasa võtta, ja näiteks mõni šokolaad ka juurde.

Küsimus aga, et kui toitev üks suur pannkook on? Selline üle panni ikka, ütleme, et kaks tükki söön ära, siis on kõht täis küll, et siis valkuda ja süsivesikute kogus peaks ka koos olema? Kui näiteks mingi magusam moos või kohupiim seal veel juures on?

hea valgurikas olex kaasa võtta juku juustu tükid.

a see pannkook... see ju jahu-vee plönn millest saad süsivesikuid ja mitte mingeid väärtuslike valke. valge jahu tooteid kulturistid üldse ei soovita tarbida. ja see magus moos annab aind süsivesikute energiat aind juurde, valgust ikka puudus. ise asi kui selle koogi küpsetad munavalge ja piimapulbrist siis saad muidugi kasulikud valgud kätte

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×