Jump to content
Kuup

Palju võtsite juurde esimese 3 aastaga.

Recommended Posts

Selline küsimus, et kui palju teist ei söönud toidulisandeid(v.a. vitamiinid ja mineraalid). Kolme aastaga ikka suht naljalt 30 kg juurde küll ei võta.

Muudetud kasutaja smack poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
30kg pole mingi probleem ju juurde võtta, kasvõi ühe kuuga ja pole mingit lisandipahna vaja.

:blink: mida f.... ainult rasva arvelt suudab seda ju :unsure:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kuidas on võimalik kaaluda 180 cm pikkusel mehel 80 kg? see ju puhta kondikarla, täielik anorektik. mul vend on selline tegelt, õlad jube pisikesed kiitsakad ja trenni ei tee siuke mees. kes vähegi pumpab on kaal kohe sajalähedale ju, nii pikal mehel. ma kukuks kokku enne kui 80 kiloseks saax, õnnex ei tahagi, üritan 150 saada pigem, rasva% savi, pääasi et käsi 60 saaksja rinnalt 300 mõne lähiaastaga

pane oma pilt ka üles, moross enda juba demonstreeris, kuidas on võimalik olla kondikarla, kaaludes 80kg. :blink:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
pane oma pilt ka üles, moross enda juba demonstreeris, kuidas on võimalik olla kondikarla, kaaludes 80kg. :blink:

pane enda oma ise kui soovi on. ma ei pane oma pilte kunagi ise kuskile internetti üles.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
:blink: mida f.... ainult rasva arvelt suudab seda ju :unsure:

Keegi ei küsindki lihast. Ta rääkis et 3 aastat ja 30 kg. Selle ajaga poleig võimalik nii palju lihast juurde saada, isegi lisanditega. Muidu ju iga 14-16 a Mati või Juku või Ats tuleb jõusaali, alustades kõik sellised poisid u 60-65kg lihast kehas ja 3 aastaga 90-95 kg lihast. Pikkus tavaliselt enne seda täis, 180-185 ütleme. Siis nad võiks treenida edasi kulturistiks või oleksid juba valmis võistlema klassikaliste kulturistidena (enne peaksid kaotama lihast muidugi sest seda on neil liiga palju). Mehed laval (Vähi, Voogla) on vähemalt 8 aastat ikka treenind või rohkemgi ja kuidas nüüd järsku peaks saama 3 aastaga 0ist alustades samale tasemele?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×