Jump to content
j6ujunn

Vot see on alles naine:D

Recommended Posts

:unsure: Vanasti vaid mehed olidki rätsepad ju....Ja mehed on parimad kokad ka minumeelest..

jaa, peab paika, kokk veel sobib mehele aga paljud kokad on pedekad, kuuldavasti imre kose olevat pede ja kui noor olin siis minuajal kutsekoolis oli ka kokakursusel näha pede käitumisega veidraid poisse.

vanasti kevade "Kiire" ajal vist tõesti olid mees rätsepad, aga kas sa pole nõus et kui tänapäeval 99% on õmblejad naised ja üks mees läheb nende sekka õppima, on see normaalne või imelik? arvatavasti kõik peavad siuxeid veidraks või mis. sa pead täiza tavaliseks ja normaalseks?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vot see on alles naine :huh: põhjustab ägeda vaidlsuse foorumikasutajate vahel :unsure: aga nagu öeldakse vaidluses sünnib tõde :D vähemalt saavad meeste ja naiste tööd selgeks :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
jaa, peab paika, kokk veel sobib mehele aga paljud kokad on pedekad, kuuldavasti imre kose olevat pede ja kui noor olin siis minuajal kutsekoolis oli ka kokakursusel näha pede käitumisega veidraid poisse.

vanasti kevade "Kiire" ajal vist tõesti olid mees rätsepad, aga kas sa pole nõus et kui tänapäeval 99% on õmblejad naised ja üks mees läheb nende sekka õppima, on see normaalne või imelik? arvatavasti kõik peavad siuxeid veidraks või mis. sa pead täiza tavaliseks ja normaalseks?

KUULDAVASTI Imre pedekas....ise küsisid-ise vastasid....Usud ka neid jutte mida naised saunas räägivad?

Mis on pede-käitumine? See kui mees enda eest hoolitseb, kenasti riides käib, on veidi õrnema hingega? Mul ex ka kokaks õppinud, mees nagu muiste ehk siis vääääga kaugel pedeksolemisest :unsure:

Ja ennast ka ma ebanormaalseks ei pea, kui peadpidi autokapoti all midagi sosin või saalis hambad ristis kangi tirin või meestega võidu poksin, nii et veri väljas...Lihtsalt meeldib ja kõik. Ja väga naine oskan ka olla.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kuulge - kas te toolkshõusse "Aknad" ei taha oma murega minna? Ment Aktivist VS gorjatši estonski paren Andreaz. Kes keda :huh: ?

Eksole tore jah...."ment" on muide sõimusõna, kui sa vähegi vene keelt ja nö kultuuri mõistad...nii et :unsure:

PS- msn: Annika.Summel@mig.ee (muidu läheb siin liiga läbuks)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
jaa, peab paika, kokk veel sobib mehele aga paljud kokad on pedekad, kuuldavasti imre kose olevat pede ja kui noor olin siis minuajal kutsekoolis oli ka kokakursusel näha pede käitumisega veidraid poisse.

vanasti kevade "Kiire" ajal vist tõesti olid mees rätsepad, aga kas sa pole nõus et kui tänapäeval 99% on õmblejad naised ja üks mees läheb nende sekka õppima, on see normaalne või imelik? arvatavasti kõik peavad siuxeid veidraks või mis. sa pead täiza tavaliseks ja normaalseks?

Väga skinheadilik suhtumine :unsure: No ja kui ongi keegi pede, on ta siis sellepärast halb inimene? Minuarust on Imre Kose lahe tüüp ja hea kokk, mind ei koti küll kas ta on pede või mitte, mina tema magamistuppa ei roni. Aga tulles tagasi teema juurde, kulturisti silmade läbi vaadatuna on see naine oma ala tipp, mehe silmade läbi vaadatuna jube, vaatasin mis ma vaatasin neid pilte, ei tuksatanud ka mitte, surnd mis surnd :huh: Aga ilma steroidideta on sellise taseme saavutamine naisel võimatu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Teatud tüüpi inimesed on sellised, neil on kalduvus teha kõike viimase vindini ,sporti, teadust või tööd, kas või tina panna.Hakkab selline tegelema mingi alaga , antud juhul siis kulturismiga. Jõuab mingile tasemele , aga ta ei peatu ,ikka suuremaks ja tugevamaks on vaja saada,mida iganes sisse süües või süstides , tagajärg on selline nagu näha. Vaevalt see shemale kohe alguses plaanis täpselt selliseks saada.

Muudetud kasutaja BULDOOSER poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ei ole meeste töid ja naistetöid :blink: noo ma küll pesu ei triigiks ei heegeldaks ega kooks või muud säärast ei teeks päris pedekas siuke mees kes midagi niukest teeks. ja naised ju autosid ei remondi ega müüri ei lao põhimõtteliselt!?keevitaja ja toru-jyri ja sepp ka pole naise amet!? või mis? selliseid ameteid ikka sitaks mis on spets meestele ja mis naistele aind! minu teada naised ei võigi rasket füüsilist pingutust teha.sugu on ja jääb! mees olgu mees ja naine naine! ma ei salli moodsaid pede mehi ja mehelikke naisi.

täna võsareporteris näitas seda tipp sumoka õde kes seinu pahteldas ja võttis peeter võsa õlale ja trenni pidi üle 100 kg kangiga tegema- ka välimuselt tõeliselt rõve ja mehelik eit- siuke kohe ei taha nigu naine olla ega oska!?minujaoks arusaamatu kes oma soole vastavalt ei käitu

Ja sa siis käitud niiöelda oma soole vastavalt? Et kogu aeg rõhutad siin oma mehelikkust ja jagad meeste-naiseameteid. Kõik su postitused on vägagi seksistlikud ja naisi-mahategevad. Maailm on muutuv, samuti koos sellega ühiskond ja inimesed. Sulle vist sobiks islami-kultuur, eks??? Nii tore, saaks olla tõeline MEES ja naist kodus kamandada, kus naisetel pole mingit õigust midagi vastu öelda. Naine on nagu sünnitusmasin ja kunagi ei peaks temaga pidama vähemgi suuremat intellektuaalset vestlust, milleks sina kindlasti võimeline ei ole. Nii, et paki asjad!!!

Lääneriikides on naised muutunud meestega võrdsemateks ja neil on meestega samad õigused - see tähendab ka seda, et näiteks võib naine riietuda kuidas tahab ja pumbata end nii suureks lihasmäeks kui ise tahab. See ongi vaba-liberaalne ühiskond - inimene teeb mida tahab, kuni ta sellega kedagi teist ei kahjusta! Nii, et kas sind siis kahjustavad naised, kes on kulturistid? kas sa jääd sellepärast pimedaks, kui sa pilte näed? Ära vahi siis, keegi ei käsi!!! Mulle näiteks ei sümpatiseeri transvestiidid, kuid see on minu asi, et ma neist just vaimustuses ei ole, seega ma ei tee neid kunagi maha või veel vähem - hakkaks kuskile neti foorumisse neist pilte üles riputama ja siis sellega negatiivseid kommentaare nuiama - ala: Vaadake ikka kui jube, mina ei saa aru, kuidas see võimalik on, appi!!! jne (nagu sina, Andreaz, siin oled teinud). Täiesti lapsik, nagu mingi 12-aastane tatikas oled ja siis tahad veel hirmus mehe etalon olla ja mehelikkusse propageerija. Et mees peb vastavalt käituma: kas see on siis mehelik käitumine? Minu silmis on mees see, kes võtab naist kui võrdväärset partnerit ja suhtub temasse austavalt. Minu meelest sina küll mehelik ei ole - mina loen siit välja ebakindla, madala IQ-ga inimese, kes käib anonüümselt oma komplekse välja elamas läbi naiste mahategemise/alavääristamisega. Arvad, et ainult füüsiline välimus on mehelikkuse mõõdupuu ja ülemine korrus ja haritus on teisejärguline? Isegi läbi neti saab aru, kui kitsarinnaline šovinist sa oled!

Get yourself a life!!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ja sa siis käitud niiöelda oma soole vastavalt? Et kogu aeg rõhutad siin oma mehelikkust ja jagad meeste-naiseameteid. Kõik su postitused on vägagi seksistlikud ja naisi-mahategevad. Maailm on muutuv, samuti koos sellega ühiskond ja inimesed. Sulle vist sobiks islami-kultuur, eks??? Nii tore, saaks olla tõeline MEES ja naist kodus kamandada, kus naisetel pole mingit õigust midagi vastu öelda. Naine on nagu sünnitusmasin ja kunagi ei peaks temaga pidama vähemgi suuremat intellektuaalset vestlust, milleks sina kindlasti võimeline ei ole. Nii, et paki asjad!!!

Lääneriikides on naised muutunud meestega võrdsemateks ja neil on meestega samad õigused - see tähendab ka seda, et näiteks võib naine riietuda kuidas tahab ja pumbata end nii suureks lihasmäeks kui ise tahab. See ongi vaba-liberaalne ühiskond - inimene teeb mida tahab, kuni ta sellega kedagi teist ei kahjusta! Nii, et kas sind siis kahjustavad naised, kes on kulturistid? kas sa jääd sellepärast pimedaks, kui sa pilte näed? Ära vahi siis, keegi ei käsi!!! Mulle näiteks ei sümpatiseeri transvestiidid, kuid see on minu asi, et ma neist just vaimustuses ei ole, seega ma ei tee neid kunagi maha või veel vähem - hakkaks kuskile neti foorumisse neist pilte üles riputama ja siis sellega negatiivseid kommentaare nuiama - ala: Vaadake ikka kui jube, mina ei saa aru, kuidas see võimalik on, appi!!! jne (nagu sina, Andreaz, siin oled teinud). Täiesti lapsik, nagu mingi 12-aastane tatikas oled ja siis tahad veel hirmus mehe etalon olla ja mehelikkusse propageerija. Et mees peb vastavalt käituma: kas see on siis mehelik käitumine? Minu silmis on mees see, kes võtab naist kui võrdväärset partnerit ja suhtub temasse austavalt. Minu meelest sina küll mehelik ei ole - mina loen siit välja ebakindla, madala IQ-ga inimese, kes käib anonüümselt oma komplekse välja elamas läbi naiste mahategemise/alavääristamisega. Arvad, et ainult füüsiline välimus on mehelikkuse mõõdupuu ja ülemine korrus ja haritus on teisejärguline? Isegi läbi neti saab aru, kui kitsarinnaline šovinist sa oled!

Get yourself a life!!!

ahahh. oota millega ma sinuarust naisi maha tegin? naisi austan ikka. ma räägin et naine peab käituma vastavalt oma soole nagu mai tea beibed või tibid umbes on ja mees olgu macho. mitte ma ei salli emase kätumisega mehi ja põki mehise käitumisega naisi. minuarust said mu jutust varesti aru ja panid teemast ööda, ma ikka oma arvamust avaldasin ja jään kindlaks sellele. vanasti pedesi karistati, seda tuleks ka nüüd teha arvan...

naisi austan ma näiteks sellega veel et näiteks oma naisel ei lase ma mehiseid töid teha ega käsi määrida. näiteks kui autoremont või muu siuke siis ikka mehe teema see ju või mida sa silmas pidasid, mis mõttes naisi ei austa?

a seda islami usku või mis sa rääkisid ma ka ei salli. tundub tobe olevat. õige mehelikkuse etalon on näiteks Arnold Schwarzenegger kellest kõik mehed peax eeskuju võtma- tema ei salli ka pedesi ja ütles et transvestiidid tuleks kõik magama panna! vot õige ju! aga naisi ju austab kui mees- ta rõhutab ka ullult soorolle ma pooldan seda

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ahahh. oota millega ma sinuarust naisi maha tegin? naisi austan ikka. ma räägin et naine peab käituma vastavalt oma soole nagu mai tea beibed või tibid umbes on ja mees olgu macho. mitte ma ei salli emase kätumisega mehi ja põki mehise käitumisega naisi. minuarust said mu jutust varesti aru ja panid teemast ööda, ma ikka oma arvamust avaldasin ja jään kindlaks sellele. vanasti pedesi karistati, seda tuleks ka nüüd teha arvan...

naisi austan ma näiteks sellega veel et näiteks oma naisel ei lase ma mehiseid töid teha ega käsi määrida. näiteks kui autoremont või muu siuke siis ikka mehe teema see ju või mida sa silmas pidasid, mis mõttes naisi ei austa?

a seda islami usku või mis sa rääkisid ma ka ei salli. tundub tobe olevat. õige mehelikkuse etalon on näiteks Arnold Schwarzenegger kellest kõik mehed peax eeskuju võtma- tema ei salli ka pedesi ja ütles et transvestiidid tuleks kõik magama panna! vot õige ju! aga naisi ju austab kui mees- ta rõhutab ka ullult soorolle ma pooldan seda

Andreaz, sa ka ei tea, millal lõpetada ... Tarka inimest rumalast eristabki see, et ta teab, millal vait jääda. Tee siit ise omad järeldused. Austusest ei tea sa küll mõmmigi ning kui beibed on sinu arust kõige naiselikumad naised - kamoon, ma kujutan ette, et su oma naine kodus ongi selline, kes istub pikad küüned õieli ja millegagi hakkama ei saa.

Just hetk tagasi lõpetasin söömise ja kujutad ette - ise keetsin ja küpsetasin ning pesin ka nõud puhtaks! Kas ind on lapsepõlves ahistatud, et sa selline kibestunud elukas oled? Pedevihkamine tuleb ka sellest, et paar venda sind trukkisid? Mine vaata peeglisse ja küsi endalt, kas oled ikka õige inimene teisi kritiseerima ja lahterdama. Sinu teoorait järgides ütleks ma, et kõik 130 kg ja rohkem kaaluvad rasvamaod tuleks ühiskonnast eraldada või äärmisel juhul magama panna. Mis sa sellest arvaksid?

Rohkem tolerantsust, paks poiss ning soovitaks vahepeal ka mõnda harivata ja kasulikku raamatut lugeda ning lahtiste silmadega siin ilmas ringi vaadata!

To randx - mis selles halba siis on, kui inimene on elukutseline korravalvur, politseinik? Ma ei saa aru, miks see inimesi häirib ... Ta muideks vägagi naiselik .. :blink:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aktivist oledki ment we? :blink:

üks asi on ment teine politseinik, seal on vahe! mendi mõtlemisega inimesi ei salli, politseinikku austan!

Andreaz, sa ka ei tea, millal lõpetada ... Tarka inimest rumalast eristabki see, et ta teab, millal vait jääda. Tee siit ise omad järeldused. Austusest ei tea sa küll mõmmigi ning kui beibed on sinu arust kõige naiselikumad naised - kamoon, ma kujutan ette, et su oma naine kodus ongi selline, kes istub pikad küüned õieli ja millegagi hakkama ei saa.

Just hetk tagasi lõpetasin söömise ja kujutad ette - ise keetsin ja küpsetasin ning pesin ka nõud puhtaks! Kas ind on lapsepõlves ahistatud, et sa selline kibestunud elukas oled? Pedevihkamine tuleb ka sellest, et paar venda sind trukkisid? Mine vaata peeglisse ja küsi endalt, kas oled ikka õige inimene teisi kritiseerima ja lahterdama. Sinu teoorait järgides ütleks ma, et kõik 130 kg ja rohkem kaaluvad rasvamaod tuleks ühiskonnast eraldada või äärmisel juhul magama panna. Mis sa sellest arvaksid?

Rohkem tolerantsust, paks poiss ning soovitaks vahepeal ka mõnda harivata ja kasulikku raamatut lugeda ning lahtiste silmadega siin ilmas ringi vaadata!

To randx - mis selles halba siis on, kui inimene on elukutseline korravalvur, politseinik? Ma ei saa aru, miks see inimesi häirib ... Ta muideks vägagi naiselik .. :unsure:

a ongi beibed-tibid naiselikud ju, mis neis mehelik on siis. ja pikkade küünte jutt sul peab paika. ära aja moodsat ahistus juttu, rumal jutt.mis paar venda trukkisid?ma olen mees soost, mismoodi saab miski vend mind trukkida ei saand aru!? kahjuks jään ikka oma arvamuse juurde et naine olgu naine ja mees olgu mees .ma pole nii moodne inimene et mõitsa pedede sallimist ja ahistamisjuttu

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ahahh. oota millega ma sinuarust naisi maha tegin? naisi austan ikka. ma räägin et naine peab käituma vastavalt oma soole nagu mai tea beibed või tibid umbes on ja mees olgu macho. mitte ma ei salli emase kätumisega mehi ja põki mehise käitumisega naisi. minuarust said mu jutust varesti aru ja panid teemast ööda, ma ikka oma arvamust avaldasin ja jään kindlaks sellele. vanasti pedesi karistati, seda tuleks ka nüüd teha arvan...

naisi austan ma näiteks sellega veel et näiteks oma naisel ei lase ma mehiseid töid teha ega käsi määrida. näiteks kui autoremont või muu siuke siis ikka mehe teema see ju või mida sa silmas pidasid, mis mõttes naisi ei austa?

a seda islami usku või mis sa rääkisid ma ka ei salli. tundub tobe olevat. õige mehelikkuse etalon on näiteks Arnold Schwarzenegger kellest kõik mehed peax eeskuju võtma- tema ei salli ka pedesi ja ütles et transvestiidid tuleks kõik magama panna! vot õige ju! aga naisi ju austab kui mees- ta rõhutab ka ullult soorolle ma pooldan seda

Sa veel küsid kuidas sa naisi maha tegid? ;) Sa vist ei jaga asjadest üldse midagi ja usud täitsa siiralt, et kõik mis oled siin postitanud, on vägagi normaalne? Mulle tundub, et sa ei oska end kõrvalt vaadata ja analüüsida, mis jama sa välja ajad. Ja seda, et kõik naised peaks beibed olema - seda sa siis kõrvutadki naiseks olemisega ja et naise roll ongi beib olla? NO tänan EI!!!! See veel puudus, et kõik naised oleks bimbod ja mehed sinusugused nn. machomehed. Aga noh, eks iga pott leiab oma kaane ja sina oledki ju leidnud - sul on ju oma beibe, nii et naudi, mitte ära viida siin oma aega normaalseid/asjalikke naisi maha tehes.

Ja nisi mitte austava käitumise puhul mõtlesingi nii nagu ütlesin - oma seksistlikute postitustega sa ei austa naisi, kes on sinu "beibe-ideaalist" erinevad - seega sa ei ausagi naisi :blink:

Ja et sinu meelst tuleks ala homod maha lasta? Appi...sa oled ikka eriline idikas. Kas Hitler oli ka lahe mees? Või Stalin? Kõik kes pole nagu mina tuleb hävitada? Kas see on sinu moto? Kui nii, siis pane ennast kohe põlema!!!!! :unsure: Mis see sind kotib, mis teine inimene magamistoas teeb? Või milliseid riideid kannab või kas kodus pesu peseb?

Aga jah, sinuga ongi mõttetu vaielda, niikuinii ei jaga sa nendest asjadest midagi. Kui sa ise ka aru ei saa, et sa midagi valesti oled siin kirjutanud, siis hakkab mulle ühe enam tunduma, et tegemist on mingi ajukääbikuga!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
üks asi on ment teine politseinik, seal on vahe! mendi mõtlemisega inimesi ei salli, politseinikku austan!

a ongi beibed-tibid naiselikud ju, mis neis mehelik on siis. ja pikkade küünte jutt sul peab paika. ära aja moodsat ahistus juttu, rumal jutt.mis paar venda trukkisid?ma olen mees soost, mismoodi saab miski vend mind trukkida ei saand aru!? kahjuks jään ikka oma arvamuse juurde et naine olgu naine ja mees olgu mees .ma pole nii moodne inimene et mõitsa pedede sallimist ja ahistamisjuttu

Nagu ma enne ütlesin - tark inimene teab, millal lõpetada. Kuna sa pooltki mu jutust ei mõiganud, siis ei viitsi ma asju ka lähemalt selgitama hakata. Over and out, gannibal telekat vaatama ....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
üks asi on ment teine politseinik, seal on vahe! mendi mõtlemisega inimesi ei salli, politseinikku austan!

a ongi beibed-tibid naiselikud ju, mis neis mehelik on siis. ja pikkade küünte jutt sul peab paika. ära aja moodsat ahistus juttu, rumal jutt.mis paar venda trukkisid?ma olen mees soost, mismoodi saab miski vend mind trukkida ei saand aru!? kahjuks jään ikka oma arvamuse juurde et naine olgu naine ja mees olgu mees .ma pole nii moodne inimene et mõitsa pedede sallimist ja ahistamisjuttu

Kuidas sind trukkida saab? Eeeheee.....sa ei jaga ikka tõesti millestki midagi. Kas sulle peab siis ette näitama ja näitama millised kohad sul veel olemas on, millest sul aimugi ei olnud :blink:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kuidas sind trukkida saab? Eeeheee.....sa ei jaga ikka tõesti millestki midagi. Kas sulle peab siis ette näitama ja näitama millised kohad sul veel olemas on, millest sul aimugi ei olnud :blink:

ahahhaa ei ma jaga jah. tahad öelda otse et mees paneb mehele ###### ######? no kle minuga siuke asi juhtuks siis tapaksin need trukijad või ennast onju. sellist raha pole olemas et ma miski mehega siukest teeks. mehel pole ###### kuhu trukkida ju persest situtakse, sitaauk pole nikkumiseks! pealegi see riist millega mees trukib läheb kõvaks mehel vaid ilusat naist nähes/katsudes

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Bwahahahaaa... müstiline mees Andreaz ikka. Tema postid on selle foorumi tõelised pärlid... viimasel ajal midagi asjalikku eriti ei kirjutata, siis saab vähemalt nalja.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Andreaz, sa ka ei tea, millal lõpetada ... Tarka inimest rumalast eristabki see, et ta teab, millal vait jääda. Tee siit ise omad järeldused. Austusest ei tea sa küll mõmmigi ning kui beibed on sinu arust kõige naiselikumad naised - kamoon, ma kujutan ette, et su oma naine kodus ongi selline, kes istub pikad küüned õieli ja millegagi hakkama ei saa.

Just hetk tagasi lõpetasin söömise ja kujutad ette - ise keetsin ja küpsetasin ning pesin ka nõud puhtaks! Kas ind on lapsepõlves ahistatud, et sa selline kibestunud elukas oled? Pedevihkamine tuleb ka sellest, et paar venda sind trukkisid? Mine vaata peeglisse ja küsi endalt, kas oled ikka õige inimene teisi kritiseerima ja lahterdama. Sinu teoorait järgides ütleks ma, et kõik 130 kg ja rohkem kaaluvad rasvamaod tuleks ühiskonnast eraldada või äärmisel juhul magama panna. Mis sa sellest arvaksid?

Rohkem tolerantsust, paks poiss ning soovitaks vahepeal ka mõnda harivata ja kasulikku raamatut lugeda ning lahtiste silmadega siin ilmas ringi vaadata!

To randx - mis selles halba siis on, kui inimene on elukutseline korravalvur, politseinik? Ma ei saa aru, miks see inimesi häirib ... Ta muideks vägagi naiselik .. :blink:

Ja kus sa tead et ta naiselik,kas te olete paar?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Külaline
Teema on suletud.

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×