Jump to content
j6ujunn

Vot see on alles naine:D

Recommended Posts

Kuulge, kasvage suureks. Minu eelistused ja tahtmised siinjuures ei mängi mingisugust rolli, nii et isiklikuks ka ei maksa siin minna.

Ei ole meeste sporti ega naiste sporti, nagu ei ole meeste töid ja naiste töid jne jne. Me enam ammu ei ela meestekeskses maailmas. Kui tahate modelle vaadata, siis palun, vastavasisulisi saite on terve nett täis. Või käige tänaval silmad lahti, neid nö pandavaid naisi on kevade tulekuga ju suhteliselt palju välja ilmunud. Siin räägime kulturistidest kui sportlastest, ja LOOGILINE, et ka naiskulturistidel on lihast...

Ja transvestiitlus on kulturismist küll väga kauge teema...

ei ole meeste töid ja naistetöid :) noo ma küll pesu ei triigiks ei heegeldaks ega kooks või muud säärast ei teeks päris pedekas siuke mees kes midagi niukest teeks. ja naised ju autosid ei remondi ega müüri ei lao põhimõtteliselt!?keevitaja ja toru-jyri ja sepp ka pole naise amet!? või mis? selliseid ameteid ikka sitaks mis on spets meestele ja mis naistele aind! minu teada naised ei võigi rasket füüsilist pingutust teha.sugu on ja jääb! mees olgu mees ja naine naine! ma ei salli moodsaid pede mehi ja mehelikke naisi.

täna võsareporteris näitas seda tipp sumoka õde kes seinu pahteldas ja võttis peeter võsa õlale ja trenni pidi üle 100 kg kangiga tegema- ka välimuselt tõeliselt rõve ja mehelik eit- siuke kohe ei taha nigu naine olla ega oska!?minujaoks arusaamatu kes oma soole vastavalt ei käitu

Muudetud kasutaja Andreaz poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kulturistina on see naine suurepärane, kuid naisena on ta paras mutant.

Aga see sumoka õde. Ju siis pole külas nii kangeid mehi, kes selliseid töid julgeks teha. Mehelik oli tõesti, nagu vene l :) . Kõnnak oli selline, et nüüd saate kõik tappa.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

to banana - tee palun endale selgeks transvestiitluse tähendus(Transvestiidid (TV) on mehed ja naised, kes endas leiduvaid ja sisemisest vajadusest esile kerkivaid vastassoole omaseid jooni ajuti võimalikult mitmekülgselt, näiteks riietuse kaudu, nähtavale toovad. Siiski kutsutakse naistransvestiite harva transvestiitideks, sest naiste puhul ei ärata mehelik riietus või käitumine enam ammu tähelepanu ega võõrastust)

to andreaz - üks tõeline mees ei usalda kunagi oma pükste pressimist naisele. ma pesen ka nõusid ja koristan oma elamist, sinu loogika järgi olen pedekas? samas olen mitmekordne medaliomanik Eesti MV-lt vabamaadluses? pedekas? eile saabusin kolmepäevaselt puhkuselt kunstilaagrist. kas ma käitun oma soole mittevastavalt?kasvage suureks, poisid!! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
7 noo ma küll pesu ei triigiks ei heegeldaks ega kooks või muud säärast ei teeks päris pedekas siuke mees kes midagi niukest teeks. ja naised ju autosid ei remondi ega müüri ei lao põhimõtteliselt!?keevitaja ja toru-jyri ja sepp ka pole naise amet!? või mis? selliseid ameteid ikka sitaks mis on spets meestele ja mis naistele aind! minu teada naised ei võigi rasket füüsilist pingutust teha.sugu on ja jääb! mees olgu mees ja naine naine! ma ei salli moodsaid pede mehi ja mehelikke naisi.4

Mis kategooria alla IT tööd käivad? Et noh - pärast suur koll Andreaz siin mõtleb, et eks see IT meeste punt üks paras grupp hädisesid pederaste on (sellisel juhul võtab Andreaz sõna foorumis, mille on üles pannud peded mehed - oih seda häbi otsa küll sellisel juhul) kes kangiga ei jaksa vehkida ja kellel rämedaid naharebendeid käeliha peal suvel välja ei paista.

Ja pesu ei triigi? Mis sellel üleminekuperioodil kus vaba ja vallaline olid aga päris oma naist veel ei olnud käisid dressides ringi (või viisid kotiga kõik emale triikida???) ja sööklas söömas (sest noh - olgem ausad - TÕELINE mees ju süüa ei tee ja tube ei korista, ükskõik kui tühi kõht on või kui hullusti korter haiseb)?

Get real.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

just vaatasin, et mul kraanikausis hommikune kohvikruus ... ei tea, kas julgen seda pesema hakata või siis ootan niikaua, kui tütar koju tuleb? :) dilemma!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mis kategooria alla IT tööd käivad? Et noh - pärast suur koll Andreaz siin mõtleb, et eks see IT meeste punt üks paras grupp hädisesid pederaste on (sellisel juhul võtab Andreaz sõna foorumis, mille on üles pannud peded mehed - oih seda häbi otsa küll sellisel juhul) kes kangiga ei jaksa vehkida ja kellel rämedaid naharebendeid käeliha peal suvel välja ei paista.

Ja pesu ei triigi? Mis sellel üleminekuperioodil kus vaba ja vallaline olid aga päris oma naist veel ei olnud käisid dressides ringi (või viisid kotiga kõik emale triikida???) ja sööklas söömas (sest noh - olgem ausad - TÕELINE mees ju süüa ei tee ja tube ei korista, ükskõik kui tühi kõht on või kui hullusti korter haiseb)?

Get real.

ah saate ju aru küll tegelt, ärge üle pingutage. ok pesu ka vist sõjaväes triigitakse-mehed. aga mul pole omal selleks lihtsalt vajadust, pole lihtsalt asju peres mis triikimist vajaksid. ok nõudepesemine ka hädavajalik ja teevad ka mehed nõus ja süüa mul meeldib teha. kulturistid jm. sportlased peavad ise oma ninaesise eest hoolitsema. aga on ikka asju no kasvõi kudumine ja heegeldamine jm. mida ikka meestel teha ei sobi ja naised ju reeglina autoalla ei roni jm. turva amet näiteks võtame: naine võib poeturva olla kaubanduskeskuses aga ükski naine pole baaris väljaviskaja ega turvafirma patrullautopeal, polleris aga sobivad siiski

IT sobib hästi meestele sellel alal pole nigu vahet sool, aga minuarust rohkem mehed ongi sellel alal rohkem algust teind ja programmeerijad ka vist mehed pigem enamus-mehed ju targemad mõnes mõttes, meestel ja naistel on erinev mõtlemine ka miski ruumitajuvuses näiteks pidid naised kehvemad olema ja see on selgelt näha autojuhtimises reeglina on mehed roolis kindlamad ja on erandeid muidugi...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ega heegeldamisoskus kohe pedeks tee. Igasugused oskused tulevad ainult kasuks - sõltud vähem teistest inimestest. Sureb nt. naine ära või jookseb teise mehe juurde - mis siis saab? Palud võõrastelt abi? Kui aga on oskused olemas - no problemo, ainult kumminukk naise puudumisel tarvis muretseda :) .

Kõrgema riskiga ametitele, nt. päästeteenistusse ja pollarisse naised ei sobi tõesti. Uurijaks või kabinetitöötajaks jah, kuid tänaval patrulliv naisvõmm erilist turvalisust küll ei tekita. Kui siis politsei piirdelinte paigaldama.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

[ Kõrgema riskiga ametitele, nt. päästeteenistusse ja pollarisse naised ei sobi tõesti. Uurijaks või kabinetitöötajaks jah, kuid tänaval patrulliv naisvõmm erilist turvalisust küll ei tekita. Kui siis politsei piirdelinte paigaldama.

Ütle seda Aktivistile! Vaata, mis vastab sulle selle peale. Igaks juhuks hoia ka käe(jala)ulatusest eemale :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Siin räägime kulturistidest kui sportlastest,

Pigem räägime kui laborirotist

selline keemiaga moonutatud keha on lihtsalt vastik ja veider vaadata.

Ennevanasti näidati laatadel habemega naisi, et jobud endid täisväärtuslikena tunneksid.

nüüd siis haigeid inimesi, kes oma keha ära on moonutanud.

Spordiga pole siin vähimatki seost.

Kärumees on ka tugev ja teeb füüsilist ega ta seepärast sportlane ei ole.

Sport on AUS võistlus - Fair Play.

See tädi on keemiatööstuse produkt.

Mingi ebaõnnestumine.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuulge, aga vahest on siin teemas miskit seost nn. "meheliku häbiga" - et näe tema on selline, milline mina tahaksin olla... ja siis veel koguni naisterahvana on saavutanud selle taseme!?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kuulge, aga vahest on siin teemas miskit seost nn. "meheliku häbiga" - et näe tema on selline, milline mina tahaksin olla... ja siis veel koguni naisterahvana on saavutanud selle taseme!?

jajaa muidugi seda ka

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Oh ei, Aktivist ja võmm? :D - ma parem kaon mõningaks ajaks.

Ja muide...ma enamasti remondin oma autot kah ise :unsure:

Aga see selleks....

Pildil oleva naisterahva kohta me ju ei tea keegi, keda või mida ta kasutas, et sellist lihasmassi saada...Aga karm töö jõusaalis selle taga ka kindlasti on. Siiski--kui ei tea, ärge spekuleerige keelatud ainete ja kes-teab-mis-sarnasel teemal veel, onju :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
näiteks pidid naised kehvemad olema ja see on selgelt näha autojuhtimises reeglina on mehed roolis kindlamad ja on erandeid muidugi...

Oot-oot...MIDA?? (mul siiani pole rooliga küll probleeme olnud, hea meelega sõidaks rallitki, kui pappi ja aega üle oleks.. :unsure: ) Tekkis kange tahtmine veel nokkida kohe...Milleks siis naised veel ei kõlba, ah?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Pildil oleva naisterahva kohta me ju ei tea keegi, keda või mida ta kasutas, et sellist lihasmassi saada...Aga karm töö jõusaalis selle taga ka kindlasti on. Siiski--kui ei tea, ärge spekuleerige keelatud ainete ja kes-teab-mis-sarnasel teemal veel, onju :unsure:

Naistel ei olegi võimalik selliseks end ju lihtsalt treenida??? Nagu IFBB mehed ei saa olla sellised ilma steroidideta, öelgu mis tahavad ikka on teada, et ebaseaduslikult, mis siis et tõestada ei saa ja polegi vaja. Pooltel veel naiste rinnad ka. Aga kui sellist tegevust poleks, ei eksisteeriks ka kulturismi

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Oot-oot...MIDA?? (mul siiani pole rooliga küll probleeme olnud, hea meelega sõidaks rallitki, kui pappi ja aega üle oleks.. :unsure: ) Tekkis kange tahtmine veel nokkida kohe...Milleks siis naised veel ei kõlba, ah?

no kuule seda teavad ja räägivad kõik ju et tegelt on nii, see pole uudis. ma räägin: on erandeid! aga ajuehitus on naistel ja meestel erinev ja kehakeemia erinev, me pole kesksoost.

tihti, väga tihti vaatan liikluses esimest autot et mida kuradit ta seal ees teeb ilmselt naine roolis ja kusjuures pea alati on naine kui nii arvan. ENAMUS naisi sõidab sitasti aga mitte kõik!

muidugi igast erandeid on kutsekoolis mõnel kursusel 30 autolukkseppa poisid ja üks tüdruk ka oli kuuldavasti sama ehitusega. aga selge et see pole normaalne ju-see pole tavaline ju-on erandid.

no kle samuti kutsekoolis naised õpivad õmblejaks, mina ega ükski teine mees ei läheks ju sinna seda samust õppima, see ju ullike kes erandiks osutub

Muudetud kasutaja Andreaz poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Külaline
Teema on suletud.

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×