Jump to content
j6ujunn

Vot see on alles naine:D

Recommended Posts

Sellest elukast on siin varemgi pilte olnud. Mis seal ikka öelda...testosteroonipomm on! vastik vaadata lausa... :)

Naisteisu läheb ära, kui selliseid pilte näen. :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Selliseid pilte on netis palju. Ja nad pole netis seepärast, et rahvas saaks vaadata, kes on pandav või kes mitte või keda kõlbab naiseks võtta ja keda mitte. Kasvage suureks ja pöörake tähelepanu sellele, mis foorumi ja alateemaga on tegu!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

on jah täiza haige transvestiit. ei tea miks naised meestesporti teevad ja meeshormoone süstivad. mehed tahavad mehemad olla-kulturistid saan aru aga tundub et need naised tahavad ka mehed olla...imelik mis nende peas toimub. jõusaal muidu sobib naistele hästi aga hoidgu nad aind meesuguhormoonidest eemale

aktivist vis tahaks ka selline põkk olla?

arvan et samamoodi ei sobi vist eriti naistele võitluskunstid ja ralli

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
on jah täiza haige transvestiit. ei tea miks naised meestesporti teevad ja meeshormoone süstivad. mehed tahavad mehemad olla-kulturistid saan aru aga tundub et need naised tahavad ka mehed olla...imelik mis nende peas toimub. jõusaal muidu sobib naistele hästi aga hoidgu nad aind meesuguhormoonidest eemale

aktivist vis tahaks ka selline põkk olla?

arvan et samamoodi ei sobi vist eriti naistele võitluskunstid ja ralli

Kuulge, kasvage suureks. Minu eelistused ja tahtmised siinjuures ei mängi mingisugust rolli, nii et isiklikuks ka ei maksa siin minna.

Ei ole meeste sporti ega naiste sporti, nagu ei ole meeste töid ja naiste töid jne jne. Me enam ammu ei ela meestekeskses maailmas. Kui tahate modelle vaadata, siis palun, vastavasisulisi saite on terve nett täis. Või käige tänaval silmad lahti, neid nö pandavaid naisi on kevade tulekuga ju suhteliselt palju välja ilmunud. Siin räägime kulturistidest kui sportlastest, ja LOOGILINE, et ka naiskulturistidel on lihast...

Ja transvestiitlus on kulturismist küll väga kauge teema...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aktivist,

kas sul mõni pilt leidub endast? :huh:

Äkki oled ise ka põkk? Võib-olla sm. Andreaz ei julgeks enam vobsee plõksida, kui oma pilti ka näitad :):P

Muudetud kasutaja Banana poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ok pilt vaadatud, selge et naine ei saa selliseks lihtsalt proteiini süües, aga ka selge on see, et ükski naine ei saaks selliseks trenni tegemata...

Nii, et ärge loopige teise tehtud tööd si*ga üle..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aktivist,

kas sul mõni pilt leidub endast? :P

Äkki oled ise ka põkk? Võib-olla sm. Andreaz ei julgeks enam vobsee plõksida, kui oma pilti ka näitad :):lol:

Ei ole:) A mis see nn põkiks olemine hirmutaks kedagi või? :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kas sul mõni pilt leidub endast? :huh:

Äkki oled ise ka põkk? Võib-olla sm. Andreaz ei julgeks enam vobsee plõksida, kui oma pilti ka näitad :):P

No kui Aktivistist enne pilte ei näe, siis peale Võsu laagrit kindlasti (juhul kui ta muidugi kaadrisse ära mahub), sest lubas kuskil postituses ta sinna ju tulla. Või eksin Aktivist, mh-ah?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No kui Aktivistist enne pilte ei näe, siis peale Võsu laagrit kindlasti (juhul kui ta muidugi kaadrisse ära mahub), sest lubas kuskil postituses ta sinna ju tulla. Või eksin Aktivist, mh-ah?

Tulen-tulen jah kindlasti;) A ma ju ei öelnud, et ma põkk olen :) Eriti veel peale 5 nädalast treeningpausi ja kipsiga mööda linna ringilohisemist...Aga nu selle vea parandame varsti ära ilusti...tuul minust läbi igatahes ei puhu :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kurb, et pilti pole... :):lol:

aga... mis aktivisti statistilised andmed on? Käsivars pool meetrit? :huh:

Kus ma kirjutasin et ise selline põkk olen? Ei kuskil ju :P Ma lihtsalt propageerin kõva trenni ja ei kannata naiste nõrgukesteks pidamist ega sellest tulenevalt nendele igasuguste allahindluste tegemist.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kus ma kirjutasin et ise selline põkk olen? Ei kuskil ju :) Ma lihtsalt propageerin kõva trenni ja ei kannata naiste nõrgukesteks pidamist ega sellest tulenevalt nendele igasuguste allahindluste tegemist.

Elu ei oleks enam huvitav, kui mehed ja naised oleksid kõiges võrdsed. Olen nõus, et piitspeenikesed näitsikud ei ole ilusad, kuid igal asjal on piir. Mis kasu sa naisena päriselus reaalselt saad, kui 300 kg-ga jalapressi teed?

Mainisid enne, et transvestiitlusel ja naiste kulturismil pole mingit seost. Teatud määral ikka on küll, kui naisel on soov mehelik olla.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Elu ei oleks enam huvitav, kui mehed ja naised oleksid kõiges võrdsed. Olen nõus, et piitspeenikesed näitsikud ei ole ilusad, kuid igal asjal on piir. Mis kasu sa naisena päriselus reaalselt saad, kui 300 kg-ga jalapressi teed?

Mainisid enne, et transvestiitlusel ja naiste kulturismil pole mingit seost. Teatud määral ikka on küll, kui naisel on soov mehelik olla.

Nu ma olen küll vist natsa mehelikum kui enamus naisi (siiski mitte välimuselt) ja vormisoleku kasu on end siiani ka igati õigustanud...Rohkem siinkohal ei kommentaari igaks juhuks.. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Külaline
Teema on suletud.

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×