Jump to content
sexyer

Hommikune rasvapõletus

Recommended Posts

Tere!

Lugesin siin Amazonis selle hommikuse rasvapõletus artikli läbi ja tekkis paar küsimust...

1.Kas ma siis kohe peale seda rasvapõletust söön hommikust?

2.Kas teen sama pikalt hommikul rasvapõletust kui tavaliselt õhtul?

Aitäh!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere!

Lugesin siin Amazonis selle hommikuse rasvapõletus artikli läbi ja tekkis paar küsimust...

1.Kas ma siis kohe peale seda rasvapõletust söön hommikust?

2.Kas teen sama pikalt hommikul rasvapõletust kui tavaliselt õhtul?

Aitäh!

Tere,

Tead... Kui sa oled tööinimene ja pead kella 8-ks tööle minema, siis mina soovitan sul see poolteist tundi magada hoopis. Magamine on ikka ülimalt oluline. Ma olen hetkel väga vähe magada saanud ja ega see treening ei ole ikka see. Kui aus olla, siis täitsa masendav.

Õhtul peale tööd, kui viimane süsivesikute portsjon tuli lõunasöögist, on sama hea efekt. Lsiaks sellele see liigutamise mõnu.

Aga kui on aega magada, siis muidugi. peale treeningut kohe valku ja süsivesikuid. Ja täitsa julgelt võid süüa.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas kuskil oli jälle mingi artikkel mis soovitas tühja kõhu peale aeroobset teha ve? Oeh...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oleneb, kui pikk vahe on ärkamise ning treeningu alguse vahel. Ma teen tavaliselt ärgates valgu+rasva kokteili ning ca 75 minuti saab treening tuule tiibadesse. Ja mis kõige olulisem- rasv põleb mühinal;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Oleneb, kui pikk vahe on ärkamise ning treeningu alguse vahel. Ma teen tavaliselt ärgates valgu+rasva kokteili ning ca 75 minuti saab treening tuule tiibadesse. Ja mis kõige olulisem- rasv põleb mühinal;)

See on tõesti hea lähenemine. Kuid kahjuks olen tööinimene, nii et nädalavahetusel proovin ka :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Magada tuleks jah kindlasti nii, et oma normi magad täis. Kui ma ei maga piisavalt=ma ei kasva. Vähemalt mul oli nii. Suure stressiga on ka nii, et ei taha hästi kasvada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Magamise koha pealt ma magan oma normi täis,nii et hullu pole (6h öösel ja 2h päeval)

Aitäh vastuste eest!

Btw,see artikkel on siin samas amazonis,pealkiri on hommikune rasvapõletus :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere,

Tead... Kui sa oled tööinimene ja pead kella 8-ks tööle minema, siis mina soovitan sul see poolteist tundi magada hoopis. Magamine on ikka ülimalt oluline. Ma olen hetkel väga vähe magada saanud ja ega see treening ei ole ikka see. Kui aus olla, siis täitsa masendav.

Sa saad ju õhtul varem magama minna kui tahad hommikul trenni teha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×