Jump to content
run45

kätekõverdused 30 sekundi jooksul

Recommended Posts

palju keegi kätekõverdusi suudab kolmekümne sekundi jooksul teha nii, et rind puutuks maapinda,,,,,,ise suudan 34. :)

palju õnne!

aga 24h jooksul?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

sama targad teemad oleks - mitu korda jõuad 30 sekundi jooksul lõuga tõmmata? ühel jalal kükkida? rinnalt suruda keharaskuse kangiga jne jne. postitused võiks olla asjalikud, mitte foorumi keskkonda risustavad, siis saab anda ka asjalikke vastuseid :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kõik siuksed asjad on harjutamise asi - lõuatõmme, jõutõmme, kõhulihased jne. ja ei kuulu seega minu arust

mingite eriliste näitajata alla, seni kuni need pole meeletult madalad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

run väga vähe aega oled sis harjutanud kui ainult 34 kiiruse peale teinud ,nipp selge sis peaks rohkem natsa ikka tulema :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

20 sek. jooksul teen 5 kätekõverdust - 1 on 4 sek. - ja kui nii teha 30 kõverdust ära rinna trenni lõppu tuleb mega hea pump!

PS- ajapeale pole teinud ja ise tglt teemast aru ei saa! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
palju keegi kätekõverdusi suudab kolmekümne sekundi jooksul teha nii, et rind puutuks maapinda,,,,,,ise suudan 34. :)

See on väga asjalik küsimus. Osadesse koolidesse sisseastumisel ongi füüsilised katsed aja peale, nt kang rinnalt, kükid, lõuatõmbed. Kui on ilusti kontrollitud kõverdused, st keha sirgu, rind maast umbes 5 cm kõrgusele, käed 45 kraadi ja siis ilusti sirgu, sisi ega palju ei suudagi, kui just spets trenni pole teinud. See on hea tulemus. ise olen teinud nii max 45 korda. Aga peale seda oli rind mõnnalt täis ka.

Arvan, et sa teed rohkem, kui nii mõnigi siin targutaja. Aga seda juhul, kui sa teed korralikult.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

to younger - asjalik küsimus? :) tahaks minna tartu ülikooli magistrisse majandust õppima. palju peaksin lõuga tõmbama, et kindlasti sisse saada? mida juttu ...

Muudetud kasutaja gannibal poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
to younger - asjalik küsimus? :) tahaks minna tartu ülikooli magistrisse majandust õppima. palju peaksin lõuga tõmbama, et kindlasti sisse saada? mida juttu ...

Kle mine arene. KAs ma rääkisin Tartu Ülikoolist. Äkki tahab ta minna Sõjakooli või Päästekolledžisse või Politseikolledžisse või Korrektsiooni. Ära vahi nii palju oma mätta otsast.

Kõik need ajapeale tegemised nõuavad eritreeningut.

Tunnistan, et küsimus oleks võinud olla natukene teist laadi ehk a'la kuidas seda tehnikat ja kiirust arendada, kuid kui teil midagi asjalikku öelda ei ole, siis niisama omale postituspunkte koguda ja tarka panna on mõttetu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mõttetu küsimus lausa nõuab mõttetut vastust - to younger. Ja arenemist soovitan sulle. Ehk siis kui julged hakata avalikult solvama, siis samamoodi võiksid julgeda ka avalikult vabandada, nolk! :)

Muudetud kasutaja gannibal poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mõttetu küsimus lausa nõuab mõttetut vastust - to younger. Ja arenemist soovitan sulle. Ehk siis kui julged hakata avalikult solvama, siis samamoodi võiksid julgeda ka avalikult vabandada, nolk! :)

Kui ma kuidagi solvasin, siis ma ka vabandan. Aga ma ei ole kedagi solvanud. Pigem nagu solvasid sina mind. Aga poel hullu, ma pole nii hella hingega :huh:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mõned aastad tagasi, kui veel Eda-Ines Etti juhtis "Guinessi rekordeid", tehti ka rekordit 60 seki jooksul kätekõverduste tegemises. Ma ei mäleta, kui palju võitja tegi (keegi võib välja uurida), kuid oponendil hakkas kiirest kõverdamisest igatahes paha.

Ma arvan, et paljud mäletavad "Robinsonidest" sõjaväelast Siirit. Mäletamist mööda tegi tema minuti jooksul 60 tükki. Nii, et teil, mehed, on veel kõvasti arenguruumi.

Ma ise pole kunagi mingi aja peale proovinud, sest küllaltki kõrge vererõhu tõttu muutub hingamine eriti raskeks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mees, loeb ikka mitu korda järjest oma rütmiga jõuad teha. Kiirus rikub tehnikat ja see mõttetu rapsimine pole miskit mille üle uhke olla. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kle mine arene. KAs ma rääkisin Tartu Ülikoolist. Äkki tahab ta minna Sõjakooli või Päästekolledžisse või Politseikolledžisse või Korrektsiooni. Ära vahi nii palju oma mätta otsast.

Kõik need ajapeale tegemised nõuavad eritreeningut.

Tunnistan, et küsimus oleks võinud olla natukene teist laadi ehk a'la kuidas seda tehnikat ja kiirust arendada, kuid kui teil midagi asjalikku öelda ei ole, siis niisama omale postituspunkte koguda ja tarka panna on mõttetu.

Oleksid võinud siis täpsustada, mis koolidest sa räägid. Tavakoolides oleks natuke imelik, kui oleksid füüsilised katsed näiteks selleks, et minna kirjandust õppima.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minul kõrgkooli (SKA) sisseastumiskatsetel olid kätekõverdused sees...naistele siis küll mitte aja peale, sest suurem osa nagunii teha ei jaksanud :) Ja lubati isegi nii teha, et jalad maas ja käed madala pingi peal :huh:

Edaspidi tegime katseid 2 korda aastas ja siis armu enam ei antud. Nii 28-31tk tuli ikka ära (olenes eelmisest õhtust ja konditsioonist :P )

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×