Jump to content
savi_

Suve-statistika

Recommended Posts

Kuna lähenemas suvi ja trennis aega käia ( seoses eksamite/ iluste ilmadega jne ) üha vähem aega ning ka saalis on rahvast järjest vähem, tekkis küsimus, et kas teie (rahvas) teete suvel ka sama agaralt trenni, või peaks suvel pigem kergemalt võtma.. laskma paar kuud organismil puhata ?

Ma olen praegu segaduses ise natuke, et kas juunist hakata hardcore trenni tegema (jooksma, ujuma, saalis käima) ning kenasti proteiini sööma või hoopis minna tööle ja lebotada rannas nagu iga aasta ning suve lõpul jälle regulaarselt trennima. Mõistan , et see kõik on individuaalne, aga huvitav oleks teada, mis laiemad rahvamassid sellest arvavad. Ei tahaks nigu ülekoormust ja tüdimust tekitada, sest ülejäänud aasta teen tublisti trenni 3-4korda nädalas , aga ahvatlev mõte oleks suvel, siis kui rohkem aega/raha ning puhanud pea, endale vähe rohkem koormust anda.

Ise mõtlesin, et kui hakkaks koormama, siis käiks näiteks hommikul saalis, päeval ujumas/päevitamas ning õhtul harrastaks jooksu 45min. Ostaks paraja portsu endale taastusvahendeid ja vaataks, kui hästi suvel areneks.

Kõik mõttearendused on teretulnud peale asjatu möla ning viidete "otsi" foorumist analoogseid teemasid. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ikka taiega edasi,mis siin vihmases suves ikka peesitada :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ikka taiega edasi,mis siin vihmases suves ikka peesitada :D

Endale imponeerib just mõte, et vaimselt/füüsiliselt oleks oluliselt paremini puhanud iga päev, sest puudub

eksamistress jne. Suvel peaks justkui head eeldused olema seega trenniks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ise teen nii edasi, et nii palju kui aega ja viitsimist on nii palju käin. Kui ikka ilm ilus siis väga ei roni vist kangi alla, aga kui tõmbab sinna siis ikka :D Aga nädalas 2 kangi trenni ikka tahaks teha. Suvel on muu trenn nt. ujumine, rattaga sõitmine ja neid ikka korralikult.

Muudetud kasutaja painkiller poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Juuli, august olen enamasti maal, seal pole võimalik jõusaali kasutada. Küll on aga mõned hantlid, nendega treenisin 2x nädalas. Jooksmas käisin nii 5x nädalas, rattaga sõitsin ja ujusin iga päev. Ujumas käisin tavaliselt õhtul kaheksa-üheksa aeg. Hea lõõgastuda ja keha sopast puhtaks pesta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Peaks vist tööd ka sutsu tegema. hea oleks nii: 1 kuu raske töö, teine lebotada(trenni võib ka teha) ja näiteks kolmas kuu juba tõsisemalt saalis hakata käima. Aga ei tea veel, eks näis.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

inimestel pole vist oma ajaga midagi teha, et rannas passida.

solaariumis saad sama tulemuse kätte 15mintsaga.

ja aega jääb sportimiseks ning muudeks tegevusteks palju rohkem.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mul on tavaliselt vastupidi, kui teised tahavad suveks vormi, siis mind just enam saali ei tõmba, niiet ma puhkan.

puhkamine koosneb siis ilusate ilmade puhul paar korda nädalas rannas korralikku ujumist, tund-paar

mõnikord saab rannas agregaatidel lõugagi tõmmatud ja rööbaspuudel surumist tehtud :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu arvates eristab tõsiseid treenijaid hommikvõimlejatest just selle põhjal,kas tehakse ka suvel trenni sama innukalt või lastakse alla talval saavutatud vorm,mina kül ei kavatse oma suure töö ja vaevaga saavutatud resultaati suvel nullida,joomise ja tühjakarrgamisega,töö on muidugi teine asi,pappi on vaja!!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kahjuks ei kasva raha puu otsas niiet peab suve vaheaja tööd rabades veetma nagu kõik eelmised suved, aega pole tõesti töö ajal veel trenni minna nii kurb kui see ka poleks :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ise lähen suvel ehitusele tööle ja saali jätan nii kauaks pooleni kui tööd teen aga jah niisama tuima ja lebo küll ei kavatse panna!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

suvel teen raudselt trenni tugevalt edasi. aega on palju ja tervis tugev. mõned korrad nädalas saalis veeta küll puhkamisele halvasti ei mõju, pigem hoiab erksamana enda liigutamine.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ega see pikaajaline rannas passimine ka hästi ei mõju - saate endale veel igasugused kiirgused. Alles siin öeldi, et ükski päikesekreem ei kaitse kiirguse eest. Ja solaarium - kui karjuvat vajadust ei ole, parem seda asutust mitte külastada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×