Jump to content
jasmiini

ainult naistele

Recommended Posts

mis su mees sellest teab ja mis tema asi see?

Just.

Ei ole mina veel ühtki trenni selle pärast vahele jätnud kunagi... Kui siis ehk ainult kõhtu ei treeni nii kõvasti kui tavaliselt, lihtsalt ebamugav või valus tunne on vahel. Muule võib aga küll täie rauaga tuld anda, nii nagu tavaliselt, ei juhtu midagi halba. Ega "päevad" ei ole haigus ega "päevadega" naine invaliid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mis su mees sellest teab ja mis tema asi see?

Mees on ise sportlane ja treener ning küllap ta midagi ikka juba teab ka. Mis see tema asi on? Imelik oleks vähe, kui oma naine mehe asi ei oleks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mees on ise sportlane ja treener ning küllap ta midagi ikka juba teab ka. Mis see tema asi on? Imelik oleks vähe, kui oma naine mehe asi ei oleks.

ma olen ka sportlane aga oma naise päevadest ei tea küll midagi. ei tea kas see tema trennis käiku segab. ta ei räägi ka sellest.

aind vahel ise avastan kui asjakallale asudes miskit ette jääb <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mul just vastupidi, absoluutselt ei taha siis süüa ja magus ajab lausa iiveldama. Kogu aeg on täiskõhu tunne ja söömine toimubki mul sel perioodil kella järgi. Lihtsalt vaatan, et nüüd on nii ja nii mitu tundi möödas ja tuleb vist süüa.

Ent tahtsin treeninguteadlikemalt küsida, kuidas on sel perioodil lood trenniga? Mul mees ei taha mind siis eriti trenni lubada ja kui ikka lähen, ütleb, et ise tead, kui loll oled. Ei taha ju minemata jätta, kohe on jube paks tunne :)

Ma eeldan, et mees ei taha trenni lasta, sest arvab, et siis ei peaks treenima?! See on mingi nõukaaegne uskumus vist, et päevade ajal ei tohi trenni teha. Kui enesetunne lubab seda vabalt teha, siis ei ole selles midagi halba. Seda räägivad ka nii arstid kui ka treenerid. Ütle seda talle siis! Imelik küll, mille peale naisi lollideks peetakse... <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
"ainult naistele" selline pealkiri kohe sunnib mehi teemat piiluma, kui oleks olnud näiteks "tampoon või sidemed" poleks üksiki mees tahtnud vaadata <_<

Mõned mehed loevadki kõiki teemasid. See "ainult naistele" on sama naljakas teema nimi nagu oleks "ainult meestele". :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ma olen ka sportlane aga oma naise päevadest ei tea küll midagi. ei tea kas see tema trennis käiku segab. ta ei räägi ka sellest.

aind vahel ise avastan kui asjakallale asudes miskit ette jääb :D

LOLOL! Päeva tsitaat!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hommikust, aga kas kellelgi sellist asja kah on, et päevad justkui harvemaks jäänud pärast aktiivsemalt treenima hakates, sellesmõttes, et käivad vähem või jäävad mõni kuu lausa vahel? Või on see ka jällegi mingi müüt?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Hommikust, aga kas kellelgi sellist asja kah on, et päevad justkui harvemaks jäänud pärast aktiivsemalt treenima hakates, sellesmõttes, et käivad vähem või jäävad mõni kuu lausa vahel? Või on see ka jällegi mingi müüt?

Oleneb kui kauaks see probleem kestma jääb. Kui liiga pikaks ajaks, siis tuleks lasta end kontrollida. Kui mõni kord vigurdab, siis võib see trennist olla küll, eriti kui enne trenni pole teinud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No kui ma nüüd päris ausalt räägin :P siis olen viimased pool aastat üritanud aktiivselt beebiootele jääda.... samas ka trenni teinud (rohkem aeroobset ja nac ka bodypumpi) ja niivõrd-kuivõrd tervislikult toitunud (tuginedes siinsete foorumite tarkusteradele ;) )... ja nüüd siis peale tablode järele jätmist on iga kuu üks jama ja samas pettumus kui paar testi jälle tehtud ja ei miskit.... vabandust nüüd sai küll hirmus isiklikuks mindud.... :ph34r: aga nii on... vbl mul libarasedus, kuna tahan hirmsasti

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No kui ma nüüd päris ausalt räägin :P siis olen viimased pool aastat üritanud aktiivselt beebiootele jääda.... samas ka trenni teinud (rohkem aeroobset ja nac ka bodypumpi) ja niivõrd-kuivõrd tervislikult toitunud (tuginedes siinsete foorumite tarkusteradele ;) )... ja nüüd siis peale tablode järele jätmist on iga kuu üks jama ja samas pettumus kui paar testi jälle tehtud ja ei miskit.... vabandust nüüd sai küll hirmus isiklikuks mindud.... :ph34r: aga nii on... vbl mul libarasedus, kuna tahan hirmsasti

Selliseid asju ei saa "hirmsasti" tahta. Mida pingevabam, seda parem.

Parim asi, mis reeglina aitab, on lapsendada (teeksid samas ka ühe suure heateo)...tähelepanu läheb mujale, siis jäädakse ka rasedaks.

Ma olen pidanud olude sunnil üsna palju reisima. Mingi uus koht v6ib olla ka täiesti mõtteid mujale viiv.

Muudetud kasutaja Aile poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kiisupojake, soovitaks sul günekoloogi juures ära käia ja ebaregulaarse menstruatsiooni põhjus välja selgitada. See võib olla tingitud hormoonaalse taseme kõikumisest ja kui plaan rasestuda, siis vaja see korda saada. Liigne stress ja üliaktiivne sportimine ei tule kasuks. Kui plaan triipudeni jõuda, tuleks stressi vähendada ja mõõdukalt sportida.

Üldiselt oleks vaja sul ovulatsiooni aeg kindlaks teha ja selle järgi toimida. Siin olekski abiks naistearst või siis ovulatsioonitestid.

Teada on, et munarakk on viljastusvõimeline umbes 24 tundi peale ovulatsiooni ja seemnerakk püsib eluvõimelisena umbes 72 tundi. Seega on rasestumine kõige tõenäolisem juba 3 päeva enne oletatavat ovulatsiooni (sest nii kaua püsivad spermatosoidid elusana) ja lõpeb päev peale oletatavat ovulatsiooni (siis, kui munarakk oma viljastusvõime kaotab).

Kuna sul aga tsükkel sassis, siis võib ka ovulatsiooniaeg kõikuda. Ja ovulatsioon on kõige aluseks B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kallid naised. Nii palju kui mina tean tekivad menstruatsiooni häired (ärajäämine või vähenemine) treeningu tõttu ainult siis, kui treening muutub liiga raskeks. Ära jääb siis kui oled oma kehale treeninguga "kõvema paugu andnud", see aga ei tähenda, et peaksid trennist üldse loobuma. Kui on mitu korda ära jäänud tasuks otsida juba ka teisi põhjuseid. Vähemaks jäämine ei tohiks küll kedagi häirida, ongi kergem seda aega üle elada :rolleyes:

Oma kogemuse põhjal võin öelda, et treeningut segab see aeg ainult Sinu enese peas. Mina nt teen päevade ajal vähema koormusega kõhulihastele trenni, aga teisi asju ikka samamoodi. Mida vähem lased ennast häirida, seda vähem sind see aeg ka häirib.

Jõudu treeningutel!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kallid naised. Nii palju kui mina tean tekivad menstruatsiooni häired (ärajäämine või vähenemine) treeningu tõttu ainult siis, kui treening muutub liiga raskeks. Ära jääb siis kui oled oma kehale treeninguga "kõvema paugu andnud", see aga ei tähenda, et peaksid trennist üldse loobuma. Kui on mitu korda ära jäänud tasuks otsida juba ka teisi põhjuseid. Vähemaks jäämine ei tohiks küll kedagi häirida, ongi kergem seda aega üle elada :(

Oma kogemuse põhjal võin öelda, et treeningut segab see aeg ainult Sinu enese peas. Mina nt teen päevade ajal vähema koormusega kõhulihastele trenni, aga teisi asju ikka samamoodi. Mida vähem lased ennast häirida, seda vähem sind see aeg ka häirib.

Jõudu treeningutel!

Minu puhul ei tea mitte keegi põhjust, miks pole juba üle 2 aasta. Nüüd on hakanud olema 1x mitme kuu jooksul.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×