Jump to content
JosifAadu

Kuidas on kehaehitajatel lood vahest õllega?

Recommended Posts

Joon õlut regulaarselt,vahel saab ka liialdatud, ehkki möönan, et see sporditegemisega hästi kokku ei sobi- liialdamist pean silmas.

Pean end õllegurmaaniks ja mark sõltub olukorrast. Peale kõva trenni või saunas eelistan nn. januõllesid- Originaal,Albert,Premium näiteks. Pubis või niisama vaikselt nautides midagi tugevamamaitselist- Rock,Alexander või mõni Tšehhi õlu. Talvel joon vahel ka tumedat.

Kõige paremad ongi minu arust Tšehhi õlled. Ei saa neile vastu ei Skandinaavia, ei Saksa õlled. Pole ime, et tšehhid aastas 150 liitrit näo peale endale sisse laksavad ;)

Kanged õlled ei meeldi, samuti näiteks Disel ja Ice-tüüpi asjad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Üldiselt joon Saku õllesid. Rock ja Hele meeldivad oma humalase maitse pooleks. Pilsner on hea suveõlu. Mõnikord proovin huviga ka erinevaid marke, aga pole millegi muu juurde pidama jäänud.

Saaremaa X...vat sellist asja ma kõrist alla ei saaks. Alkohol tapab õllemaitse ära ja seetõttu ma üle 6 "voldiseid" eriti ei joo. Miks just Saaremaa X?

Aga miks mitte? Mulle meeldib X kõige rohkem. Miks ma siis peaksin midagi muud jooma. Samas nt tume Puls ei lähe mul ka alla, kallasin kraanikausist alla, lihtsalt jõleda maitsega.

Ja üldsegi tavaliselt need, kes räägivad Saaremaa X-st mingeid lugusid, et mürk jne, pole ise julgenud proovidagi seda. Aga see selleks, maitse üle pole mõtet vaielda.

Nii vähe neid õllejoojaid siis siin liigubki?? ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kõige võikam õlu on muidugi alkoholivaba õlu. ;)

Aga Marek, kui sa jood õlle külmumise piiril, siis võid kasvõi kust juua - maitset ikka ei tunne. Aga nagu aru sain, siis sa maitse pärast vist ei joogi...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

siin loe vennad lasevad saarema X-i, nii kange õlu ei ole enam õige õllemaitsega sinna ju piiritust juurde pandud et saada see 11volli kätte, süda läheb pahax kui seda keele pealegi võtta ;):D

endale lähevad peale alla 5% õlled nagu premium,saku ice ja pilsnerid...

Muudetud kasutaja V.K poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei panda Saaremaa X-i piiritust juurde, vist kuskil 15 kraadini on võimalik õlut ajada ka niisama. Olen ise joonud koduõlut, kuhu oli topult suhkrut pandud ja see oli raudselt kangem kui X, ehkki piiritust ega viina polnud kindlasti lisatud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

no olen just õlle sõber.kanget õlle joon ka vahelt aga seda iki suht külmalt.rohkem meeldivad iki heledad ja lahjad õlled nagu saku ice.blond jne.muu mul alla ei lähe ma mõtten et mingi dzin,viina vanatallinn,vein jubedad.aga maitse üle ei vajelda.;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Õllega on nõnda, et kodumaise kvaliteet on kehvapoolne.

Baltikumis eelistan Leedu Svyturise lahjat jooki

Lätis on lemmik Terbatas

Eesti õllest Albert

Mujalt talvel Trappist tüüpi tume jook Belgiast

suvel Löwenbrau või Itaalia Morettti

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lemmikuks on Saku on ice ja red imperial..

Poolas viibides ostsin sealt ilmselt mingit tsehhi õlut Lech 0.66 liitrises rohelises pudelis ja peab tunnistama,et parimat õlut ma pole saanud kui oli LECH

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Korra kuus tavaliselt kuu lopu poole ,votame vähe treeningkaaslastega ja klubiomanikuga moned olled peale rasket trenni ja muidugi sauna!!!! Eriti lahe on talvel kui saab veel lumes ingleid teha!!Midagi pole teha kui sellises seltskonnas juba oled. Pea asi et koik tunnevad stressist ja muust väikest taastust!!!See kes on vilatsam meist olnud treeninkutel see peab välja tavaliselt tegema.Nii palju veel et treenin sommidega!Parim olle kulmalt miller ja kodumaine kraam!!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu treener on öelnud, et kord kuus tuleb end korralikult umbe tõmmata. See pidavat isiklikud pinged maha maandama, eesmärgil et hiljem läheb trenn libedamalt. ;) isiklikult pole proovinud (veel)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Korra kuus tavaliselt kuu lopu poole ,votame vähe treeningkaaslastega ja klubiomanikuga moned olled peale rasket trenni ja muidugi sauna!!!!

WOW

klubiomanikuga

mõtelge ise

wow

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×