Jump to content
chinski

Kõhtu trimmiv kreem meestele

Recommended Posts

Siin on üks paljudest kreemidest ( http://www.avon.ee/PRSuite/buying/showcase.jsp?subCatID=69 ), geelidest, mis lubavad rasvu põletada ja kõhupiirkonna väiksemaks teha. Kas sellelaadseid tooteid võib usaldada või on see järjekordne trikk, kuidas pakusdelt pakse rahakotte natuke õhemaks teha?

Ette tänades.

Muudetud kasutaja chinski poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

arvan et seda teavad aint need inimesed kes on ise seda kreemi kasutanud!mina igatahes ei usu sellistesse asjadesse nagu butterfly aps jne.proovi järgi ja siis pärast anna teada kas oli kasu ka ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kahju, et pole veel lagedale ilmutud kreemiga mis mõjuks ajutegevusele. Ühesõnaga, määriks pea kokku ja IQ tõuseb.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

nende kreemidega pidavat olema selline asi, et neil on sees sama toimeaine, mida kasutavad parkalid ehk need kes nahka pargivad. Tõmbab naha pingule

selle kreemi toime pidavat kestma mõned tunnid, seejärel läheb kõik tagasi nii nagu oli.

rasvapõletusest on loomulikult asi kaugel

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Heh, vis samasugune kreem, nagu tsellu oma naistele.....Ma saan aru, et kui on toimunud VÄGA suur kaalukaotus ja inimene pole enam kõige paremas eas ning tema nahk kaalulanguse tõttu nö suureks jääb.....nu siis võibolla miski ajutine efekt, et tõmbab veidi rohkem trimmi (näiteks paned peale enne naistesse minekut ;) ), aga muidu......häh.... Kulutage parem oma raha trennile, mitte ärge ostke tarbetuid vidinaid! :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

koostisained koffeiin ja l-carnitiin on küll tõhusad... kuid minuteada seespidiselt manustamisel.

aga ma ei tea et välispidiselt ka mõjub.... aga samas ka shampoonid sisaldavad aminohappeid ja vitamiine...

ja siit ka mul küsimus:

Kas valk mõjub ka lihaste peale määrides?

Kas on kuskil valgukreemi mida lihastele peale määrida?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
koostisained koffeiin ja l-carnitiin on küll tõhusad... kuid minuteada seespidiselt manustamisel.

aga ma ei tea et välispidiselt ka mõjub.... aga samas ka shampoonid sisaldavad aminohappeid ja vitamiine...

ja siit ka mul küsimus:

Kas valk mõjub ka lihaste peale määrides?

Kas on kuskil valgukreemi mida lihastele peale määrida?

siin poes minumeelest oli mingi ameerika NO-värk, mida pidi lihastele peale määrima

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

telli siis juba plaastrid kah mis on k6ik kuulsused r2igelt k6hnaks teinud:) miks need kuulsused ikka muidu bankettidel burgereid syya saavad:D sellised need reklaamid on..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
telli siis juba plaastrid kah mis on k6ik kuulsused r2igelt k6hnaks teinud:) miks need kuulsused ikka muidu bankettidel burgereid syya saavad:D sellised need reklaamid on..

kuulsustel pidi mingi imesüst olema, mis mingitmoodi soodustab vormi.

et põhimõtteliselt panevad nad steroide

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kuulsustel pidi mingi imesüst olema, mis mingitmoodi soodustab vormi.

et põhimõtteliselt panevad nad steroide

Ma ka kuulnud, et igasugu Britneyd ja muud mankid konkreetselt süstivad endale mingisuguseid imerohte sisse.. kes teab palju ka sellest tõsi on.. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×