Jump to content
Aero

Mõned küsimused.

Recommended Posts

Proovisin kasutada otsingumootorit enne tobeda postituse tegemist, kuid ei leidnud soovitut.

*Sooviksin teada, kuidas saada kangiga surumisel progressi juurde?! Keegi kusagil mainis, et teha vähem kordusi ja rohkem seeriaid ja lisada iga nädal 2,5 kilo juurde. Aga mu jõusaalis on väikseimad kettad 5 kilose raskusega ehk siis saan muuta raskusi 2 x 5 kg kaupa. Andke nõu palun.

* Ma sooviks oma treeningu vältel tulemuseks saada JÕUDU, kas ma peaks siis kõiki harjutusi tegema rohkemate seeriate ja väiksemate kordustega ning suurenevate raskustega? Kas lisakätekõverduste tegemine, lõuatõmbamine, rööbaspuudel surumine kodustes tingimustes trenni Kõrvalt annab Jõule kasu või pole erilist kasutegurit?

Ootan pingsalt asjalikku vastust TEISELE küsimusele.

Suur aitäh! B)

Muudetud kasutaja Aero poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
*Teine küsimus oleks, et mis oleks alternatiiv harjutus Negatiivse pingi pealt surumisele? Nii palju kui mina oma pinke vaadanud olen, siis mu pinke negatiivsesse sättida ei saa ja ei tahaks ju kõiki kettaid pingi alla ka toppida.

Näiteks rööbaspuudel surumine.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Surumise jaoks võid proovida üht vanaaegset varianti, mida küll algselt kasutati küki jaoks. Pane kruvidega kokku kuus tollist (2,54 cm) lauda , umbes 40 cm pikad. Surumise jaoks on sul veel vaja kedagi , kes hoiaks seda klotsi sul rinna peal ja julgestajaid. Alusta näiteks raskusest , millega jõuad selle klotsi pealt teha näiteks 2x6 , järgmine trenn , mis võiks olla 6-7 päeva hiljem , võtad ühe laua ära ja SAMA RASKUSEGA üritad jälle 2x6 jne. kuue nädala pärast jääb üks laud ja seitsmendal pole ühtegi , 6 kordust sa kindlasti siis enam ei jõua , 2-3 kordust oleks super. Kui julged seda proovida , siis ära ainult haaret väga laiaks aja ja surumise tehnika peab olema korralik.Selline NÕU näiteks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See klots rinna peal siis hakkab nagu järkjärgult rinda üles ehitama?

Ma käin ikka klubis jõusaalis, vaevalt, et hakkan seal mingeid vigureid tegema.

Ma pidasin surumisprogressi juures rohkem mingit treeningkava silmas, tänud sellegi poolest.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
See klots rinna peal siis hakkab nagu järkjärgult rinda üles ehitama?

Ma käin ikka klubis jõusaalis, vaevalt, et hakkan seal mingeid vigureid tegema.

Ma pidasin surumisprogressi juures rohkem mingit treeningkava silmas, tänud sellegi poolest.

Klots ei ehita sul midagi , tahtsid vist jõudu juurde saada.See on treeningkava , jah lisaharjutusi ma ei viitsinud panna praegu.Vigurite kohta ütleks , et näit Reval Spordis on klotsid olemas ja Eesti kõige kõvem suruja hr. Leesman kasutab neid minu teada üsna kogu aeg. Üldiselt, kui tahad teha trenni tavaliselt , siis arvesta ka tavaliste tulemustega, pealekauba on see algajate jaoks liiga karm kava.

Muudetud kasutaja BULDOOSER poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mis oleks kui ma kangi ise klots klotsi võrra rohkem suruma hakkan? Et algul vähe ja järjest sügavamalt hakkan päev päevalt suruma?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See pole kaugeltki mitte sama... ma arvan, et pole sul mingit surumise kava vaja. Algajatel tuleb jõudu ka tavalise massitreeninguga juurde, kui tahad rohkem jõudu siis tee nt 2-6 kordust seerias. Surumise tulemus hakkab järjest suurenema ja kui kunagi 100-120 peal kinni jääd siis äkki võta selline surumiskava käsile

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
See pole kaugeltki mitte sama... ma arvan, et pole sul mingit surumise kava vaja. Algajatel tuleb jõudu ka tavalise massitreeninguga juurde, kui tahad rohkem jõudu siis tee nt 2-6 kordust seerias. Surumise tulemus hakkab järjest suurenema ja kui kunagi 100-120 peal kinni jääd siis äkki võta selline surumiskava käsile

seda vaja oligi. Aitäh! B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mis oleks kui ma kangi ise klots klotsi võrra rohkem suruma hakkan? Et algul vähe ja järjest sügavamalt hakkan päev päevalt suruma?

See ei ole võimalik. Miks sa arvad , et sina algajana oled targem , kui tuhanded jõutõstjad , kes teevad klotsiga lamades surumist?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×