Jump to content
Aero

Spagaat!

Recommended Posts

Küsimus siis selline et, olen 17 aastane ja sooviks oma jalalihaseid ning kõõluseid spagaadini venitada, tean, et see on pikk venitusprotsess, aga kas üldse sellises vanuses tohibki üldse end sinnamaani venitada? Kui jah, siis sooviks mingisugust venitusprogrammi ja näpunäited, et ma liiale ei läheks ja kõike õigesti ilma vigastuteta teeks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Küsimus siis selline et, olen 17 aastane ja sooviks oma jalalihaseid ning kõõluseid spagaadini venitada, tean, et see on pikk venitusprotsess, aga kas üldse sellises vanuses tohibki üldse end sinnamaani venitada? Kui jah, siis sooviks mingisugust venitusprogrammi ja näpunäited, et ma liiale ei läheks ja kõike õigesti ilma vigastuteta teeks.

Netis on infot küllaga. Muide - ühelt jalalt teisele ei lähe mitte ühtegi lihast ega kõõlust. Seega on spagaat enamikele inimestele kättesaadav B)

P.S. Lühike postitus sellepärast, et kiire on. Muidu võiks pikemalt kirjutada:(

Muudetud kasutaja jrx poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pole jalge vahel küll ühtegi kõõlust, aga reielihased pidavat päris lihtsalt haiget saama, samuti munarebendid ja liigas seal kahejala vahel või miskit. B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Njaa... mina olen ~2 kuu jooksul 2 korda midagi õrnalt ära rebestanud. Kuid mingi programm oleks küll huvitavam äkki teha, praegu lihtsalt 2x korda nädalas u 10 min, tulemust pole, rohkem ei viitsi niisama ka. Oleks kava mille järgi teha siis isegi pingutaks B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen tõmmanud puusapainutaja ära paar korda, kui oli vaja suht külmalt spagaati teha (esinemisel) Lihased soojaks ja ei ole probleeme!

Muide siin kuskil oli juba varem selline teema, kus ma ka rääkisin, milliseid venitusi spagaadi saamiseks teen...ei viitsi uuesti kirjutada sama juttu...B)

Muudetud kasutaja aktivist poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Küsimus siis selline et, olen 17 aastane ja sooviks oma jalalihaseid ning kõõluseid spagaadini venitada, tean, et see on pikk venitusprotsess, aga kas üldse sellises vanuses tohibki üldse end sinnamaani venitada? Kui jah, siis sooviks mingisugust venitusprogrammi ja näpunäited, et ma liiale ei läheks ja kõike õigesti ilma vigastuteta teeks.

Vanuse pärast ära muretse. Ülejäänu leiad ehk siit:

http://forums.amazon.ee/index.php?act=Sear...lite=%2Bspagaat

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×