Jump to content
Trixu

jookidest

Recommended Posts

See on vist minu kiiks aga siiani pole mulle ükski spordijook maitsenud:( Aga trenni tehes oleks vaja midagi muud ka kui ainult vett või kuidas? Mida kujutab endast Fat Burneri jook? Sarnane jook nagu teised spordijoogid? Annab ta midagi juurde ka lisaks rasva põletamisele?

Ettetänadest,

Trixu B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mis ta ikka juurde annab, L-Carnitine parandab ka südametööd väidetavalt. Põhimõtteliselt selle joogi eesmärk ikka rasvapõletuse kiirendamine.

Oleneb mis Sa ootad spordijoogist a) taastaks jõuvarud ? b ) põletaks rasva ? c) taastaks veevarud? d) oleks proteiinirikas?

Kõik oleneb soovidest B) Parim spordijook on ikkagi vesi :D

Muudetud kasutaja enemy poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

a) taastaks jõuvarud ? b ) põletaks rasva ? c) taastaks veevarud? d) oleks proteiinirikas?

kas kõike korraga ühes pudelis poleks võimalik saada ?B)

mis aja jooksul näiteks fat burner mõjuma hakkab? Kui tihti seda peaks jooma(trenni teen kolm korda nädalas)? :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kui sul sellised soovid on siis äkki peaksid mõtlema selle ise kokku panemisele?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kasvõi iga päev

välismaa samadest toodetest valmisjookidest all starsti FLAME, mulle maitses see paremini

tulemusi vast heal juhul mõne kuu pärast näha, eeldades et muu toitumine ja trenn paigas:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Fat burnerist pidavat saama ka 100% inimese päeva vitamiini vajadustest.

0.5l Aura mineral pidi katma 75% päevasest vitamiini vajadusest, hind ei vaja kommenteerimist. B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kasvõi iga päev

välismaa samadest toodetest valmisjookidest all starsti FLAME, mulle maitses see paremini

tulemusi vast heal juhul mõne kuu pärast näha, eeldades et muu toitumine ja trenn paigas:D

kiiremini kui mõne kuu ;) kui toitumine paigas siis esimesed tulemused 3-5 nädalat (omad kogemused) ja seejuures hullult trenni ei teinud :D ma arvan et fat burnerit mõistlik juua ikka 1 pudel päevas.Ja juua ikka Fat Burner 3000 mitte 1000 .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×