Jump to content
Tom

Treening!

Recommended Posts

Olen siin nüüd vaadanud neid söögiplaane ja lugenud jutte toidulisade kohta ning tekkis üks selline küsimus, et kas kulturistid on kõik miljonärid või mis? Kui nüüd arvutada kokku kõik summad mis kuus trenni peale läheb, on see üks korralik kuupalk. Ma mõtlen: saalimaks, toit, toidulisad etc. olen ise ka juba pikka aega igate pidi proovinud, aga raha läheb ikkagi natuke liiga palju. Ma saan aru , et oleks profesionaal, aga ei ole ju! Oleks väga tore kui saadaksite näiteid, mis moodi teie toime tulete ja kui palju seda va pappi teil kuus trenni peale kulub! Ette tänades...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

saali kuukaart 300.- creatin 3 kuu peale 295.- whey lemon protekas 1,5 kuu peale 495.-( see palju tava toidu peale läheb ei oska öelda, aga éks kogu see värk kallis ole ikka....) Ega ma eriti palju asju ei söö ka aga mingid tulemused on näha....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul läheb 500 krooni jõusaal kuus -toidulisasid ei tarvita - proovin tavatoidust kõik kätte saada - U know - 5 toidukorda... Ja söön 300 eek eest - argipäevadel - seal on siis nii, et umbes 40 muna ja iga päev kuskil 800g kodujuustu + muu nodi süsivesikute saamiseks. Ja rämpsu ka ikka :). Nädalavahetustel toitun vanemate rahakoti pealt :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

1 KUUS. 385kr jõusaal, 345kr No1. Iga 3 kuu tagant 300kr Kreatiin. Päevas söön ``Jahutatud broileri fileed 150 - 300g) 20kr- soovitan kõigile: 100g on 24g valku ja 1g rasva. Söön veel kohupiina, muna, tatrapudru jne...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

40 muna päevas? Püha taevas! Kas see tähendab, et munast võtadki kogu valgu ja liha peale üldse ei looda? Ja kas see toimib, ma mõtlen nii ühekülgne valk? Hea odav on see muna muidu küll. Kui nii saama, siis hakkaks ise ka miljon muna sööma:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Üdiselt peax seda müügil olema igas suuremas poes. On kaks võimalust. Kas ostad 3tükki pakendis ( tükk=150g) , mis tuleb sutsu kallim, või ostad liha letist ( 150g tükk on umbes 12kr.) Mine lihtsalt liha leti juurde ja küsi ``Kas teil jahutatud broileri filee lõike on müügil`` On müügil kaubamajas, Kristiines jne Prismas jne. Kindlasti leiad...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Käin soomes Tikkurillas trennis, seal sigaodav üliõpilastele 2 EUR kord ja aasta kaart 55 EUR, ja saal missugune...2 treenerit on korraga saalis. Lisaravinte(toidulisade) lett on rohkem juba meie Pirta kaupluse moodi oma sisu poolest...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×