Jump to content
Rebane

Uus foorum

Recommended Posts

Nonii - Nagu näete, on avatud siis uuem ja stiilsem foorum. Ma pikalt ei hakka momendil seletama - palju asju on vaja veel õigemaks näppida (näiteks blogisid ei saa te veel teha - peagi jõuan). Kõikide probleemide/küsimsutega pöörduda minuni erasõnumite teel või siinsamas teema all.

kthx.

P.S. Paluks silmad lahti hoida - ma ei jõua tõesti KÕIKE asju näha seoses uuendustega, nii et kui märkate kadunud linke, pilte jms värgendusi, PALUN andke teada. Ka kui tundub tõlkes sõnakasutus VÄGA imelik, karjuge ka siis ning soovitage omapoolne vaste sellele välja - nii saan rutem muudatusi teha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

natuke häirivad mustad kastid nuppude ümber ... st borderid ... liialt kontrastseks kisub.

Asi mis poleks paha näiteks on väike "isiklik" galerii vms ... et kes tahab, saab miskit oma poseerimispilte üles toppida. Sounds like rate ? Jeah , aga blogida saab ka varsti ju :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
tsiteerimine on midagi uut! :) - sry a ma ei oska!

Sellega on nii, et tuled hommikul vaatad - OHHOOO uus teema koos 15 vastusega. Ja tahaks osadele vastata. Klikid aga sinna TSITAAT nupule ja järgmise postituse juures kah tsitaat nupule jne jne jne ja siis päris alla vajutad sellele VASTA nupule (valgel taustal) ning KABUUM - nopitakse kõik jutud sulle tekstikasti, millele seda nupukest vajutasid. Ühesõnaga - katseta tiba ja saada ru :lol:

natuke häirivad mustad kastid nuppude ümber ... st borderid ... liialt kontrastseks kisub.

Asi mis poleks paha näiteks on väike "isiklik" galerii vms ... et kes tahab, saab miskit oma poseerimispilte üles toppida. Sounds like rate ? Jeah , aga blogida saab ka varsti ju ;)

Ja mis puutub värvilahendusse siis - graafika kui sellise võtsin orignaalfoorumiilt - mida muutsin, olid värvid ning JAH ma tean osades kohtades on asi liiga ROOSA aga ma tasapisi muudan seda CSS'i (targemad vennad järsku editivad ise CSS'i ära ja saadavad mullle - saaks ju välja panna selle).

Ja mis puudub galeriivärgendusse... noh... Ma ei luba momendil midagi aga nagu ma ütlesin - üllatusi mul varuks on - lihtsalt tuleb veidi kannatust varuda. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ning võibolla pole kõik veel näinud, et meil blogisekstsioon on - tuleks lihtsalt vaadata sinna üles menüüribale kus KASUTAJAD, KALENDER, CHAT jms on ning seal BLOGI LINGILE klikata.

Nüüdseks peaks juba kõikidel kasutajatel blogitegemisvõimalus olemas olema nii et andke aga tuld.

Ja kui ei saa hakkama (ei luba, karjub et seadistused on valed) siis andke aga teada ning proovin parandada.

Vajutad +tsitaat ja vasta, väga lihtne minuarust

Vajutades ''Vasta nupule, vastad sa nagunii juba tsitaadiga. Valides VASTA kohe ülalt, vastad ilma tsitaadita. Valides +tsitaat (hästi mitmes kohas) ja siis vasta.. vat see on midagi muud :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Puudub selline võimalus nagu "mine esimese lugemata postituseni" või mina ise lihtsalt ei leia seda?

Peaks neid võimalusi olema - pealehelt viib sind kõige uuema postituse juurde, foorumite nimekirjast punasele noolega nupukesele klikates viiakse sind viimase sinu poolt lugemata postituseni.

post-233-1146210854_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tere

Ma alguses mõtlesin, mis imelikud ruudukesed siin on. Jõudsin järeldusele, et need on need vigurmolud, ainult et minu tark massin ei loe neid välja :) .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere

Ma alguses mõtlesin, mis imelikud ruudukesed siin on. Jõudsin järeldusele, et need on need vigurmolud, ainult et minu tark massin ei loe neid välja :) .

Vanad vigurmolud momendil ei tööta. Vabandan. Proovin andmebaasi läbi sõeluda ja asendada uutega vms.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mis asjad need blogid on:(ei tää

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

minu arust on se nati jama et pole enam seda fitnessi asja seal üleval sealt oli kohe hea ja mugav asju näpida ja sorkida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
minu arust on se nati jama et pole enam seda fitnessi asja seal üleval sealt oli kohe hea ja mugav asju näpida ja sorkida.

Ära muretse, tuleb tagasi esimesel võimalusel ka päis. Lihtsalt proovige 4-5 päeva ilma hakkama saada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mis asjad need blogid on:(ei tää

Blog ehk siis weBLOG. Mõningad ütlevad, et see on siis nn. veebipäevik. Fitness.ee kasutajad võivad seda vabalt kasutada ka ehk Treeningpäeviku asemel - hea ju oma edumärkidest ja treeningust kirjutada. Samas ka teistel hea võimalus seda siis kommenteerida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×