Jump to content
inside14

5-Methyl-7-Methoxyisoflavone

Recommended Posts

hetkel pole rahalist võimalust aga kuu aja pärast umbes on soov mull seda tellida sinu kaudu!! võtan ise mailiteel ühendust!!! muidu kõik teised kommenteerige siia teemasse kuidas to aine toiminud on!!! ;)

enda tellimus jõudis täna kohale, mis seal ikka proovime ära. aine ise on kollane ja kibe. pipett on suur, õpetuses öeldakse, et 2 pipeti täit hommikul ja õhtul. huvitav, kuidas seda kogust küll keele all hoitakse ;)

või on 2 pipeti täit päeva kohta, 1 hommikul ja üks õhtul?

Suggested Usage

Take 2 full squeezes of the pipette (2ml) morning and evening. Squirt Methoxy-Max under the tongue and hold for 60 seconds. Swallow any excess. Take Methoxy-Max for 4 weeks, leaving 1 week rest before starting again.

Muudetud kasutaja aise poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

imelik, et ta teil kibeda maitsega on. Ise kui proovisin siis oli küll selline väga magus ( ala suhkrusiirup suhkrutükkidega ;) )

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
imelik, et ta teil kibeda maitsega on. Ise kui proovisin siis oli küll selline väga magus ( ala suhkrusiirup suhkrutükkidega ;) )

kergelt tükiline on ta küll, ju siis pole maitseaineid sees, et veits kibe on. palju sa teda tarbisid ja kas oli kasu ka?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Olen ka ise toodet proovinud. Ei olnud tükkise ega ka kibe.

te olete proovinud seda, mis siin epoes oli nagu ma aru saan. methoxy max on teise tootja poolt valmistatud, sellest ka erinevused maitses ja ka koostises mingil määral arvatavasti. algul tundus nagu oleks kergel tükkis aga loksutades läks normaalseks. kui ma ellu jään siis annan ka tulemustest teada ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Algul, kui see toode ilmus, siis sai ka ära proovitud, maitse oli nagu ta oli, aga mida ei olnud oli loodetud tulemus.Nii et vähemalt minu puhul see ei toiminud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
tekkis veel endal kaks küsimust antud aine kohta. kas puhkepäevadel on mõtet kasutada (neil päevadel kui trenni pole) ja kas alkoholi tarbimine teeb midagi halba ka?

Ennast huvitaks ka see küsimus!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Algul, kui see toode ilmus, siis sai ka ära proovitud, maitse oli nagu ta oli, aga mida ei olnud oli loodetud tulemus.Nii et vähemalt minu puhul see ei toiminud.

700.- (niipalju ta vist algul oli, või 800 isegi, igatahes kallim kui praegu) on väga suur summa vastu taevast lasta ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
imelik, et ta teil kibeda maitsega on. Ise kui proovisin siis oli küll selline väga magus ( ala suhkrusiirup suhkrutükkidega ;) )

nii ongi jah, alguses panin lihtsalt tilga keele peale maitsemiseks ja sain valesti aru. tegelt on magus, õrnalt kibe järelmaitse.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sai ka esimene päev sellega mööda saadetud,aga midagi erilist ei olnud :rolleyes:

Eks aeg näitab mis edasi saab.

Btw tahtsin küsida kas panete täiesti täis pipetti keele alla või sellise nagu ette juhtub?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mitte ainult USAs, vaid tundub, et üle interneti igalpool, selle Methoksi kohta mingit infot pole. Igalpool on üks ja seesama jutt, mis on selline:

"70ndatel testiti loomade peal seda kommertlikult, tulemus kommertslikult makstud vähetuntud ajakirjas avaldati, patent maksti kinni, et seda ainet teised ettevõtted ei puuduks järgmised aastakümned, ja inimkatsetest vaid üks kasin, tõenäoselt taas kommertslik, katse, viidi läbi, ja publitseeriti kui miskit positiivset tulemust andis."

Teaduslikult miskit lubavat ei ole lugeda selle kohta. See võibki olla taotluslik, et miskit infot pole, äri-eesmärgid. Uskuda siis kedagi ja tema kuut sõpra, et neil miskit see toode kasu tõi? Kõik see info, mis ma selle produkti kohta läbi vatasin, jättis mulle negatiivse mulje.

Ostaks seda toodet siis, kui saaks mõnegi usaldusväärse artikli, mis kinnitab et see produkt töötama peaks. Kui keegi viitsib otsida sellist artiklit, siis postitage. Ma vaatasin omajagu aega läbi foorumeid ja artikleid, mitte ükski neist lubavat märki ei andnud, nagu ka see Thread siin.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ma olen enda peal seda katsetand ja see töötas reaalselt. Parim spets. lisand mida seni kasutanud olen. Pole enam väga mitu a. seda müügil näinud :D

numbreid ei mäleta aga peeglipilt oli meeldiv- iga nurga alt tundusid kuidagi suurem, Ja seda päris lühikese aja jooksul.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ma olen enda peal seda katsetand ja see töötas reaalselt. Parim spets. lisand mida seni kasutanud olen. Pole enam väga mitu a. seda müügil näinud :D

numbreid ei mäleta aga peeglipilt oli meeldiv- iga nurga alt tundusid kuidagi suurem, Ja seda päris lühikese aja jooksul.

Siin on üks artiklitest, mis jõudis tulemusele, et mitte midagi head metoksi ei teinud:

http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC2129166/

Mina ei usu seda, et sulle peegelpilt näitas paremat pilti, ja et veel seejuures selle lisandi tõttu. Kuna toode on omajagu kalli raha eest (689 kr vedelal kujul) müügil hetkel eiselt-i lehel, siis ei tahaks ka raisata raha enda peal inimkatse tegemiseks, oleks see 100kr-se hinnaga, siis muidugi ostaks katsetaks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Siin on üks artiklitest, mis jõudis tulemusele, et mitte midagi head metoksi ei teinud:

http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC2129166/

Mina ei usu seda, et sulle peegelpilt näitas paremat pilti, ja et veel seejuures selle lisandi tõttu. Kuna toode on omajagu kalli raha eest (689 kr vedelal kujul) müügil hetkel eiselt-i lehel, siis ei tahaks ka raisata raha enda peal inimkatse tegemiseks, oleks see 100kr-se hinnaga, siis muidugi ostaks katsetaks.

Eks ta vast toimib aga kogused peavad olema kordi kordi suuremad. Ehk siis kui tahad selle metoxyga midagi näha siis tuleb tuhandeid magama panna :( .

Mingi nö uuringu kohta lugesin netist :D et kuskil 1500mg päevas pidi isegi mõjuma.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Siin on üks artiklitest, mis jõudis tulemusele, et mitte midagi head metoksi ei teinud:

http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC2129166/

Mina ei usu seda, et sulle peegelpilt näitas paremat pilti, ja et veel seejuures selle lisandi tõttu. Kuna toode on omajagu kalli raha eest (689 kr vedelal kujul) müügil hetkel eiselt-i lehel, siis ei tahaks ka raisata raha enda peal inimkatse tegemiseks, oleks see 100kr-se hinnaga, siis muidugi ostaks katsetaks.

ise ka hinna pärast enam ei tarbi. trenn ja tava toitumine on kõige etem + ameerikas maksab analoogne asi 200 kr max ! Siin tahetakse jubedalt raha teenida selliste asjade pealt :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mõtlesin ka, et prooviks seda Methoxy-i mingi aeg ära... Kas ta suurendab ka testosterooni taset? Ja kas keegi on proovinud seda koos XPRESS-ga ka võtta nagu Eiselti lehel soovitatakse...?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sai ka aastaid tagasi proovitud, 1 pudel sai ära tarbitud, mitte mingit mõju ei täheldanud.

Sellega on nii, et mida vähem massi, seda vähem tunnet on ka. Olen kunagi ammu proovinud, esimese pudeliga ei tundnud midagi, teisega läksin momentaalselt kärna (selg, rind, nägu), nüüd aga, treenides väga intensiivselt ning raskelt ja olles hoopis teistsuguse toitumisega ka piisavalt massi kogunud, on mõju hästi tunda! Massi tuleb hästi, sooned väljas, jõud kasvab.

Ostsin siit: Sportshack.ee Asi on oma hinda väärt!

Muudetud kasutaja aktivist poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×