Jump to content
Andreaz

Kulturism Telekas

Recommended Posts

kes iidolist rääkis-ta rohkem siuke võimas hämmastav vaatamisväärsus aga teda otseselt ei järgix iidoliks-eeskujuks pigem kõik profikulturistid rammumehed kel päris puhas lihas mitte õli...

nõustun sinuga.. arvan et ta on lihtsalt ehe näide inimese ekstreemsusest.. mulle millegi pärast see friik meeldib oma rämeduse poolest..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
minuarust on kulturismi mõte miagi räiget näha. et vaatad suu lahti , et ei ole võimalik ja uskumatu miuke montsrum-see on põnev. miskid ilueedid on mõttetud ju-naistele vast meeldivad jah

Päris veenvad argumendid Andreazel :) .

Aga jah, kell 20.00 kogunegu foorumi rahvas televiisori ette.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

heh ma tv3-st seda reklaami nägin sellest vennast sis nüüdsest silikoon rindade vastu ka nüüd allergia :lol: ainult naised näevad vähem vaeva kui see mees. kodaraid kuskil piltidel ei näita,ühesönaga öäk :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kuidas sellist venda saab austada ? temasuguste steroidide ja keemianeelajate tõttu ongi kulturismi maine selline nagu ta on. tervise puhas tapmine ei ole mitte mingil juhul õigustatud ja pealegi välimus on liiga imelik isegi bodybuildinguga tegelava inimese jaoks. ei poolda mitte üldse selliseid tüüpe!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See, kuidas ta oma verd lihasest välja süstis ei olnud kõige meeldivam vaadata, tal tekkis mingi suur lohutaoline moodustis käele. ok minult saab ta ka suure respecti igatahes, et ta kuidagi moodi üldse selliste kätega elada suudab

Muudetud kasutaja Thomas poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Väga huvitav saade oli. Suht huvitavaid kaadreid näidati. Eriti meeldis hetk kus ta üritas endast süstlaga verd välja ajada. Aga jah, steroide ei taha näha küll kunagi veelrohkem proovida.

Muudetud kasutaja mastermind poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

hmm, nu jah mind pani see saade igatahes suht palju mõtlema nende steroidide kahjulikkuse peale ja kuigi loll olen ka ise kasutanud, siis teistele igatahes tervise mõttes ei soovita, ja pole ka enne soovitanud, ja no ise usun seda, et kulturism kui võistlussport on rohkem inimese keha kunst, mina vähemalt vaatan ja imetlen neid kehasid nagu kunsti, eriti porportsionaalsust ja reljeefsust, igatahes minu jaoks pole kulturism mitte ainult lihase pingutamine ja steroidide söömine:)

aga jääme ikkagi igaüks enda arvamuse juurde;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hea õpetlik saade. Usun, et peletas nii mõnegi potensiaalse steroidi proovija eemale. See vere väljasüstimine oli minu jaoks päris võigas vaatepilt.

Muudetud kasutaja Vahue poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

lugesin kuskilt, et tehti küsitlus usa-s, saksamaal ja veel kuskil. Küsiti inimestelt tänaval nende esimesi mõtteid seoses sõnaga "bodybuilding" ja peaaegu kõik vastasid "steroids." niiet, vot nii. mitteteadja jaoks olete kõik ühtenägu;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui teha küsitlus, et millega seostad esmalt " INIMENE ja TIPPSPORT".

VASTATA TULEKS AUSALT , MIS ESIMESENA PÄHE TULEB.

Pange siia oma versioonid..................

SIIS OLEX HEA VÕRRELDA KAS SEE ERINEB SAKSAMAAL TEHTUD KÜSITLUSEGA???

Arvan, et mitte oluliselt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No mina avan , et tippsport ja tervisesport kaks erinevat asja. Oleneb muidugi jälle siis palju keegi tipus keelatut kasutab.

Aga samas tippsportlastel tervis kindlasti parem kui rasvamagudel ja alkohoolikutel jne :)

Hai Hitler

Aga see Gregg näeb lihtsalt rõve välja. Nii imelik kui see ka pole temas pole isegi sellist jõulist välimust. Nagu mingi sült või kallerdis.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No mina avan , et tippsport ja tervisesport kaks erinevat asja. Oleneb muidugi jälle siis palju keegi tipus keelatut kasutab.

Aga samas tippsportlastel tervis kindlasti parem kui rasvamagudel ja alkohoolikutel jne :)

Hai Hitler

Aga see Gregg näeb lihtsalt rõve välja. Nii imelik kui see ka pole temas pole isegi sellist jõulist välimust. Nagu mingi sült või kallerdis.

Mõni päev tagasi oli raadios juttu sellest, et talve suurüritusel Tartu suusamaratonil, ühelt rahvasportlaselt võetud dopinguproov oli positiivne, sisaldades keelatud ainet efedriini. Loomulikult vabandas spordisõber asja sellega, et oli enne maratoni külmetanud ja joonud suures koguses GOLDREX-i raviteed. :lol:

Talle tehti HOIATUS.

Sellised asjad näitavad väga selgelt, et keelatut kasutatakse ka rahvasportlaste hulgas.

Miks seostatakse steroide kõige enam musklitega? Aga sellepärast, et sellel alal (kehaehitus) On tulemus koguaeg silmaga nähtav kõigile. Tegelikult kasutatakse erinevaid steroide ka kestvusaladel nagu jooks suusatamine, tennis ja väga palju ka kergejõustikus. Nendel aladel aga väljendub tulemus ainult sellel momendil kui sportlane sooritab oma katse, jookseb, suusatab oma distantsi.

Ja suur spordisõber hüüab... OI KUI TUBLID!!!

Tegelikult on mängumaa, keelatud ja keelatu vahel üsnagi suur, ja kes tahab keelatut oma ettevalmistumisel kasutada saab seda oskuse ja teadmiste juures vabalt teha. Ei ole ka takistuseks sellised võistlusvälised ootamatud dop. kontrollid. Aineid mis on keelatute nimekirjas leidub vägagi erinevaid. Mõningad neist püsivad organismis nii lühikest aega, et isegi see 24h mis on ootamatu kontrolli puhul kohustuslik , et ilmuda kontrolli, niipalju pikk aeg, et jõuab teha 100 imet. Ja olla kontrollis "puhas poiss"

Jah ,viimasel ajal on kontrollid (testimis meetodid) vägagi tõhustunud, ja usun, et ka keelatut kasutatakse vähem kui varasematel aastatel. Kuid sellegi poolest kasutatakse keelatut nö. "PUHASTE" sportlasete hulgas väga palju.

Mis aga puutub kanal kahel olnud tegelasse siis tema oli muidugi peast täiesti SOE. ;)

Muudetud kasutaja Marek Kalmus poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui teha küsitlus, et millega seostad esmalt " INIMENE ja TIPPSPORT".

VASTATA TULEKS AUSALT , MIS ESIMESENA PÄHE TULEB.

Pange siia oma versioonid..................

SIIS OLEX HEA VÕRRELDA KAS SEE ERINEB SAKSAMAAL TEHTUD KÜSITLUSEGA???

Arvan, et mitte oluliselt.

Kui küsitlus teha meie, foorumlaste seas, siis ilmselt küll mitte. Kuid kui küsitleda inimesi tänavalt ja kui küsitleja ise tuntud tipptasemel kulturist ei ole, siis tulevad inimestele esmalt pähe arvatavasti kergejõustik, suusatamine, jalgpall jm.,kuid mitte kulturism. Ja tavainimene ei seosta enamasti teisi spordialasid (peale kulturismi) steroididega. Stamparusaam on ikka see, et kulturismis on keelatud ained igapäevane nähe ja kõik tarvitavad, kergejõustikus ja mujal tarvitavad neid aga vähesed. Pealegi olen päris veendunud, et tavainimese mõistes puudub seos kulturismi- ja muude spordialade ringkondades levinud keelatud ainete keemiliste konsistentside ning eelpool nimetatud ainete kasutamise taunitavuse vahel.

Kõik on kinni inimeste kalduvuses teha asjatundmatuid järeldusi. Samas kipuvad inimesed olema ka kadedad ja laisad: kui näevad, et keegi erinevalt neist endist enesega vaeva näha viitsib, lööb välja kadedus ja soov teise püüdlusi maha teha.

Seoses steroididega olen täheldanud ka inimeste arusaama, et "süües steroide pole vaja midagi teha ja kaua ei ole oodata".

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Seoses steroididega olen täheldanud ka inimeste arusaama, et "süües steroide pole vaja midagi teha ja kaua ei ole oodata".

tegelt vastupidi ju. steroididega tekib ka tahtmine rohkem trenni teha ja annab trennile suurema mõtte.

Mis aga puutub kanal kahel olnud tegelasse siis tema oli muidugi peast täiesti SOE. :)

jah haige muidugi aga kaugeltki mitte nii haige kui tippnaiskulturistid. mees rõhutab ome mehisust sellega aga naised tahavad ka põkid olla? naised ei tohix siuxeid meessuguhormoone süstida aind.

aga mingi ilus ta polnd ja just selline olla ei sooviks aga ta on oma extreemsuses ikkagi oma eesmärgi saavutand-tähelepanu ja suurimad käed ja seega on ta ikkagi palju mõtekam olevus kui tavaline "mittekeegi" tervisesportlane, vaatamisväärsus ikkagi- teeb maailma mitmekesiseks ja huvitav et ka siukseid katsetajaid liigub

Muudetud kasutaja Andreaz poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kindlasti seostab enamus inimesi kulturismi rohkem dopinguga kui teisi alasi. Minagi arvan, et kulturismis on steroidid levinumad kui teistel aladel.

Näiteks on kulturism ainus ala kus isegi nn. pühapäevasportlased- ehk siis harrastajad kes tegelevad asjaga ainult oma lõbuks ja kel mingeid tippspordi ambitsioone ei ole- kasutavad dopingut. Ma ei usu, et näiteks harrastussportlased kes käivad õhtuti jooksmas või sõpradega palli mängimas, seda teeksid. Teiseks on see dopinguala maine tulnud sellest, et kõik teavad, et profikulturismis pole doping keelatud ja teisiti on seal absoluutselt võimatu edu saavutada.

Kolmandaks- see on minu subjektiivne arvamus- annab kulturismis doping lihtsalt suurema eelise kui teistel aladel. Kindlasti ka vastupidavusaladel annab ta palju juurde aga ma arvan, et mitte nii palju. Aga see on muidugi kõigest minu arvamus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×