Jump to content
Andreaz

Kulturism Telekas

Recommended Posts

kas nägite reklaami juba? TV3 vist oli reedel näitab Greg Valentinot. siin see vido link juba olnd aga seal telekas ja eesti keeles ikka parem vaadata.

krt ajab omale ka steroidi ja süsti isu peale see reklaam <_< paneks ju ka ükskõik mida et max suureks saada kui raha olex kümneid tuhandeid kuus magama panna :D

Muudetud kasutaja Andreaz poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tema kodukas www.greggvalentino.net Ei ütleks, et ta kupli all kõik korras on. Kui sa tema suguseks tahad saada, siis ole hea ütle, et sa pole Eestlane.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

hehe, see vend ju käis steroiditeemast läbi juba

soovitan sul tõesti ta filmi vaadata (eriti seda kohta, kus verd oma biitsast välja imes, mis oli halvaks läind), ehk õpid sealt midagi <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tema kodukas www.greggvalentino.net Ei ütleks, et ta kupli all kõik korras on. Kui sa tema suguseks tahad saada, siis ole hea ütle, et sa pole Eestlane.

no sellega on nii et sellesmõttes temasuguseks ma ei taha et tal on synthol lihastes. ma tahan ikka maximaalselt suuri lihaseid aga lihas koena-pärislihasid mis on valgust sünteesitud. steroide ja kasvukat paneks loomulikult nagu kõik profid ja kui oleks kümneid tuhhe võtta.

syntholit ma ei poolda eriti aga muidu ta on omaette vaatamisväärsus ja lahe siiski vaadata et selline on olemas, igaljuhul on selline mees normaalsem kui võistlevad tippnaiskulturistid kes meeshormoone kasutavad

mulle meeldib kui kulturist on suur, kole, hirmuäratav värdjalik mitte ilus ilueedi ja pedekas

Muudetud kasutaja Andreaz poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Andreaz, võta see Gregg Valentino siis endale naiseks!

mis tas naiselikku on? minuarust on ta meessoost? naine on olemas mul.

pedesid ei salli olen homofoob.

nagu Arnie ütles et transvestiidid tuleks magama panna!-peded kuuluvad ka sinna hulka ju

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kas nägite reklaami juba? TV3 vist oli reedel näitab Greg Valentinot. siin see vido link juba olnd aga seal telekas ja eesti keeles ikka parem vaadata.

krt ajab omale ka steroidi ja süsti isu peale see reklaam <_< paneks ju ka ükskõik mida et max suureks saada kui raha olex kümneid tuhandeid kuus magama panna :D

proovime siinkohal ikka tervise sporti soosida! :D

eks see ole ju oma asi kes mida tahab panna ja kui palju , aga eestis on ka teisi foorumeid ju vastavate fännklubidega!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Päris "nõrk" vend on see gregg. Kas keegi oskaks öelda ka mõned tema jõunäitajad, näiteks bitseps kangiga, rinnalt surumine jne.Täielik respect talle aga ise ei hakkaks kunagi steroide kasutama

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
et silikooni vastu respect vä

?mis? kust seda lugesid, kellel? ma ütlesin et "respect" on puhta lihasmassi vastu mis õige lihas kude ju. kas mõni paneb ka silikooni lihastesse? syntholi vist ikka panevad. keemiat ma pooldan loomulikult, a mis silikoon??

omale ei paneks syntholit-enda petmine ju aga Gregi või mõnda teist siukest ikka äge vaadata et sellised olemas

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Andreaz, võta see Gregg Valentino siis endale naiseks!

mis tas naiselikku on? minuarust on ta meessoost? naine on olemas mul.

pedesid ei salli olen homofoob.

nagu Arnie ütles et transvestiidid tuleks magama panna!-peded kuuluvad ka sinna hulka ju

kui ma ei eksi siis homofoob on see kes kardab pededega yhes ruumis viibimist:rolleyes:

Muudetud kasutaja Madis232 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

TÄHELEPANU! Vaadates selle teema kommentaare pean vajalikuks meelde tuletada, et fitness.ee on kulturismi ja fitnessi portaal. Võtke hoog maha!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
et silikooni vastu respect vä

?mis? kust seda lugesid, kellel? ma ütlesin et "respect" on puhta lihasmassi vastu mis õige lihas kude ju. kas mõni paneb ka silikooni lihastesse? syntholi vist ikka panevad. keemiat ma pooldan loomulikult, a mis silikoon??

omale ei paneks syntholit-enda petmine ju aga Gregi või mõnda teist siukest ikka äge vaadata et sellised olemas

ma olen küll näind dokkarit, kellele silikoonlihased pandi

a ryht oli vennal ikka paigast ära <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mulle meeldib kui kulturist on suur, kole, hirmuäratav värdjalik mitte ilus ilueedi ja pedekas

Keda sa selle värdjalikkuse ja suurusega siis hirmutada loodad? Mida see sulle annab?

Naerukoht. <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mulle meeldib kui kulturist on suur, kole, hirmuäratav värdjalik mitte ilus ilueedi ja pedekas

Keda sa selle värdjalikkuse ja suurusega siis hirmutada loodad? Mida see sulle annab?

Naerukoht. <_<

minuarust on kulturismi mõte miagi räiget näha. et vaatad suu lahti , et ei ole võimalik ja uskumatu miuke montsrum-see on põnev. miskid ilueedid on mõttetud ju-naistele vast meeldivad jah

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kahju ,et sa oma iidolit Tv3 pealt näha tahad ,sest mina ise vaatan kyll seda saadet kanal2 pealt <_<

vb oli tõesti kanal 2 hoopis ei mäleta täpselt, suva eks see reedeks selgub :D

kes iidolist rääkis-ta rohkem siuke võimas hämmastav vaatamisväärsus aga teda otseselt ei järgix iidoliks-eeskujuks pigem kõik profikulturistid rammumehed kel päris puhas lihas mitte õli...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Las igaüks olla nagu tahab , tahab värdjalikke käsi , palun , ega ta mind ja sind syntholiga süstima ei tule. Inimene tahtis ja tegi ,hoolimata mida teised arvavad , respect. Kas need käed nüüd päris sellised on nagu ta tahtis , ma ei usu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×