Jump to content
susim

Fat Burner Iirimaale

Recommended Posts

T6eliselt kena uudis sai mu k6rvu,et on inimene kes hakkas ka iirimaale sellist toodet transportima.

Seega saavad ka iirlased nyyd kiirelt saledax!

Tulevane eesti nokia :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Huvitav kuidas siis tal see raha teenib. Ma ise elan Inglismaal ja kui siin uurisin selliste toodete kohta, 6eldi et midagi sellist pole ja jook, mis sisaldaks L-Karantiini vedelal kujul oleks hirmus kallis. M6tlesin et ehk peaks siis siia ka tooma hakkama :D Pakse inglasi k6ik kohad t2is siin. Myymisekoht oleks ka olemas t2itsa...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Joonud olen fat burnerit ja proovinud, aga mis arvate..kas tegelikult ka toimib see asi? 6eldud on et koos treenimise ja korraliku toitmisega toimib. Aga trenni ja toitumisega naguinii ju p6letad rasva.....

Ning on m6tteid kellelgi kuidas saaks seda fat burnerit UK-sse transportida? Kui leiaks mingi suht soodsa viisi, ma v6taks ette selle asja.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See jook sisaldab L-karnitiini ja kui sa treenid, toitud korralikult siis see kiiredab veelgi sinu rasva põlemist. Kui sa tahad transportida Inglismaale ja veel odavalt kah siis soovitan helistada läbi transpordi firmad ja uurida. Kuid odav see ei ole!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

m is vahet sel on, ons inglased ja iirlased saledad või mitte - nii kohutavaid lõustasi nagu neis riikides kohtab ei ole ikka mujalt nii kerge leida. kokkuvõttes, väga koledad rahvused:=)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

to:Kurupt

mis sa seal seletad ,on ka ilusaid inimesi nendes riikides!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
to:Kurupt

mis sa seal seletad ,on ka ilusaid inimesi nendes riikides!

Täiesti nõus Sinuga. Oleneb kust nurga alt vaadata. Kõige odavam oleks fäti kohapeal toota!?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×