Jump to content
Oleg666

Palju suruvad Eesti tipp kulturistid?

Recommended Posts

Mina nt. ei ole max tulemust kunagi proovinud, pole lihtsalt eesmärk omaette olnud aga 150 kg surun 9 - 10 korda, midagi erilist nagu ei ole vaadates mõnigaid mehi

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei ole pikki aastaid maksi surunud seeriat jõuan teha paremal päeval 140kgx12 ja 150kgx10 eks see max sinna 180 - 200 vahele jääks - see on oletus.

ei noh kui 150*10 jõuad teha siis pekas 190*1 vabalt tulema,aga teoreetiliselt peaks ju üle 200 tulema

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Teoreetiliselt jah 200, sest 10 kordust peaks olema 75% sinu 1rm-ist. 150:0,75=200kg

Kuid see ei tähenda, et päriselt nii on. Kulturistid pole siiski jõutõstjad ja kui ennast nii väga ei huvita see max, siis pole mõtet sellel proovimisel ka.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Väga tugevad kõik! Tubli!

Vaja neist numbreist rohkem rääkida, siis kaob ehk "sajandeid" vana loll jutt ja arusaam,et kulturistid on täispumbatud siidikäpad :D, kes enda 1kg hantlitega suureks ajanud!

Muudetud kasutaja AA poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

huvitav miks ott ja marek pole maxi proovind omal ju huvitav aegajal teada mis tase on kas jõus ka arengut on. ma ise katsetan küll korra nädalas ikka maksimumini rinnapäeval huvipärast kuigi lihaste suurus huvitab rohkem kui jõud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Korraldasime siin trenni partneriga alles kohalikud rinnaltsurumis ja jõutõmmbe võistlused,rinnalt surus Janar 180kg kergelt ja seda veel rinnalihase vigastusega,jõutõmmbes jäi nats 250st puud kirja läks 240kg.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pole kunagi eesmärk olunud, et palju jõuan suruda või jõutõmmet teha aga mõnikord trennis olen lihtsalt pannud maksimum raskuse peale ja proovinud... siin ka mõned minu tulemused:

Rinnalt surumine 170 kg

Jõutõmme 200 kg 10 korda, 210 6 korda, 250 2 korda ja see kõik ühe trenni jooksul kui treenisin alaselga

Kükk 200 kg 8 korda max 250 2 korda

Jõudu trenimisel

Argo

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ma ei ole tükk aega proovinud max raskust,aga mul on jõutõmbes nii et 205kg teen 10 korda ja mul on esimene kordus kõige raskem.Eelmine aasta tegin jõutõmmet 190 kg 3või 4 korda aga max raskus mis maast kuidagi lahti kangutasin oli205kg.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kalduks teemast kõrvale natuke.

Et palju me eesti tipp kulturistid Lõuga tõmbavad (torul ikka)

Ja kui paljud nendest jõutõusu ära teevad ? Kui teete siis mitu ?

Ja mida need teadmised peaksid küll andma? :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minul oleks fitness.ee meestele siinkohal üks ettepanek. Kuna on näha, et paljusid uusi külalisi huvitavad ikka ja jälle ühed samad asjad siis võiks ju teha kohe sellise spetsiaalse tabeli, kus kõik selline info kirjas. Võiks näiteks sealt HUVITAV rubriigi alt välja tulla. Olekski rida realt kõik kirjas, kõigepealt nimed, vanused, pikkused, kaalud ning siis tulemused... kõik mis pähe tuleb ja mis mehed vähegi avaldada tahavad...rinnalt surumine, lõuatõmme, jalapress jne... aga ka 100m jooks, ujumine... jne.jne. Ja kõige lõpus võiks olla ka nende saavutused võistlustel.. kuna see on kulturismi ja fitnessi portaal siis loomulikult vastavatel võistlustel. Mis te arvate?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Väga tugevad kõik! Tubli!

Vaja neist numbreist rohkem rääkida, siis kaob ehk "sajandeid" vana loll jutt ja arusaam,et kulturistid on täispumbatud siidikäpad :), kes enda 1kg hantlitega suureks ajanud!

Vot sellega olen igati nõus.Sest samas on ju ka nii et kui pole jõudu ei tule ka ju mingeid lihaseid....eksole.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Minul oleks fitness.ee meestele siinkohal üks ettepanek. Kuna on näha, et paljusid uusi külalisi huvitavad ikka ja jälle ühed samad asjad siis võiks ju teha kohe sellise spetsiaalse tabeli, kus kõik selline info kirjas. Võiks näiteks sealt HUVITAV rubriigi alt välja tulla. Olekski rida realt kõik kirjas, kõigepealt nimed, vanused, pikkused, kaalud ning siis tulemused... kõik mis pähe tuleb ja mis mehed vähegi avaldada tahavad...rinnalt surumine, lõuatõmme, jalapress jne... aga ka 100m jooks, ujumine... jne.jne. Ja kõige lõpus võiks olla ka nende saavutused võistlustel.. kuna see on kulturismi ja fitnessi portaal siis loomulikult vastavatel võistlustel. Mis te arvate?

Kui palju on siin erinevaid teemasid, piisab ainult otsingu kasutamisest ja seda otsingu kasutamist on siin propageeritud kui palju, aga ikka tehakse mõtetuid uusi teemasid.Tabel oleks tore küll, aga samasuguseid teemasid jääb siia ikka tulema, ülehomme ei mäleta seda tabelit enam keegi. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×