Jump to content
lassik1

Kreatiin

Recommended Posts

Tere,

mis kreatiinidest lihasmassi kasvatamiseks ikkagi kõige parem on. Ma arvan, et need segud on nagu nad on...suht kallid ka, kuid oskan ise ka glükoosi sisse panna. Kas selline asi on mõistlik, FAST CREATINE on maailma puhtaim Ultra Pure ™ kreatiin, selline näeb välja kirjelduse tekstis, kuid hinna poolest oleks mõistlik. Või on ikka mingi kindel asi, mida tasub võtta?

tänud

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas kreatiinikasu vaid seni kuni paned? Mul üks sõps pani ja oli kohe suurem aga niikui järgi jättis kuivas kokku tagasi :D

Kui lõpetad kasutamise, siis mingil määral võib kaal langeda jah. Arvatavasti see sõber sul toitumist eriti ei jälginud ka...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Seob vett lihastes, seepärast oli suurem ehk. Peale kasutamist see efekt kaob ära. Muidu täitsa ok. Monohüdraat jah kõige pandavam.

Ntx peale trenni on seda parim kasutada nii et võtad 5g sisse koos mingise mahlaga, siis 10 minuti pärast veel mahla, siis veel 10 minuti pärast mahla ja veel 10 minuti pärast mahla. See viib tulemused maksimaalseks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mina ostsin täna tai kane kreatiin :D 295 eeku maksis Lõunakas... Oi nüüd läheb alles andmiseks

ära siis kõike korraga ära anna :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×