Jump to content
Dude19

Trenn algajale!

Recommended Posts

Mida arvate, kas minul, kui algajal on mõtet tellida omale treeningkava + toitumiskava (600.-) Ott Kiivikalt?

Muudetud kasutaja Dude19 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mida arvate, kas minul, kui algajal on mõtet tellida omale treeningkava + toitumiskava (600.-) Ott Kiivikalt?

Kindlasti pöördu asjatundja poole.

Sa ei kujuta ettegi,kui palju on oma kenjaalsusest võimalik p****e keerata, :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuidas kasvatada kvaliteetset lihast I - Kalorid!

Kuidas kasvatada kvaliteetset lihast II

Kuidas SUUREKS saada?

jne ...

Siin amazoni artiklite all on väga palju kasuliku infot, loe ennem kõik läbi, laenuta mõni raamat mida siin juba soovitati ja küsi siis täienduseks midagi konkreetsemat. Keegi ei saa ju vastata küsimuselt kuidas suveks saledaks ja tugevaks saada.

Mul tuli idee et võiks mõne toitumiskava kambapeale kokku panna ja kuskile üles riputada. Eile üritasin leiutada toitumistabelit oma tarbeks aga võin kõigile näidataTabel, andmed pärit lehelt

http://adsl2153.estpak.ee/dieet.php tabel on väga esialgne ja prostalt tehtud kindlati on vigu ka sees, toiduained on võetud ka väga vähe ja täitsa suvalised. Kas kuskil on ka päris kava olemas et saaks võrrelda - või on see ärisaladus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ma vaatasin et see ankeet, mis seal antud, on töö inimestele? üks küsimus seal oli et koormus tööl vms, aga ma olen alles 17 ju ja käis koolis. kas ott kiivikas teeb ainult täiskasvanud inimestele toitumis- ja treeningkavasid?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kõige parem on minna hakata regulaarselt jõusaalis käia, mitte ainult suvel vaid ka edaspidi ja küsi abi treeneritelt. Aga treeni ikka alakeha, jalalihased on asju tõstes kõigetähtsamad, pealege pole see üldse lahe kui sul on treenitud ülakeha aga lalad on nõrgad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Arvan, et alaja peaks ikka tava toidust ka vajaliku koguse kätte saama! :lol:

Sellest ka see miks protiini vaja on just lisavalguna teda kasutatakse ja eelkõige peale trenni, et kiiresti imenduvaid valke saada, ja proteiin ongi just kiiresti imenduv valk... :ph34r:

Vaata, kui sul nüüd kuskilt hämarast mälusopist meenub, siis proteiin ei ole kiiresti imenduv valk, vaid proteiin ongi valk.

Kiiresti imenduv valk oli vadak(kui ma õigesti mäletan).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×